פיצוי בגין נכות תעסוקתית במקרה של אובדן כושר עבודה זמני

לקוח של המשרד עובד בחנות. יום אחד, הוא עלה על סולם על מנת להביא סחורה ללקוח. כשהוא ירד מסולם עם הסחורה, הוא דרך לא נכון על הרגל, נפגע בברך וסובל מכאבים עזים שאינם מאפשרים לו לעבוד.

הוא פנה אלינו בעקבות הפגיעה, ובעזרתנו אישרו לו תביעת נכות תעסוקתית במסגרת פוליסת ביטוח תאונות אישיות, שכוללת בתוכה הרחבה לאי כושר עבודה כתוצאה מתאונה למשך למעלה מ-3 חודשים (במקרה הספציפי שלו).

נכות תעסוקתית - אובדן כושר עבודה זמני

"אני זוכר את היום שבו נפצעתי בברך כמו אתמול. הייתי בחנות, והיה לקוח שרצה לקנות משהו שבקושי הגעתי אליו. עליתי על סולם כדי להביא את הסחורה, וירדתי בזהירות. אבל אז, כשהנחתי את הסחורה על הרצפה, דרכתי לא נכון על כף הרגל והרגשתי כאב חד בברך".

ידעתי מיד שזה לא טוב. הלכתי לרופא, והוא קבע שיש לי קרע במיניסקוס. הוא אמר לי שאני צריך לנוח כמה שבועות, ואולי אצטרך לעבור ניתוח. אני בהלם, פשוט בהלם! לא האמנתי שאני אצטרך להפסיק לעבוד. אני עובד בחנות כבר שנים, ואני אוהב את העבודה שלי. עכשיו אני בקושי יכול לעמוד על הרגליים ואני חייב את העזרה שלך כדי לבדוק אם הביטוח שלי מכסה את התאונה הזו".

אלי היה עצוב ומפוחד, ואני הייתי מוכן לעזור לו. הבנתי שהוא כבר עבר בדיקות רפואיות, והרופא קבע שהוא סובל מנכות תעסוקתית כתוצאה מהתאונה. מן הסתם, שהתאונה הזו היא אירוע טראומטי עבור אלי, והוא זקוק לתמיכה שלי.

למזלו, היה לו ביטוח נכות. הבטחתי לו שאני כאן בשבילו, ושאני אעשה הכל כדי לעזור לו לקבל את הפיצוי שמגיע לו. התחלתי בתהליך הגשת התביעה.

אספתי את כל המסמכים הרפואיים של אלי, והגשתי אותם לחברת הביטוח. חברת הביטוח ערכה בדיקה של התביעה, שבסופו של דבר אישרה אותה.

אני יודע כמה התהליך של הגשת התביעה יכול להיות ארוך ומייגע, אבל בדיוק בשביל מצבים כאלה הסוכנים שלי ואני נמצאים שם בשבילכם לכל אורך הדרך, כדי להדריך, ללוות, לייעץ וגם להילחם בשבילכם כדי שהתביעה תאושר.

לשמחתנו, בסופו של דבר, חברת הביטוח אישרה את התביעה שהגשנו והוא קיבל פיצוי כספי משמעותי בגין הנכות התעסוקתית שלו. הפיצוי הזה סייע לו רבות לכסות את הוצאותיי הכספיות בזמן שהוא לא יכול לעבוד, ולעבור את התקופה הקשה הזו.

תביעת הביטוח של אלי הוא דוגמה מובהקת לחשיבות של ביטוח תאונות אישיות. ביטוח תאונות אישיות יכול לספק תמיכה כלכלית למבוטחים שנפגעו בתאונת עבודה. זהו ביטוח חשוב שיש לקחת בחשבון כחלק מתוכנית הביטוח הכללית שלכם.

לא משנה אם אין לכם כזה ביטוח ואתם מעוניינים לבטח את עצמכם, או אם יש לכם כבר כזה ביטוח ואתם פשוט מעוניינים לבחון את הוזלתו – אנחנו מזמינים אתכם לתאם איתנו פגישת ייעוץ עוד היום. אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות ואף משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת לנו להשוות מחירים ותנאים ולהציע לכם את הפוליסה האידיאלית לצורכיכם.

אז אם אתם רוצים רשת ביטחון כלכלית ואיש מקצוע עם ידע נרחב וניסיון פרקטי, פנו אלינו עוד היום. אנחנו מבטיחים להיות שם גם בשבילכם בשגרה וברגעים הקריטיים.

/ 5.