3 ביטוחים הנדסיים שכדאי להכיר

תוכן עניינים

אם אתם עובדים בענף התעשייה בישראל, חשוב שתכירו את הביטוחים הרלבנטיים עבורכם, מעבר לביטוח עסק כללי. מבין כל הביטוחים הקיימים בתחום, ליקטנו עבורכם את שלושת הכיסויים הכי חשובים בענף, שיספקו לכם מענה איכותי בזמן אמת.

1 – ביטוח שבר מכני

בתעשייה משתמשים בציוד רב שמטרתו להבטיח את העבודה על קו הייצור וכמובן גם את העבודה השוטפת באופן כללי. מטרתו של ביטוח שבר מכני היא לכסות שברים ונזקים אחרים הנגרמים למגוון רחב של מערכות תעשייתיות המשמשות אתכם בעבודתכם ביומיום, כולל: מערכות מיזוג אוויר, משאבות, מדחסים, מנופים, מעליות, מכונות דפוס ועוד. כל אחד מהפריטים האלה עלול להינזק, או להבלות עם הזמן, ולכן חשוב שיהיה לכם את הביטוח הזה.

יש לציין שניתן להוסיף הרחבות לביטוח שבר מכני, לרבות סעיף של אובדן רווחים. כך, אם חלילה תאלצו להפסיק או להשבית את עבדותכם עקב תקלה בציוד המשמש אתכם בעבודה, יהיה כיסוי מפני אותם נזקים כלכליים העלולים להיגרם לכם.

2 – ביטוח ציוד אלקטרוני

 בעידן הנוכחי קשה מאוד לדמיין את חיינו ללא כל הציוד האלקטרוני שהפך להיות חלק בלתי נפרד מעבודתינו השוטפת. ציוד זה בדרך כלל יקר מאוד, ומחירו של פריט כזה עשוי להגיע בקלות לכמה עשרות ואף מאות אלפי שקלים. יחד עם זאת, ציוד זה רגיש ונוטה להתקלקל לעתים קרובות. לכן אין כל ספק שביטוח ציוד אלקטרוני הוא בגדר חובה לכל מי שמנהל עסק תעשייתי.

ביטוח ציוד אלקטרוני מכסה מגוון רחב של נזקים פיזיים שנגרמים לציוד מחשבים, מערכות תקשורת, מערכות כניסה ובקר, מרכזיות טלפון. כמו כן הוא מכסה נזקים שנגרמו כתוצאה מבלאי או מצבים של אובדן. בנוסף לכך, ניתן לשדרג אותו באמצעות הוספת הרחבה לכיסוי נזקים תוצאתיים, כגון אובדן רווחים, הוצאות תפעול הנגרמות משימוש בציוד חלופי, שחזור נתונים וכיוצא מזה.

3 – ביטוח כלי צמ"ה

ציוד מכנסי הנדסי משמש לצורכי הובלה, שינוע, הרמה וביצוע עבודות הנדסיות וכו'. ציוד זה כולל כלים כגון מלגזות, דחפורים, מנופים ועגורנים. מטרתו של ביטוח לכלי צמ"ה הוא כיסוי נזקים שעלולים להיגרם לכלים אלה, כולל תרחישים של גניבה או גרימת נזק בזדון לציוד: הכיסוי על כך עשוי להגיע לסכומים משמעותיים.

ניתן להוסיף לביטוח כיסויים נוספים, לרבות: שירותי גרירה וחילוץ לכלי צמ"ה, ביטוח חלקי הכלים שאינם מחוברים לכלים ישירות, כיסוי נזקים לצד ג' ועוד.

ביטוח הנדסי עושים רק בפתרונות עדיפים!

פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עוסקת בענף הביטוח עסקי כבר למעלה מ- 20 שנה ועובדת עם מיטב חברות הביטוח בארץ. אנחנו מספקים מעטפת שלמה של ביטוחים בהתאמה אישית לעסקים בכל סדר גודל, תוך דגש על יחס אישי, שירות מקצועי ומענה מהיר ואיכותי. פנו אלינו עוד היום ונשמח להתאים לכם את הפתרונות המתאימים ביותר עבורכם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.