3 סיבות שבגללן כדאי לכם לרכוש ביטוח עסק

עם יד על הלב, האם גם אתם מוותרים על ביטוח לעסק רק כדי לצמצם את ההוצאות ולהגדיל את הרווחים? אתם לא לבד. הרבה מאוד בעלי עסקים, מתחילים וותיקים כאחד, בוחרים לוותר על אחד הביטוחים החשובים ביותר, וחבל כי הביטוח הזה יכול ממש להציל אותם בבוא העת.

תחשוב טוב – יהיה טוב? לאו דווקא

הסטטיסטיקה העגומה מראה שמדי שנה אינספור עסקים נאלצים להיסגר. יותר מ- 20% מהעסקים בישראל אינם שורדים את השנה הראשונה שלהם בעסק. אחת הסיבות העיקריות לכך היא עצם הרצון של בעלי עסקים לצמצם בהוצאות ככל האפשר, ולכן הם בוחרים לוותר על ביטוח עסק. הם מאמינים שאם רק יחשבו טוב, אם רק יעשו טוב – גם להם יהיה רק טוב. שלהם זה לא יקרה.

הבעיה היא שרצון טוב לא מספיק. אי אפשר להמר על הגורל של העסק שלנו, של הפרנסה, של העתיד שלנו ושל יקירנו…. חייבים להיות מוכנים לכל תרחיש, כולל התרחיש הקיצוני והגרוע מכולם. והחדשות הטובות הן שניתן להתכונן לרגע הזה. לכן זה הזמן לשנות את קו המחשבה: ביטוח לעסק זו לא הוצאה, זו השקעה.

למה צריך ביטוח עסק?

  • בשביל השקט הנפשי – זה תמיד שם, מרחף מעליכם כמו עננה, כמו אבן על הכתפיים או על הלב, במאבק עיקש מסביב לשעון: מצד אחד אתם רוצים להגדיל את הרווחים ולצמצם את ההוצאות למינימום ההכרחי, ומצד שני אתם גם רוצים לדעת שאם חלילה משהו יקרה לבייבי שלכם, יהיה שם מישהו שיעזור לו ולכם. ביטוח עסק הוא המפתח לשקט הנפשי. גם אם תעשו את הביטוח הבסיסי ביותר לעסק שלכם, אתם כבר תהיו הרבה יותר רגועים.
  • בשביל הביטחון הכלכלי – אתם זוכרים איך חסכתם גרוש לגרוש כדי להקים את העסק שתמיד רציתם? זוכרים כמה זמן השקעתם בהקמת העסק? זוכרים כמה אנרגיה השקעתם בשיווק של העסק שלכם ואיך נאבקתם למצוא לקוחות? זוכרים כמה זמן הקדשתם בלהכשיר כל עובד? לבנות עסק דורש המון סבלנות ואורך רוח, אבל מספיק אירוע אחד קטן שיוציא את העסק שלכם מאיזון ויכניס אתכם לסחרור כלכלי שלא נגמר: שריפה שפרצה, גשם שהציף את העסק, גניבה ועוד כל מיני מצבים בלתי מתוכננים יכולים לגרום לכם להוציא הון כדי להחזיר את העסק לקדמותו ולהציל אותו. האם תוכלו להרשות את זה לעצמכם? לא בטוח. אם יהיה לכם ביטוח עסק, חברת הביטוח תצטרך להתמודד עם ההשלכות הכלכליות ותעזור לכם להחזיר את העסק שלכם לפעילות כמה שיותר מהר.
  • בשביל לא לחזור להיות שכיר – גם אתם החלטתם לפתוח עסק משלכם אחרי שמישהו מהעבודה שלכם כשכירים עצבן אתכם יתר על המידה? אתם לא לבד. רוב האנשים מנסים את מזלם כעצמאים מתוך מוטיבציה להיות הבוס של עצמם, לקבוע לעצמם את השעות ומה הם עושים מתי ואיך. אירוע ביטוחי עלול להוות עבורכם מכשול של ממש ולמוטט אתכם כלכלית, ללא ביטוח עסק. אם אתם לא רוצים להיות שכירים, אם חשוב לכם לשמור על העצמאות שלכם, זה הזמן לדבר עם סוכן ביטוח שיידע להתאים את הפוליסה בדיוק לצרכים שלכם.

פשוט לכו על זה!

הזכרנו רק את הסיבות העיקריות שבגללן כדאי שיהיה לכם ביטוח לעסק, אבל כמובן שיש לכל אחד גם המון סיבות נוספות, מעבר לאלה שמנינו. כדאי לדעת שניתן להתאים את הביטוח לכל עסק, קטן כגדול, ממש כמו כפפה ליד. אתם מוזמנים להיפגש או לשוחח עם אחד מסוכני הביטוח המקצועיים שלנו בפתרונות עדיפים. לסוכנים שלנו יש ניסיון של עשרות שנים בתחום והם התאימו פתרונות איכותיים לבעלי מקצוע מכל הסוגים ולעסקים בכל הגדלים. צרו קשר עוד היום לתיאום שיחה שבה נאפיין את הצרכים הייחודיים שלכם כדי שנוכל להציע לכם ביטוח משתלם ובהתאמה אישית.

3 סיבות לעשות ביטוח עסק

מוצרים נוספים שיעניינו אתכם

ביטוח מפעלים בתעשייה
ביטוח מפעלים בתעשייה

מפעלים בתעשייה וקווי ייצור תעשייתי, נדרשים לערוך ביטוח בהתאם לאופי הפעילותם העסקית. בעריכת ביטוח למפעל תעשייתי יש לתת תשומת לב פרטנית לצורך הייחודי של כל

קראו עוד >>>
ביטוח עסקים גדולים
ביטוח עסקים גדולים

בעסקים גדולים קיימת חשיבות רבה שפוליסת ביטוח העסק תופק בהתאם לגירסא המעודכנת ביותר בשוק הביטוח הישראלי. רצוי לרכוש את הפוליסה לפי נוסח הנכונה "נוסח ביט".

קראו עוד >>>
ביטוח אחריות מוצר
ביטוח אחריות מוצר

ביטוח אחריות מוצר הוא אחד ממוצרי הביטוח החשובים ביותר עבור כל מפעל ייצור או בית עסק העוסק ומתמחה בתהליכי ייצור, ייבוא או אספקה של מוצרי צריכה כאלו ואחרים.

קראו עוד >>>
ביטוח חנות
ביטוח חנות

בעלי חנות או רשת חנויות? רוצים לדעת מהם המרכיבים הביטוחיים החיוניים ביותר עבורכם? כל מה שרציתם לדעת על ביטוח חנות במאמר שלפניכם.

קראו עוד >>>
ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד הוא ללא ספק אחד ממוצרי הביטוח החשובים ביותר עבור כל בעל משרד, וזאת ללא קשר לגודל המשרד, אופי הפעילות העסקית המתקיימת בו ומיקומו..

קראו עוד >>>
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קבלו הצעת מחיר משתלמת לביטוח עסק
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.