3 דברים שצריך לדעת על ביטוח לעסק

תוכן עניינים

לא קל לנהל עסק. המון אחריות מוטלת על כתפיו של כל בעל עסק, המחייבת אותו לבנות תוכנית מסודרת ולתכנן לפרטי פרטים את דרכו. ביטוח עסקים מאפשר לכל עצמאי ליהנות משקט נפשי בדרך להצלחה, אבל הוא גם הרבה מעבר לכך. הנה 3 דברים שכדאי לדעת על ביטוח לעסקים.

1. ביטוח עסק מאפשר לכם להתמקד בצמיחתו

ביטוח עסק מאפשר לכם לעבוד בראש נקי מדאגות. פוליסת הביטוח שסוכן הביטוח מתאים לכם מבוססת על אפיון ומיפוי הסיכונים הכרוכים במסגרתם עבודתכם, וכמובן ניהולם השקול והמחושב. כך לא תהיו מופתעים אם חלילה ייגרם נזק כזה או אחר לעסק שלכם, ותוכלו להתמקד בעבודתכם ולהיות מפוקסים על שיווק העסק לצורך הצלחתו וצמיחתו.

2. הביטוח מגן עליכם וגם על גורמים אחרים

שכבת הבסיס מגנה קודם כל עליכם ועל מקור פרנסתכם. לרוב הכיסויים שיש ברמת היסוד בכל פוליסה כוללים ביטוח מבנה ותכולה. כך שאם חלילה נגרם נזק למבנה של העסק שלכם או לסחורה ולציוד שבו, חברת הביטוח תכסה זאת. מעבר לכך, גם אם אתם צריכים תקופה מסוימת לצורך שיקום העסק מהנזקים שנגרמו לו, חברת הביטוח תכסה גם את ההכנסות שהיו יכולות להיות לכם לו העסק היה ממשיך בפעילותו כרגיל.

אבל זה לא רק זה, אלא הרבה מעבר לכך – הפוליסה מגינה עליכם וגם על מי שמסביבכם. בין אם זה עובד שחלה, נפצע או חלילה מת במסגרת העבודה או כתוצאה ממנה ובין אם זה אדם או רכוש שנפגע כתוצאה מביקור בעסק או בסביבתו, חברת הביטוח תפצה את אותו אדם (ו/או את קרוביו).

3. לכל עסק יש פוליסת ביטוח שמתאימה לו

הרבה בעלי עסקים נוטים לדאבוננו לוותר על ביטוח לעסקים, ובעיקר אם מדובר בעסק קטן. חשוב לדעת שניתן להתאים פוליסת ביטוח לכל עסק, בכל סדר גודל שהוא. ביטוח עסק בהתאמה אישית משקלל פרמטרים רבים כגון: סוג העסק ואופי פעילותו, כמות העובדים, סדר גודל של הכנסות, אם זה עסק שמקבל קהל או לא ועוד. בהתאם לכך סוכן הביטוח ממלית על הכיסויים הרלבנטיים ביותר עבור אותו בעל עסק, כך שמצד אחד משלמים רק על מה שצריכים ומצד שני לא נשארים חשופים לסיכונים.

פוליסת ביטוח לעסקים עושים רק עם המומחים

להשקפת עולמינו כל בעל ובעלת עסק חייבים לשקול בחיוב לרכוש פוליסת ביטוח לעסק בהתאמה אישית. מחיר הפוליסה הוא כאין וכאפס בהשוואה להוצאות הכבדות שאתם עלולים להתמודד איתם במקרה חירום ולשלם מכיסכם.

בפתרונות עדיפים אנו מעמידים לשירותכם נבחרת סוכנים איכותיים ומקצועיים שמתמחים בתחום הביטוח העסקי. ברשותינו ניסיון של עשרות שנים בתחום וליווינו אינספור לקוחות בהתנהלותם מול חברות הביטוח. נשמח לערוך עבורכם השוואה בין כל הפוליסות של חברות הביטוח המובילות, ולהתאים לכם את החבילה המשתלמת ביותר.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.