5 צעדים שכדאי לעשות לפני שאתם פורשים

הפרישה לגמלאות היא ללא ספק צומת משמעותי בחייו של כל אדם. בנקודת זמן זו ודאי מתעוררת בקרבכם שאלות רבות, ועליכם לקבל החלטות כלכליות חשובות בעלות השלכות קריטיות על חייכם ועל חיי יקירכם. ריכזנו עבורכם 5 צעדים מומלצים לקראת הפרישה.

איך להיערך לעתיד בצורה הטובה ביותר?

תהליך היציאה לגמלאות הוא אבן דרך מהותית עבור כל אדם. מדובר בנקודת זמן שהיא מרגשת ומלחיצה כאחד, ואין טבעי מכך שמתעוררות אצלכם שאלות רבות לגבי המשך דרככם, כגון: האם וכיצד החסכונות שצברתם במשך שנות עבודתכם יספיקו לכם למשך שארית חייכם, איך אפשר להיערך לקראת העתיד הצפוי לכם וכדומה.

אלה שאלות חשובות מאוד, במיוחד לאור העובדה שקיימת מגמת עלייה מתמשכת בתוחלת החיים. סטטיסטיקה כיום מלמדת אותנו כי ככל הנראה נבלה כרבע עד שליש מחיינו מהחסכונות שצברנו במשך הזמן בקרן הפנסיה, קופת הגמל או ביטוח המנהלים שלנו. לכן נשאלת השאלה איך אנחנו יכולים להיערך לכך על הצד הטוב ביותר? לשם כך חשוב להיפגש עם אנשי מקצועי שמתמחים בעולם הפרישה, כי להם יש את הידע, הניסיון והמומחיות שיוכלו לסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם.

מה עושים במסגרת תהליך של תכנון וייעוץ פרישה?

בסוכנות הביטוח של פתרונות עדיפים מלווים אתכם לקראת הפרישה יד ביד, צעד אחר צעד, בתהליך מסודר שבו תקבלו תשובות על כל השאלות שלכם לצד ייעוץ והכוונה.  במסגרת פגישה פנים אל פנים, בטלפון או בזום, שבה נכיר אתכם ואת מצבכם המשפחתי והבריאותי, נבחן את התיק הפנסיוני שלכם ונציע לך מגוון פתרונות בהתאמה אישית לצורכיכם ולהעדפותיכם.

במסגרת הפגישה אנחנו:

  • נאתר עבורכם כספים פנסיוניים במוצרים שונים ובחברות הביטוח ובתי ההשקעות.
  • נבחן מסלולי הפרישה במסגרת החיסכון הפנסיוני הקיים ונמליץ על אפשרויות שיכולות יותר להתאים לכם.
  • נבחן מהי ההכנסה הצפויה מהמקורות השונים ונבנה תזרים התואם את צורכיכם לאחר פרישה
  • נסדר ונארגן את הבירות הפנסיוניות שלכם, ונבחן אפשרות לאיחוד וניהול הצבירות תחת תכנית אחת
  • נבדוק את האפשרויות הקיימות במסלולי הפרישה עבור היורשים והמוטבים  שלכם
  • נמקסם את גובה הפנסיה והחסכונות, תוך ניצול הטבות מס בפרישה כגון תיקון 190 ו/או סעיף 125 ד' לפקודת מס הכנסה.
  • נעשה לכם סדר בתיק הביטוחי שלכם – נבדוק אילו ביטוחים כפולים ומיותרים, ומצד שני אילו ביטוחים אפשר וכדאי להוסיף.

אנחנו עומדים כאן לשירותכם!

ברשותינו ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום הביטוח הפנסיוני ובייעוץ פרישה. אנחנו מעמידים לשירותכם סוכני ביטוח מורשים, מקצועיים ומנוסים, אשר עובדת עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בישראל, ובכך יש לנו יד חופשית להתאים לכם את הפתרונות האידיאליים. אז אם אתם מחפשים יד מכוונת, אנחנו הכתובת הנכונה ביותר עבורכם. צרו קשר עוד היום ותיהנו משקט נפשי ממשי.

5 דברים שכדאי לעשות לפני פרישה (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מתכנן פרישה
על תפקידו ועל חשיבותו של מתכנן פרישה

פרישה היא שלב משמעותי בחיים, המהווה שינוי משמעותי בתחומים שונים, ביניהם היבטי המימון, הקריירה והחיים האישיים. פגישה עם מתכנן פרישה לצורך תכנון פרישה מוקדם היא חיונית על מנת להבטיח יציבות כלכלית לאורך תקופת הפרישה, ולממש את החלומות והמטרות האישיות.

קראו עוד »
מיסוי כספי פנסיה
מיסוי כספי פנסיה – כל מה שחשוב לדעת

מיסוי כספי פנסיה היא עניין שמעסיק לא מעט חוסכים, בין אם הם עומדים בפני פרישה ובין אם הם נקלעו למשבר כלכלי ומתלבטים אם כדאי להם למשוך את הכסף או לקבל הלוואה. במאמר זה נסביר על כל אחת מהסיטואציות האלה.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.