תיקון 190 קופת גמל – 7 יתרונות מנצחים!

אם אתם בני 60 ומעלה ומקבלים קצבה חודשית של לפחות 4,512 ₪, כדאי לכם להכיר את יתרונות תיקון 190 קופת גמל. מדובר בתיקון לפקודת מס הכנסה שמאפשר לכם להפוך את החיסכון שלכם בקופת הגמל לכלי חיסכון שיעניק לכם הטבות מס מאוד משמעותיות.

7 יתרונות למשקיעים בתיקון 190 קופת גמל:

1. האפשרות למשוך את מרבית הכספים כקצבה חודשית לכל החיים בפטור ממס.

2. האפשרות לבצע משיכה חד פעמית ולשלם על הרווחים הנומינליים רק 15% מס, לעומת 25% בכל אפיקי ההשקעה האחרים.

3. הורשת הכספים: אם חלילה תלכו לעולמכם לפני גיל 75, המוטבים שבחרתם יהיו זכאים לקבל את כל הכספים שצברתם, והם לא יצטרכו לשלם מס רווחי הון. במקרה ואירוע הפטירה יתרחש אחרי גיל 75, המוטבים שלכם יקבלו את הכספים וישלמו מס רווחי הון מופחת בגובה של 15% בלבד.

4. אפשר לעבור בכל שלב בין מסלולי השקעה שונים בקופה עצמה, או אפילו להעביר את הכספים לבית השקעות אחר, מבלי שאלו יחשבו כאירועי מס שבגינם צריך להתחשבן עם מס הכנסה.

5. בחיסכון בקופת גמל במסגרת תיקון 190 הוא שיש לה דמי הניהול נמוכים משמעותית בהשוואה לאפיקי השקעה אחרים.

6. קיים פיזור השקעות רחב שמפחית את רמת הסיכון. הפיזור כולל בין היתר מוצרים סחירים ובלתי סחירים, שאינם פתוחים למשקיעים פרטיים.

7. קופות הגמל מאפשרות ליטול הלוואות בעלויות ממש אטרקטיביות, שבאמצעותן אתם יכולים למנף את הכספים שלכם להשקעות אחרות.

יתרונות לתיקון 190 קופת גמל – שווה להכיר!

השקעה בקופת גמל במסגרת תיקון 190 תאפשר לכם להגדיל את הקצבה שתקבלו בגיל הפרישה וליהנות מרמת חיים גבוהה הרבה יותר. עדיין מתלבטים או שיש לכם שאלות? פנו עוד היום למומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח שישמחו לעמוד לשירותכם בכל עניין שהוא.

תיקון 190 קופת גמל
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קיבוע זכויות בגיל פרישה
קיבוע זכויות בגיל פרישה: מה חשוב לדעת?

קיבוע זכויות בגיל פרישה הוא הליך חשוב שנועד למזער באופן ניכר את חבות המס שלכם על החיסכון הפנסיוני. יש ליזום את התהליך מול רשות המיסים, על מנת להימנע מתשלום סכום גבוה למדינה שלא לצורך. אז איך עושים זאת נכון?

קראו עוד »
להצטרפות לקופת גמל תיקון 190
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.