קבלן? כל הדרכים להגן על עצמך כלכלית

אינספור סיכונים אורבים ממש מעבר לפינה, לכל קבלן באשר הוא. לא משנה אם אתם עוסקים בענף הבנייה או שתחום השיפוצים הוא זה שקרוב יותר ללבכם. כך או כך, כדאי שתהיה לכם הגנה מלאה שתמנע מכם להגיע למצב של קריסה כלכלית, חלילה. הנה שני ביטוחים מומלצים.

ביטוח עבודות קבלניות (ביטוח קבלנים)

מטרתו של ביטוח עבודות קבלניות, שמכונה לעתים גם ביטוח קבלנים, הוא לספק מענה לכל מי שעוסק בענף הבנייה: יזמים, קבלני בנייה, קבלי משנה וקבלני שיפוצים. הפוליסה כוללת מעטפת שלמה של כיסויים הכולל בין היתר נזקים למבנה עצמו וכן לכל הציוד המשמש אתכם לצורך בנייה, ביטוח חבות מעבידים המכסה נזקים שנגרמים לפועלים וביטוח המכסה נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי.

לצערנו, לא תמיד הכול "הולך" חלק. קורה שצינורות מתפוצצים ומציפים אתרי בנייה, שקודחים בטעות קצת יותר מדי וגורמים נזק לשכן, וגם אסונות נוראיים כמו פועלים שנהרגים באתר הבנייה משלל סיבות. כך או כך, אם רוצים לעבוד בראש שקט, הכי טוב לעשות ביטוח קבלנים, שישמור עליכם בפן הכלכלי, כדי שתוכלו להסיר לפחות דאגה אחת מהלב.

ביטוח אחריות מקצועית לקבלנים

ביטוח אחריות מקצועית לקבלנים נועד על מנת לכסות אתכם במקרה של טעות אנוש שהסבה נזקים ללקוח שלכם. אין זה סוד שגם אם הכול על פניו התקדם בהתאם לתוכניות שלכם, עדיין טעויות יכולות לקרות לכל אחד, ללא קשר לכמות הפרויקטים שבוצעו בעבר, שנות הניסיון או הידע שיש בידכם.

כולנו נוטים להאמין שהכל יהיה בסדר, ושלנו זה לא יקרה, אבל הסטטיסטיקה לא משקרת ולא סתם אנחנו שומעים לעתים קרובות בחדשות על פועלים שנפלו אל מותם הטרגי, פרויקטים שהתמוטטו ונזק אדיר שנגרם. כל אחד מהמקרים האלה יכולים להוביל למצב שבו מגישים נגדכם תביעת רשלנות, שעלולה לעלות מאות אלפי שקלים במינימום.

רק אם יהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית לקבלנים תהיו מכוסים במקרים של רשלנות מקצועית. חברת הביטוח תשתלט על המקרה ותכסה את כל ההוצאות המשפטיות שלכם, על כל היבטם: נזק לציוד, נזק גופני שנגרם לעובדים או לצד שלישי, וכן את שווי הפרויקט המלא, כולל שכר עבודה, חומרי בנייה וציוד נלווה וכן עלות ההקמה המחודשת של הפרויקט.

מחפשים פוליסה מקיפה ואיכותית?

אם אתם רוצים להגן על עצמכם מפני הוצאות עצומות ותאפשר את המשך פרנסתכם ועבודתכם מבלי שתצטרכו להכריז על פשיטת רגל, כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ והתאמת ביטוח קבלנים של אחת מחברות הביטוח המובילות בישראל לצורכיכם.

אנחנו מעמידים לשירותכם צוות עתיר ידע והבנה בתחום הבנייה, ובעל ניסיון רב בביטוח פרויקטים יקרים הכרוכים באינספור סיכונים. נשמח לענות לכם על כל שאלה בשפה פשוטה וברורה, להתאים לכם פוליסה משתלמת ואיכותית מבין שלל אפשרויות וכמובן ללוות אתכם בעת הצורך אל מול חברות הביטוח המובילות בארץ.

קבלן - מהם הביטוחים המומלצים לך (1)

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
אישור קיום ביטוחים – כמה זה עולה?

אישור קיום ביטוחים הוא מסמך הנדרש לעתים קרובות לבעלי מקצוע שעובדים מול חברות גדולות או בינוניות, רשויות מקומיות עיריות וגופים מוסדיים שונים. מדוע יש צורך במסמך זה, מהי מטרתו והכי חשוב- עלות השירות

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.