אמבולטורי כלל – בדיקות ואבחונים מתקדמים

הרחבה הביטוח הבריאות שברשותכם תעניק לכם שקט נפשי אמיתי: הביטוח הפרטי אמנם מכסה מגוון מצבים רפואיים, אך לרוב הם מצבים נדירים. באמצעות כתב שירות אמבולטורי כלל תוכלו לקבל מענה גם במצבים רפואיים יומיומיים. במאמר נסביר מה הוא מכסה, מה צריך לדעת ולמי הוא נועד?

מה כולל כתב שירות אמבולטורי כלל?

במסגרת כתב שירות אמבולטורי כלל תמצאו שלל כיסויים לשירותים הניתנים שלא בעת אשפוז, והרחבה משמעותית שמשדרדת את פוליסת ביטוח הבריאות שלכם.

אמבולטורי כלל מרחיב את הפוליסה באמצעות מגוון רחב של כיסויים:

  • מוקד ייעוץ טלפוני 24/7 המספק מענה ראשוני בנושא רפואת מומחים בנושאים: רפואת ילדים, רפואת משפחה, רפואת נשים ורפואה גריאטרית
  • בדיקות רפואיות אבחנתיות – MRI, CT, PET CT, קולונסקופיה וירטואלית, צינתור וירטואלי, אולטרה סאונד, רנטגן, אקג ועוד
  • חוות דעת שנייה והתייעצות עם רופאים מומחים בהסדר ושאינם בהסדר
  • בדיקות הריון והשתתפות במימון איסוף ושימור דם טבורי – בדיקה לאבחון גנטי טרום לידתי הבודקת נשאות של הורה למחלות גנטיות, כגון: גושה, ססיטיק פיברוזיס (CF), תסמונת ה- X  השביר, קנוון, בדיקת שקיפות עורפית, בדיקת דם במסגרת סקר שליש ראשון, בדיקת סיסי שיליה, סקירה על קולית מוקדמת לסקירת מערכות העובר, בדיקת סקר ביוכימי משולש (חלבון עוברי), בדיקת NIFT, בדיקת מי שפיר, כולל צ'יפ גנטי, סקירה על קולית מאוחרת לסקירת מערכות העובר ועוד.
  • טיפולי פיזיותרפיה

מי יכול לקבל שירות במסגרת מנורה אמבולטורי?

 מטרת הביטוח לספק מענה רחב יותר ולהרחיב ביטוח בריאות פרטי של חברת כלל. כלומר, כדי ליהנות מהשירותים הנכללים בו, עליכם להיות קודם כל מבוטחים בביטוח הבריאות של חברת הביטוח כלל.

  • אין הגבלה על גיל הכניה. ילדים יכולים להצטרף לפוליסה המשפחתית עד גיל 20.
  • הביטוח מתחדש אחת לשנתיים
  • תקופת אכשרה 90 יום, למעט כיסויים הקשורים בטיפול הריון ופוריות – 365 יום

כיצד ניתן להרחיב את הביטוח הפרטי?

כאמור, כדי ליהנות מכתב השירות אמבולטורי כלל, עליכם להיות מבוטחים ביטוח בריאות פרטי של כלל. שוקלים להעביר את הביטוח הפרטי שלכם מחברה אחרת? מעוניינים להרחיב את הביטוח שבידכם? צרו קשר עוד היום עם המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח ותיהנו מבדיקה חינמית של תיק הביטוח שלכם, והתאמה מושלמת של ביטוח הבריאות לצורכיכם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.