כתב שירות אמבולטורי מגדל – כיסוי ייעוץ, בדיקות אבחנתיות ושירותי סל הריון

כתב שירות אמבולטורי מגדל מאפשר לכם ליהנות מסל רחב של שירותים רפואיים שלא בעת אשפוז. מה הוא בדיוק כולל, כיצד ניתן להצטרף, למי זה מתאים ומה כדאי לקחת בחשבון לפני שחותמים?

כתב שירות אמבולטורי מגדל

במסגרת כתב השירות של חברת מגדל תוכלו ליהנות מארבעה יתרונות מרכזיים: ההצטרפות אינה כרוכה בהצהרת בריאות, תקבלו תור מהיר לבדיקות אבחנתיות ושירותי ייעוץ רפואי, כיסוי עבור בדיקות אבחנתיות שמחירן מעל 250 ₪) ואם אתן נשים שמתכננות הריון בקרוב, תוכלו ליהנות מסל הריון מורחב שיעניק לכן שקט נפשי. מעבר לזה, קיימות גם שתי הרחבות, שניתן להצטרף אליהן לפי בחירתכם: הרחבת שיקום ואביזרים רפואיים והרחבת טיפולים בהתפתחות הילד.

מה נכלל במסגרת כתב השירות?

נספח אמבולטורי מגדל כולל מגוון רחב של טיפולים ושירותים, כולל:

  • 4 התייעצויות בשנה עם רופא מומחה (כולל התייעצות עם פסיכיאטר).
  • שירות תור מהיר לבדיקות אבחנתיות בתוך שני ימי עסקים בלבד ופענוח תוך 48 שעות – CT, MRI, US, קולונסקופיה וירטואלית, ממוגרפיה וצינתור וירטואלי. ובנוסף לכך כיסוי עבור כל בדיקה אבחנתית שעלותה מעל 250 ₪ (ולא מתוך רשימה סגורה).
  • אפשרות התייעצות בתור מהיר להיפגש עם רופא מומחה שבהסכם תוך 3 ימי עסקים בלבד.
  • מידע רפואי – הכוונה לרופאים ומומחים בתחום הבעיה הרפואית ממנה סובל המבוטח, לרבות מידע חיוני על המחלה/הניתוח/הטיפול הרפואי/הבדיקה הנדרשת.
  • 12 טיפולי פיזיותרפיה בשנה.
  • סל הריון מורחב הכולל כיסוי לכל בדיקת הריון שעלותה מעל 250 ₪ (ולא מתוך רשימה סגורה), והחזר לבדיקות גנטיות, שמירת דם טבורי, קורס הכנה ללידה, מלונית לאחר לידה ויועצת הנקה.
  • בדיקות אבחון הפרעות קשב וריכוז ו/או לקויות למידה לילדים עד גיל 20.

מה נכלל במסגרת כתב השירות?

ניתן להצטרף לתוכנית החל מגיל 0 ועד לגיל 85. יש לקחת בחשבון שעבור מרבית השירותים קיימת תקופת אכשרה בת 90 יום, ולחלקם תקופת אכשרה ממושכת יותר. לכן מומלץ בחום לא לחכות ולהצטרף לתוכנית אמבולטורי מגדל עוד היום.

איך להצטרף לתוכנית אמבולטורי מגדל?

כתב שירות אמבולטורי מגדל נועד להרחיב את ביטוח הבריאות הפרטי של לקוחות החברה. לכן, הדרך ליהנות מיתרונותיו דורשת קודם כל שיהיה לכם ביטוח פרטי במגדל ורק אז תוכלו להצטרף להרחבה זו. כדי לעבור למגדל או להרחיב את הביטוח הקיים שלכם, כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים ואחד המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח ישמח לעמוד לשירותכם כדי להתאים לכם את הביטוח האידיאלי בשבילכם.

ביטוח אמבולוטרי מגדל
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.