ביטוח חיים איילון – מעטפת של הגנה לקרובים ללבכם

כולנו מקווים שעוד בימי חיינו נוכל להמשיך לחיות לנצח וליהנות מחיים טובים, שמחים, מרגשים ובריאים בחיק יקירינו. אבל לפעמים מתכננים תוכניות ובשבריר שנייה כל עולמנו מתהפך. כדי לדאוג למשפחתכם בעתיד, ועל כל צרה שלא תצוץ, חשוב שיהיה לכם ביטוח חיים איילון.

מה אתם מקבלים במסגרת ביטוח חיים איילון?

אם עתיד יקיריכם חשוב לכם, חשוב שתגלו אחריות כבר מהיום ותדאגו שיהיה לכם ביטוח חיים. ביטוח זה למעשה מאפשר לקבל פיצוי כספי בהתאם לסיכונים שונים, ולכן לעתים קרובות הוא מכונה גם ביטוח ריסק. הוא נועד לספק פתרונות כלכליים לכם ולבני משפחתכם במקרה בלתי צפוי שבו תאבדו חלילה את יכולתכם להתפרנס עקב תאונה, מחלה קשה או חלילה מוות. בעת מצבי משבר מהסוג שהזכרנו, משפחתכם תקבל סכום פיצוי משמעותי, חד פעמי או חודשי, שיאפשר לה להמשיך בשגרת החיים ולשמור על רמת החיים שאליה היא מורגלת.

סוגי ביטוחי חיים

במסגרת ביטוח חיים איילון ישנן פוליסות רבות שהחברה מציעה לקהל הרחב, ביניהן:

ביטוח חיים למקרה מוות מכל סיבה שהיא

ביטוח זה נועד להעניק פיצוי משמעותי ליקיריכם ולהוות אלטרנטיבה להכנסה שאבדה במקרה של פטירה, על מנת להבטיח את יציבותם הכלכלית. באיילון מציעים שלל תוכניות שמגנות על משפחתכם במטרה למנוע משבר כלכלי שעלול להיווצר עקב הטראומה הקשה. במסגרת ביטוח חיים אילון תוכלו לקבוע את המוטבים שלכם ואף לקבוע את סכום הביטוח (בכפוף לחיתום הרפואי).

בין המסלולים המוצעים בקטגוריית ביטוח חיים למקרה מוות:

 • דרור 1 פרט  – תוכנית שמציעה תשלום חד פעמי במקרה של פטירה, בפרמיה שמשתנה מדי שנה, בהתאם לגילכם. למבוטחים עד גיל 45 התוכנית מאפשרת להגדיל את סכום הביטוח עד הכפלתו בעת אירועים משפחתיים (נישואין, לידה/אימץ ילד וכו'), ללא צורך בהצרת בריאות חדשה.
 • דרור למשכנתא (ביטוח חיים למשכנתא) – פוליסת ביטוח חיים למקרה פטירה, לכיסוי יתרת הלוואת המשכנתא. קיימת גם פוליסה מיוחדת הנקראת "משכנתא לאדם עם מוגבלות מקצרת חיים", שמיועדת לאנשים שנדחו בחיתום.
 • עוגן למשפחה פרט תכנית המעניקה תשלום חודשי במקרה פטירת המבוטח, ממועד הפטירה ועד לתום תקופת הביטוח המוגדרת בפוליסה, לשמירה יציבותו הכלכלית של התא המשפחתי
 • מוות מתאונה – פוליסת ריסק המאפשרת תשלום חד פעמי במקרה של מוות מתאונה בלבד, בתשלום חודשי נמוך ביחס לפוליסת “דרור 1”. ניתן לרכוש אותה כהרחבה ברכישת כל פוליסת ביטוח חיים אחרת של איילון.

ביטוח נכות

ביטוח חיים איילון מציע פיצוי חד פעמי משמעותי שמאפשר לשמור על רמת החיים הרגילה במקרה של נכות מלאה או חלקית, זמנית או קבועה. נכות היא אירוע משמעותי שדורש להתמודד עם שינויים באורח החיים, וכמובן גם שיקום והחלמה. דווקא בתקופה מאתגרת זו, ההוצאות גדלות על התאמות וטיפולים נדרשים ומצד שני ההכנסה קטנה עקב אובדן כושר עבודה. ביטוח הנכות יאפשר לכם להתמקד במה שחשוב באמת, ללא דאגות כלכליות.

תחת קטגוריה זו תמצאו מגוון מסלולים, כולל:

 • ביטוח למקרה נכות מוחלטת ותמידית – הרחבה לביטוח חיים איילון שמעניקה פיצוי כספי חד פעמי במקרה של נכות מכל סיבה שהיא, למשך 6 חודשים ומעלה, בכל סוג של עיסוק.
 • ביטוח למקרה של נכות מקצועית מוחלטת ותמידית – פיצוי כספי חד פעמי, שכולל פיצוי עבור עלויות רפואיות לשיקום והתאמות נדרשות למצב החדש. הפיצוי מוצע כשנשללת יכולתכם לעסוק בתחום ההתמחות הספציפי שלכם.
 • ביטוח למקרה של נכות חלקית או מלאה כתוצאה מתאונה –פיצוי כספי חד פעמי שניתן לאחר מעורבות בתאונה שגרמה לפגיעה המונעת מכם לשמור על שיגרת חייכם בפן התעסוקתי.

חושן – ביטוח אובדן כושר עבודה

מה יהיה ביום שבו לא תוכלו לעבוד עקב תאונה, מחלה קשה או סיבה רפואית אחרת?  לא משנה אם אתם שכירים או עצמאים. חושן היא תוכנית ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה מוחלט או חלקי, שמציעה תשלום חודשי קבוע (בשיעור של 75% משכרכם) כאלטרנטיבה להכנסתכם בתנאים אטרקטיביים. כך משפחתכם תוכל לשמור על יציבות כלכלית ולקבל הכנסה סדירה, גם בתקופה מאתגרה מסוג זו, שבה גם אין כסף שנכנס וגם במקביל ישנן הוצאות רפואיות. כמו כן, בביטוח זה תקבלו שחרור מהפקדות לחסכון הפנסיוני.

למה דווקא ביטוח חיים איילון?

 • חברת איילון זכתה במקום הראשון כבר שנה שלישית ברציפות בביטוח חיים (עפ"י סקר שביעות רצון של לשכת סוכני הביטוח בישראל)
 • החברה ידועה בזכות איכות הטיפול והשירות שלה בכל תביעה
 • החברה מטפלת בתביעות בצורה הוגנת ומהירה
 • גב כלכלי חזק – החברה מגלגלת כ- 13 מיליארד ₪ מדי שנה, ומעסיקה כ- 1,200 עובדים
 • חברה ותיקה ומנוסה, שפועלת מאז 1946
 • מגוון רחב של פוליסות ביטוח חיים איילון והרחבות להתאמה אישית מושלמת
 • שקיפות ויעילות בתביעות ובפניות של לקוחות בביטוחי חיים
 • אתר ידידותי ונוח שמאפשר ביצוע שפע של פעולות אונליין

איך מצטרפים?

כדי לרכוש פוליסת ביטוח חיים איילון כל שעליכם לעשות הוא לפנות למומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. כבר שנים רבות אנחנו עובדים בצמוד לאיילון כמו גם לשאר חברות הביטוח המובילות ומשתמשים בטכנולוגיה חכמה המאפשרת התאמה מדויקת של הפוליסה לצורכיכם הייחודים. השאירו פרטים בטופס ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם ולענות על כל שאלה שיש לכם.

ביטוח חיים איילון
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
רפורמת ביטוחי חיים
רפורמת ביטוחי חיים הובילה לירידה של עשרות אחוזים בעלויות

בשנת 2019, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, אישרה את רפורמת ביטוחי חיים. הרפורמה, שנכנסה לתוקף בחודש פברואר, הביאה להוזלה משמעותית של תעריפי הביטוח, בשיעור של כ-30% בממוצע. האם גם אתם יכולים להוזיל את העלויות שלכם בעשרות אחוזים?

קראו עוד »
מה ההבדל בין תקופת אכשרה לבין תקופה המתנה בעולם הביטוח?

כשאנחנו רוכשים ביטוח, המטרה של כולנו זה לקבל שקט נפשי – לא משנה מה קורה, אנחנו רוצים לדעת שיהיה לנו גב כלכלי שיעזור לנו להתמודד עם האירוע שקרה לנו. חברות הביטוח גם רוצות שנרגיש כך, אך הן מעמידות תנאים לכך, כגון תקופת אכשרה או המתנה. אז מה ההבדל ביניהן ולמה זה משהו שחובה שכל מבוטח יכיר?

קראו עוד »
ביטוח חיים עושים רק עם המומחים!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.