ביטוח למשאית של איילון

הנהיגה של שעות על גבי שעות על הכביש לצד שווי הרכב מעמידים את בעלי המשאיות בפוטנציאל סיכון גבוה במיוחד להיות מעורבים במגוון סכנות, שכדי להתגונן מפניהן הצעד הנבון לעשות הוא לבחור ביטוח מתאים. חברת איילון מציעה שני ביטוחים המיועדים במיוחד לנהגי משאיות.

ביטוח צד שלישי לרכב שאינו פרטי ואינו מסחרי עד 3.5 טון

כבעלי משאית, יש לכם כלפי רכושם של גורמים אחרים, אם חלילה תפגעו בהם. זהו למעשה ביטוח אחריות כלפי צד שלישי בשל פגיעה ברכושו (למעט נזקי גוף לצד שלישי והרחבת אחריות כלפי צד שלישי בשל נזקי רכוש(, עם זאת חשוב לזכור – ביטוח זה אינו מכסה את הנזק הנגרם לרכושכם. 

מי יכול להצטרף לביטוח?
ביטוח למשאית צד ג' של איילון מתאים לבעלי רכבים מעל 3.5 טון, משאיות, אוטובוסים זעירים וגם אופנועים ונגררים. 

איזה כיסויים יש לפוליסה?
הפוליסה מציעה כיסוי לחבות המבוטח בגין נזק לרכוש צד שלישי כתוצאה מפגיעת הרכב המבוטח בגבול אחריות כפי שמפורט בה. כמו כן יש כיסויים נוספים והרחבות בתוספת תשלום (בהתאם לסוג הרכב): כיסוי למערכת קול, שירותי התנעה, גרירה וחילות, זכות גרירה לנגרר, רכב חלופי, החלפת שמשות שבורות, ביטוח הגנה משפטית וביטוח אחריות צד שלישי בשל נזקי גוף (שאינם מכוסים בביטוח חובה).

ביטוח מקיף למשאית למקרים של אובדן או נזק לרכב המבוטח ולרכושו של צד שלישי

ביטוח זה נועד לספק מענה מקיף יותר הכולל הן נזק לרכושכם, הן נזק במקרה של גניבה או ניסיון כזה, והן נזקים שנגרמו לרכושו של צד ג'.

למי זה מתאים?
כל מי שיש לו רכב שאינו פרטי ואינו מסחרי ועד 3.5 טון (משאיות,אוטובוסים, נגררים, רכב דו גלגלי, מוניות וכו') ומעוניין בביטוח זה.

מה זה נותן לכם? 
הביטוח מכסה אובדן או נזק לרכב המבוטח כתוצאה מאסונות טבע, התפוצצות והתלקחות, התנגשות מקרית, התהפכות שלא כתוצאה מפריקה או טעינה, גניבה (אם הרכב לא נמצא במשך 45 יום יום הדיווח למשטרה), גניבות וניסיונות לגניבה, מעשה זדוני וכן אחריות כלפי צד שלישי בשל נזקי רכוש. כמו כן ניתן לרכוש הרחבות בתוספת תשלום: שירותי התנעה, גרירה וחילוץ, החלפת שמשות שבורות, כיסוי שבר שמשות לאוטובוסים, ביטוח למערכת קול, רעידת אדמה, הגנה משפטית, הרחבה לביטוח מכשירי עבודה של משאיות (מנוף, רכינה, דופן הידראולית ועוד), מהומות ועוד.

 איך לבחור ביטוח למשאית?

מאחר ולכל אחד יש את הצרכים המיוחדים שלו בנוגע לביטוח רכב, חשוב לפנות לאחד הסוכנים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח כדי שיתאים לכם את הביטוח הנכון עבורכם.  

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.