יתרונות ביטוח בריאות פרטי

אם נצטרך לבחור ב- 3 מילים כדי לתאר לכם מהם יתרונות ביטוח בריאות פרטי, נסכם את זה בחיסכון בכסף ובזמן. אבל מעבר לכך יש עוד המון דברים חיוביים שתקבלו אך ורק במסגרת ביטוח בריאות פרטי, ולא בשום דרך אחרת.

"רגע, אבל לכולנו יש ביטוח בריאות ממלכתי…"

נכון. כידוע, אזרחי ישראל נהנים מביטוח בריאות ממלכתי. בהחלט מדובר בחוק סוציאלי חשוב שנועד לאפשר לכולם, גם לשכבות הסוציו-אוקנומיות המוחלשות, לקבל שירותי רפואה בסיסיים בקופות החולים ובבתי החולים הציבוריים, במטרה לשמור על בריאותם.

עם זאת, יש לזכור שמדובר בכיסוי חלקי בלבד. למעשה מדובר בכיסוי בסיסי בלבד. אם חלילה צריכים להתמודד עם בעיה רפואית מורכבת שדורשת טיפול איכותי ומיידי, רק מי שהפרוטה מצויה בכיסו, יוכל להרשות לעצמו לממן אותה. אחרים נאלצים להתמודד עם תורים ארוכים שאינם מאפשרים טיפול מיידי, מערכת בריאות ציבורית שקורסת תחת העומס ובעיות נוספת שצרה היריעה מלהרחיב, כי במאמר זה בחרנו להתמקד ביתרונות ביטוח בריאות פרטי.

מה כוללים יתרונות ביטוח בריאות פרטי?

  • תשלום מופחת על השתתפות עצמית או מימון מלא
  • מתן שירותים מהירים יותר בהשוואה לקבלת השקת דרך קופות החולים
  • מגוון רחב של שירותי בריאות מתקדמים וחדשניים
  • ניתוחים בארץ או בחו"ל (וקבלת הפרש הסכום שביטוח השב"ן של קופת החולים אינו מכסה)
  • אפשרות לבחור רופא או מנתח לקבלת טיפול מיטבי
  • אפשרות לקיצור תורים המאפשרים לקבל טיפולים דחופים ונחוצים
  • הרחבות מגוונות הכוללות בדיקות מיוחדות לצורך אבחון, שירותים ייחודיים ועוד

לא ניתן להתחרות עם יתרונות ביטוח בריאות פרטי

המערכת הציבורים פשוט לא יכולה להתחרות עם היתרונות שהצגנו. בגלל משאבים מוגבלים בסופו של דבר אתם, המטופלים, משלמים מחיר יקר – תרתי משמע: גם אתם נאלצים לחכות במשך שבועות וחודשים כדי לראות רופא מומחה או לקבל בדיקה דחופה, וגם אתם נאלצים לשלם יותר כסף בהשתתפות עצמית כשנדרשים טיפולים מורכבים. ביטוח בריאות פרטי הוא ללא ספק השקעה לטווח ארוך, שתאפשר לכם לחסוך בהוצאות ולקבל את כל השירותים בזמן. לא מדובר כאן במותרות, אלא בכלי חיוני שנועד לשמור על בריאותכם!

אז כיצד לבחור ביטוח מתאים?

אם גם אתם רוצים ליהנות מיתרונות ביטוח בריאות פרטי, חשוב לציין שקיימים מגוון רחב של ביטוחי בריאות, שלכל אחד מהם מטרה מעט שונה. אחד היתרונות המהותיים היא שכל ביטוח ניתן להתאמה אישית מושלמת, על מנת לאפשר לכם ליהנות מכיסוי המותאם לחייכם באופן מושלם. צרו קשר עוד היום עם המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. נשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם לכיסוי אידיאלי, שיחסוך לכם בטווח הארוך המון זמן, כסף ודאגות.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.