יש לכם עסק? כדאי שתעבדו עם סוכן ביטוח לעסקים

כמו שאם כואב לכם הגרון אתם פונים לרופא אף אוזן גרון ככה אם יש לכם עסק חשוב שתפנו אל סוכן ביטוח לעסקים. מהם היתרונות בלעבוד עם מומחה בביטוח עסקי, למה צריך לשים לב, ואיך לבחור סוכנות מכל שפע האפשרויות הקיימות?

למה בעצם צריך דווקא סוכן ביטוח לעסקים?

בין אם אתם עומדים להגשים חלום ולפתוח עסק משלכם ובין אם אתם שוקלים לעבור לחברת ביטוח אחרת או לסוכנות אחרת, חשוב לפנות לסוכן מקצועי, מנוסה ואמין שיוכל לעזור לכם לקבל את כל ההחלטות הנכונות עבורכם.

הרבה פעמים בעלי עסקים חושבים לחסוך זמן ולבצע בעצמם את מחקר השוק, כדי לקבל הצעת מחיר טובה לביטוח עסק ולכן הם פונים ישירות אל חברות הביטוח. אבל חשוב להבין: מי שרוצה לבטח את העסק שלו כמו שצריך, חייב להכיר לעומק את העולם הזה. מעבר לכיסויים הבסיסיים שיש בביטוחים הסטנדרטיים, חשוב להבין מהם המאפיינים הייחודיים של העסק שלכם ולהתאים להם את הכיסויים המתאימים. לרוב, חברות הביטוח הישירות מעניקות לכם הצעת מחיר לפוליסה גנרית, שלא בהכרח מכסה אתכם מפני נזקים שבהחלט עלולים להיגרם לעסק. לחלופין הצעת המחיר כוללת פוליסה עם כיסויים שאינכם באמת זקוקים להם. רק סוכן ביטוח לעסקים יכול לדאוג לאינטרסים שלכם כמו שצריך.

איך סוכן ביטוח לעסקים יכול לעזור לכם להוזיל עלויות?

כשמשווים בין פוליסות ביטוח עסק חשוב לקחת בחשבון שלל פרמטרים, ולא רק להסתכל על השורה התחתונה הכוללת את מחיר הפרמיה שתשלמו מדי חודש. למעשה אין שני עסקים זהים, ובהחלט יתכן שכל בעל עסק ישלם מחיר שונה על הפרמיה שלו.

מחיר ביטוח לעסק מושפע ממגוון רחב של אלמנטים, כגון: גובה הכיסוי, ההיסטוריה הביטוחית שלכם, תחום העיסוק, כמות העובדים, מיקום העסק ועוד. חברות הביטוח מתחשבות בסיכון שהם נוטלות כשהן מבטחות עסק כזה או אחר. כך למשל עסק עם פוטנציאל גבוה יותר לפריצות ולגניבת רכוש ישלם תשלום חודשי גבוה יותר מעסק בעל פוטנציאל גניבה נמוך (למשל חנויות שמוכרות בגדי מעצבים לעומת חנויות שמציעות ביגוד יד שנייה). למעשה, חברות הביטוח לפעמים אפילו מחליטות שהן יותר מדי מסתכנות עם עסק מסוים, ולכן מחליטות לסרב לבטח את אותו בעל עסק או שהן מחליטות לגבות ממנו פרמיה מאוד יקרה.

כל אלה תרחישים שסוכני הביטוח שלנו שעוסקים בתחום העסקי נתקלים בהם כל הזמן, ויודעים כיצד להתמודד איתם על הצד הטוב ביותר. לכן חשוב מאוד לפנות לסוכני ביטוח מנוסים כדי שיוכלו להציע לכם פתרונות איכותיים ומחוץ לקופסה, שיתאימו ספציפית לעסק שלכם ושישתלמו לכם.

פוליסת ביטוח לעסק בהתאמה אישית

לא נוכל להדגיש עד כמה חשוב להתאים את פוליסת הביטוח לעסק באופן מדויק. סוכן ביטוח לעסקים מכיר את כל הניואנסים הקטנים של הכיסויים בפוליסות, ומכיר היטב את הסיכונים שאליהם חשופים בעלי עסקים מתחומים שונים.

בעוד הגרסה הגנרית של פוליסת ביטוח לעסק כוללת כמה רכיבים קריטיים ביותר (כיסוי למבנה ולתכולה, ביטוח חבות מעסיקים, ביטוח צד ג' וביטוח אובדן רווחים והכנסות), ישנם כיסויים חשובים לא פחות שאינם נכללים בה, כגון ביטוח אחריות מקצועית או ביטוח סייבר. כמו כן ישנם עסקים עם מאפיינים ספציפיים המבדלים אותם מבעלי עסקים אחרים, או כאלה שקשורים ישירות לשאלה אם תקבלו רישיון עסק או לא. סוכן ביטוח לעסקים יודע בדיוק מהם הכיסויים הרלבנטיים עבורכם וידאג לכסות אתכם כמו שצריך, כדי שתוכלו לבצע את עבודתכם ללא כל דאגות.

לדעת שאתם לא לבד במערכה

פרצו לכם לעסק וגנבו לכם ציוד יקר? פרצה שריפה? אם אתם רוכשים פוליסה מסוכן ביטוח לעסקים, אתם יכולים לדעת שאם חלילה תצטרכו להגיש תביעה בגין אירוע ביטוחי, יש מי שמטפל בכם. סוכן הביטוח שלכם יעזור לכם להתנהל מול חברת הביטוח ויסייע לכם לקבל את הפיצוי המקסימלי שמגיע לכם. סוכני ביטוח מנוסים וותיקים לרוב עובדים בשיתוף פעולה עם שמאים, וכך הוא ממקסם את ההחזר שתוכלו לקבל אם המבנה, הציוד או התכולה של העסק שלכם נפגעו.

כשעובדים ישירות מול חברות הביטוח לא באמת קיים גורם שמלווה אתכם לאורך התהליך, אלא אם כן אתם נעזרים בעורך דין חיצוני. אבל גם עורך דין תותח לא תמיד מכיר את כל הסעיפים בפוליסה שלכם כמו סוכן הביטוח שלכם.

לסיכום – אל תוותרו על שירותיו של סוכן ביטוח לעסקים

אנחנו בסוכנות פתרונות עדיפים מלווים בעלי עסקים ולקוחות פרטיים כבר עשרות שנים ופועלים מול כל חברות הביטוח המובילות בארץ בשיתוף פעולה פורה. אנחנו כאן כדי לסייע לכם לאורך כל הדרך, החל מקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח עסקי בהתאמה אישית, דרך מתן שירות מקצועי ואדיב תוך דגש על יחס אישי וחם ועד למצב שבו חלילה קורה אירוע ביטוחי שבו אתם צריכים את הסיוע המהיר שלנו כדי למקסם את הפיצויים שמגיעים לכם מחברת הביטוח. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ והצעה אטרקטיבית לביטוח עסק.

סוכן ביטוח לעסקים
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח עסק
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.