מחשבון ביטוח עסק – איך זה עובד?

כל בעל עסק היום כבר יודע שעל מנת לישון טוב בלילה הוא חייב שיהיה לו ביטוח עסק. אחת השאלות הראשונות שהוא שואל את עצמו היא "כמה זה אמור לעלות לי", והצעד הבא הוא לחפש מחשבון ביטוח עסק, כדי לחשב עלויות. אבל העניין מורכב יותר ממה שחושבים.

למה אי אפשר למצוא מחשבון ביטוח עסק בשום מקום?

בעידן שבו כולנו התרגלנו שהאינפורמציה נגישה לכולנו בלחיצת כפתור מכל מקום שיש חיבור אינטרנט ובכל רגע נתון, אנחנו מצפים שנוכל למצוא בקלות מחשבון ביטוח עסק אונליין, להזין אליו כמה נתונים ותוך שנייה לדעת כמה עולה לנו פוליסת הביטוח. הציפייה הזו לגמי מובנת. במיוחד לאור העובדה שקיימים כיום כל כך הרבה מחשבונים שמקלים על החיים שלנו כגון מחשבון תעריפי ביטוח חובה לרכב, מחשבון להשוואת תעריפי ביטוחי חיים, מחשבון להשוואת ביטוחי בריאות, מחשבון חיסכון ועוד.

אך לצערנו כדי לקבל הצעת מחיר לביטוח עסק, תצטרכו לעבור תהליך מורכב יותר ממה שציפיתם. לשם כך תצטרכו לפנות או לסוכנות ביטוח שמתמחה בעולם הביטוח העסקי ושתעשה בשבילכם את כל העבודה, או להקדיש זמן ללמידה ולאחר מכן לצאת לסקר שוק מייגע ומתמשך כדי למצוא את המחיר המשתלם ביותר.

מדוע בעצם לא קיים מחשבון ביטוח עסק בתקופת הדיגיטל?

אם שאלתם את עצמכם איך זה יכול להיות שאנחנו חיים בעידן שהטכנולוגיה נמצאת בשיאה, ועדיין אין מחשבון ביטוח עסק אונליין, אתם לא לבד. זה לא בגלל שחברות הביטוח מעוניינות להסתיר מידע ולעשות לכם את החיים קשים.

האמת, בדיוק להפך! מדובר בתחום עם תחרות רבה, וחברות הביטוח מתחרות על תשומת הלב של כל לקוח ולקוחה פוטנציאליים. חברות ביטוח היו מאוד רוצות מאוד לפתות לקוחות להצטרף אליהן, ולפרסם את מחירים מפתים אונליין באתרים שלהם, ברשתות החברתיות ובכל פלטפורמה אחרת שהיתה נותנת להם את האפשרות. אז למה זה לא קורה? פשוט מאוד: כי קיימים אינספור פרמטרים שיכולים להשפיע על המחיר שתשלמו על ביטוח העסק שלכם.

4 שאלות שיעזרו לכם להעריך את מחיר הפוליסה שלכם

https://www.youtube.com/watch?v=7MpgKq_Wbwo&feature=emb_title

בואו נדמיין רגע איך היה נראה מחשבון ביטוח עסק, לו היה קיים. סביר להניח שהייתם צריכים לענות על השאלות הבאות על מנת לחשב את דמי הפוליסה החודשיים:

 • מהו אופי העבודה שלכם ומהו סגנון העסק שלכם?  
  ככל שעבודתכם נחשבת למסוכנת יותר, כך הפרמיה עלולה להתייקר. עבודה בשטח, במפעל או אפילו במסעדה תיחשב יותר מסוכנת למשל בהשוואה לעבודה במשרד.
 • האם הגשתם תביעה במהלך 3 השנים האחרונות?
  אם הגשתם תביעה במהלך 3 השנים האחרונות, יכול להיות שהפרמיה שלכם תתייקר, ממש כמו בביטוח רכב.
 • אילו הרחבות וכמה הרחבות נדרשות כדי להתאים את הפוליסה לצורכיכם?
  מן הסתם, ככל שיהיה צורך בביטוח מקיף יותר מהסטנדרט הבסיסי, כך הפוליסה יותר תתייקר.
 • מהו מחזור ההכנסות שלכם?
  ההנחה היא שככל שההכנסות שלכם יותר גבוהות, יש לכם צוות גדול יותר ובאופן כללי אתם עובדים יותר, ולכם קיימת הסתברות גבוהה יותר שתצטרכו לממש את הפוליסה בכלל נזק שתגרמו או תביעה שיגישו נגדכם, ולכן הביטוח מתייקר ככל שסכום הכנסותיכם גבוה יותר

כלומר, בגלל שלכל בעל עסק יש את ההיסטוריה שלו, ההכנסות שלו, והצרכים הספציפיים שלו. לכן, בהחלט יכול להיווצר מצב שבו שני בעלי עסקים, ששניהם עוסקים באותו מקצוע, אך כל אחד מהם משלם פרמיה שונה על הפוליסה.

השוואת מחירי פוליסה דורשת מיומנות ומקצוענות

חשוב לציין כי כל חברות הביטוח מציעות פוליסה רגילה, אבל אם אתם כבר רוכשים פוליסה, סביר להניח שתרצו להתאים אותה לצרכים הייחודיים שלכם: מצד אחד לא לשלם על מה אתם לא צריכים ומצד שני לא להישאר חשופים לכל מיני מצבים שעלולים לסכן את העסק שלכם ואת פרנסתכם.

החדשות הטובות הן שזה לגמרי אפשרי וזאת בזכות שהפוליסה למעשה מורכבת מכיסויים והרחבות הניתנים לשינוי. הודות למבנה זה, אפשר להתאים לכל עסק, בכל סדר גודל שהוא, את הפוליסה המתאימה ביותר עבורו. עם זאת, מן הסתם, הסרה והוספת כיסויים לפוליסה שלכם יכולים לייקר או להוזיל את הפוליסה.

למה כדאי לקבל הצעת מחיר לפוליסת ביטוח עסק דווקא מסוכן ביטוח?

עידן הדיגיטל הביא לפריחתן של חברות ביטוח ישירות, שמאפשרות לכל אחד רכוש ביטוח עסק בלחיצת כפתור. אנו ממליצים היטב לשקול את הצעד הזה, שכן בדרך כלל אותן חברות מציעות ביטוחים גנריים, ובהתאמה מינימלית לצורכיכם. אין להם אפשרות להציע לכם דברים אחרים מלבד הביטוח שלהם, ואתם עלולים לפספס חלופות הרבה יותר איכותיות.

אם אתם רוצים מי שיעזור לכם לאפיין את צורכיכם, יתאים לכם את הכיסויים שבאמת נדרשים לכם, יטפל עבורכם בכל הטפסים והבירוקרטיה שמסביב, ויוודא שאתם משלמים רק על מה שאתם צריכים אבל גם שאתם מכוסים כראוי, הגעתם למקום הנכון!

המומחים שלנו בסוכנות פתרונות עדיפים עובדים כבר יותר מ- 20 שנים עם חברות הביטוח המובילות, ומתמחים בהתאמת ביטוחים לבעלי עסקים מכל הסוגים, קטנים כגדולים. אז תשכחו מ תשכחו ממחשבון ביטוח עסק. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת לביטוח עסק בהתאמה אישית!

מחשבון ביטוח עסק
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.