למה אי אפשר להסתמך על מחירון ביטוח עסק?

לכל עסק יש מחירון לשירותים ולמוצרים שהוא מציע, ולכן יהיה זה רק טבעי לחפש מחירון ביטוח עסק באינטרנט כדי לקבל אומדן כמה פוליסה צריכה לעלות. אבל העניין הרבה יותר מורכב ממה שציפיתם. אז איך אפשר לקבל הצעה מחיר אטרקטיבית?

למה לא תוכלו למצוא מחירון ביטוח עסק באינטרנט

בעידן שבו כל המידע שאנחנו צריכים מונגש לנו בלחיצת כפתור, אנחנו מצפים למצוא באינטרנט גם מחירון ביטוח עסק, בדומה למחירון של יצחק לוי למכוניות. אבל זהו, לצערנו בעניין זה אין לכם חיים קלים וכדאי לקבל הצעת מחיר לביטוח עסק תצטרכו או לפנות לסוכן ביטוח שיעשה בשבילכם את העבודה או ללמוד את הנושא בעצמכם, לבקש הצעות מחיר ולהשקיע בסקר השוק הרבה מאוד זמן ואנרגיה.

למה בעצם אין מחירון ביטוח עסק אונליין?

למקרה שתהיתם, לא זה ממש לא בגלל שחברות הביטוח רוצות לשמור על המחירים בסוד. להפך מדובר בתחום מאוד תחרותי, וכל חברות הביטוח נלחמות על כל לקוח ולקוחה ולכן אפילו מנסות לפתות את הלקוחות במחירים אטרקטיביים מאוד.

אז מה מסתתר מאחורי אותה החלטה? אף אחד לא הרים עדיין את הכפפה, ויתכן מאוד שגם אף אחד ירים אותה בעתיד הנראה לעין. למה? הסיבה פשוטה: בפועל יש יותר מדי גורמים שצריך לקחת בחשבון לצורך השוואת מחירים לביטוח עסק.

לא ניתן להשוות בין מחירי הפוליסה

אמנם קיימת מעין פוליסה גנרית שתוכלו למצוא בכל חברת ביטוח, אבל העניין הוא שאם כבר בעל עסק מחליט לרכוש פוליסה, הוא מעדיף שהיא כמה שיותר תתאים לצרכים הספציפיים שלו, ובצדק. הודות למבנה המודולרי של הפוליסה, כיום ניתן להתאים לכל עסק, קטן כגדול, פוליסה אידיאלית.

עם זאת, הסרה והוספת סעיפים לפוליסה מן הסתם עלולים להשפיע על המחיר שלה, לטוב ולרע. מעבר לכך לכל בעל עסק יש את הצרכים והדרישות הייחודיות שלו, מה שיוצר מצב שגם אם יש שני בעלי עסקים באותו מקצוע, בפועל הם ישלמו פרמיה שונה על פוליסת ביטוח לעסק.

במילים אחרות, לא ניתן לבנות מחירון ביטוח עסק כי מחיר הפוליסה תלוי בהיבטים רבים

ריכזנו לכם כמה דוגמאות לגורמים שיכולים לייקר או להוזיל את מחיר הפוליסה החודשי לעסק שלכם:

  • אופי העבודה שלכם –  עבודה שכרוכה בסיכונים רבים עלולה לייקר את הפוליסה. לכן אם יש לכם עסק בתחום הבנייה סביר להניח שישלם יותר בהשוואה למי שיש משרד.
  • סגנון העסק שלכם –  יש הבדל במחיר הפוליסה עבור מי שמנהל משרד או חנות לבין מי שמנסה מסעדה, מפעל, או בית מלאה לבין שמנהל קליניקה
  • היסטוריה ביטוחית – בדומה לביטוח רכב, אם הגשתם תביעה במהלך 3 השנים האחרונות, יכול להיות שהפרמיה שלכם תהיה יקרה יותר.
  • הרחבות מעבר לסטנדרט – כל הרחבה שתחליטו לרכוש מעבר לכיסויים הבסיסיים של הפוליסה תייקר לכם את הפוליסה.
  • מחזור הכנסות –  סביר להניח שאם ההכנסות שלכם גבוהות יותר, אתם עובדים יותר ו/או מעסיקים יותר עובדים, ולכן יש סיכוי גבוה יותר שחלילה תגרמו נזק או שתקבלו תביעה, לכן הביטוח שלכם יתייקר ככל שהכנסותיכם יותר גבוהות.

למה כדאי לקבל הצעת מחיר ביטוח עסק מסוכן ביטוח ולא מחברת ביטוח ישירה?

בשנים האחרונות חברות ביטוח ישירות הופכות להיות יותר ויותר נפוצות. מאוד מפתה להשתמש בשירות שלהם, המאפשר לרכוש ביטוח מכל מקום שבו יש חיבור לאינטרנט ובלחיצת כפתור. עם זאת, אין להם את האפשרות לפעול באמת למען האינטרסים שלכם, וכל מה שביכולתם לעשות זה להציע להם את הביטוח שלהם, מבלי להציע לכם לבחון אלטרנטיבות אחרות, שלעתים עשויות להתגלות כהרבה יותר כדאיות.

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עובדים כבר עשרות שנים עם כל חברות הביטוח המובילות, ומתאימים ביטוחים לבעלי עסקים מכל התחומים ומכל הסוגים. נשמח להכיר אתכם, לאפיין את צורכיכם ולהתאים לכם את הכיסויים המתאימים, לטפל עבורכם בכל הטופסיאדה והביורוקרטיה, לקרוא בשבילכם את האותיות הקטנות של התנאים, ולוודא שאתם מכוסים כמו שצריך ושאין סעיפים שסתם מייקרים לכם את הביטוח. אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר לביטוח עסק משתלם במיוחד שמותאם לכם בול!

מחירון ביטוח עסק
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.