ביטוח עסקי – להגן על העסק ועל העתיד שלכם

ביטוח עסקי הוא ה-דרך על מנת להגן על העסק שלכם מפני כל צרה. אמנם כל בעל עסק חשוף לסיכונים ייחודיים, אבל מה שמשותף לכל בעלי העסקים זה שקיימים סיכונים שעלולים לאיים על פרנסתם. אז מה הוא מכסה, כמה הוא עולה, למה לשים לב ולמה כדאי שיהיה לכם סוכן ביטוח שילווה אתכם בתהליך?

הכיסויים הכלולים במסגרת ביטוח עסקי

ביטוח עסקי, שלעתים מכונה ביטוח לעסק, הוא למעשה פוליסה הכוללת מספר כיסויים שנועדו להגן עליכם במקרה שבו חלילה נגרם לעסק שלכם נזק כלשהו. כל חברות הביטוח מציעים פוליסה גנרית שכוללת כמה כיסויים כלליים, שבדרך כלל כולם רלבנטיים לכל מבוטח, ולא משנה אם הם מנהלים עסק קטן, חברה, משרד, מפעל, מרפאה, או קליניקה. בדרך כלל הביטוחים הבסיסיים כללים: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, ביטוח צד ג' וביטוח חבות עובדים.

מעבר לכיסויים הבסיסיים, חברות הביטוח מציעות אפשרות להרחיב כל ביטוח עסקי, על מנת לספק הגנה מקיפה יותר, תוך התאמה לצורכיו הייחודיים של כל בעל עסק. ישנן אינספור הרחבות. לשם הדוגמה, בחרנו לציין כמה מן ההרחבות הפופולריות ביותר הכוללות: כיסוי אובדן רווחים והכנסות, ביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח אחריות המוצר, ביטוח סחורה בהעברה, ביטוח כספים וביטוח שבר מכני.

כמה עולה ביטוח עסקי?

קשה לציין מחיר ספציפי כשזה נוגע לרכישת ביטוח עסקי, מבלי להכיר אתכם ואת העסק שלכם. הסיבה לכך פשוטה: קיימים גורמים רבים שעשויים לייקר או להוזיל את מחיר הפוליסה. הנה כמה מהמרכזיים שבהם:

  1. תחומי העיסוק ואופי עבודתכם – ככל שהתחום העיסוק שלכם ו/או אופיו כרוך בסיכונים רבים יותר, כך מחיר הפוליסה יעלה.
  2. גבולות האחריות – ככל שהפוליסה תכסה נזק בשווי יקר יותר, כך מחיר הפוליסה מתייקר.
  3. כמות העובדים ומחזור ההכנסות – ככל ששעות הפעילות יותר ממושכות וכמות העובדים שלכם יותר גבוהה, תשלמו יותר
  4. דמי השתתפות עצמית – תוכלו לבקש שדמי ההשתתפות העצמית שלכם יהיו גבוהים יותר, ואז להוזיל את הפוליסה (ולהפך)
  5. עבר ביטוחי – אם העבר הביטוחי שלכם ללא רבב, יש סיכוי שתשלמו פחות על הפוליסה בהשוואה למי שהגיש תביעה לחברת הביטוח במהלך השנים האחרונות

למה כדאי לקבל ליווי וייעוץ של סוכן ביטוח עסקי?

בעלי עסקים רבים מתלבטים רבות מה יותר נכון עבורם: מצד אחד לרכוש ביטוח עסקי שיעניק לעסק  שלהם הגנה מקסימלית ומצד שני הצורך או הרצון לחסוך בעלויות ולצמצם אותן למינימום הנדרש. לכן, רבים פונים לאינטרנט לצורך השוואת מחירים בביטוחי עסק, אלא שהם מגלים שמדובר בעניין מורכב למדי, ושלא תמיד מראים להם את התמונה המלאה.

למרות שרובנו רגילים לרכוש ביטוחים פשוטים בלחיצת כפור, הרי שכשזה נוגע לעסק שלכם, עדיף שלא ליטול סיכונים מיותרים. ביטוח עסקי הוא תחום מורכב מאוד, וכולל אינספור אפשרויות להרחבת הביטוח הבסיסי. לכן מומלץ להיפגש עם סוכן ביטוח עסקי, שמכיר לעומק את הפוליסות ושמסוגל לאפיין את צורכי העסק ולמצוא את האיזון העדין שנדרשת לצורך התאמת פוליסה אידיאלית.

ביטוח עסקי בהתאמה אישית – זה אפשרי!

אנחנו מזמינים אתכם להיפגש עם המומחים שלנו בסוכנות ביטוח פתרונות עדיפים, שמתמחים בהתאמת ביטוח לעסקים מכל התחומים כבר עשרות שנים. במסגרת השיחה שלנו נאפיין את הסיכונים המאיימים על העסק שלכם, נערוך השוואה בין הפוליסות של חברות הביטוח המובילות, נסנן סעיפים שמייקרים את הביטוח ואינם רלבנטיים, נתמקד בהרחבות שיוכלו להועיל לכם ובמידת הצורך נטפל בהחרגות שחברות הביטוח עלולות להציב בפניכם. פנו אלינו עוד היום ותיהנו מיחס אישי, שירות מקצועי ושקט נפשי.

ביטוח עסקי
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.