ביטוח עסקים – המפתח לשקט נפשי שלך

אם יש לכם עסק שאתם מנהלים, אחד הדברים הכי חשובים שכדאי שיהיו לכם זה ביטוח עסקים. זו הדרך היחידה להבטיח לכם שקט נפשי אמיתי, וזה גם שיבטיח לכם שאם חלילה יקרה אסון – אתם לא תצאו בידיים ריקות.

למה ביטוח עסקים כל כך חשוב?

לצערנו אנחנו שומעים לעתים קרובות בחדשות על עסקים שקרסו בגלל פגעי מזג האוויר, חבלות מכוונות או פעילות איבה. עם יד על הלב, לא חסרות לכך דוגמאות. אנשים שבמשך שנים רבות טרחו והשקיעו חסכונות, אנרגיות וזמן כדי להקים את העסק שעליו תמיד חלמו, מצאו את עצמם חסרי כל אחרי קטסטרופה שפקדה את העסק שלהם. אז איך מבטיחים שאתם לא תקלעו לסיטואציה דומה? עושים ביטוח עסק.

מה כוללת פוליסת ביטוח עסקים?

פוליסת ביטוח לעסקים מספקת הגנה מפני נזקים פוטנציאליים לרכוש ולגוף של העובדים בעסק ולקוחותיו העלולים להתרחש במהלך הפעילות השוטפת של בית העסק.

להלן הגנות המקובלות בפוליסה:

  • ביטוח למבנה ולתכולת בית העסק מפני נזקי אש, נזקי טבע, רעידת אדמה נזקי פריצה ועוד
  • ביטוח אובדן הכנסות ו/או אובדן רווחים עקב הפסקת פעילותו של בית העסק כתוצאה מהתרחשותו של אירועי ביטוחי הנכלל במסגרת ביטוח הרכוש.
  • ביטוח צד ג' לעסק (ביטוח צד שלישי)
  • ביטוח חבות מעבידים המיועד לצרכי כיסוי נזקי גוף שנגרמו לעובדים במהלך עבודתם ו/או עקב עבודתם בבית העסק
  • ביטוח ציוד אלקטרוני לרבות שחזור ואובדן מסמכים ומדיה מגנטית
  • ביטוח אחריות מקצועית 
  • ביטוח אחריות מוצר
  • ביטוח סייבר לעסקים רלבנטיים

רשת הגנה כלכלית

עסקים רבים משמשים כמקור הכנסה יחיד או מרכזי עבור בעל העסק ומשפחתו ולכן על הבעלים אסור להגיע למצב בו הוא אינו מוגן מפני אירוע שיגרום להפסקה זמנית בפעילות העסק. רק עריכתה של פוליסת ביטוח מותאמת באמצעות סוכן ביטוח מקצועי תאפשר הגנה מספקת וראויה למקרי ביטוח שונים. בעלי עסקים הפועלים ללא ביטוח לעסק שמים כספם ורכושם "על קרן הצבי" ופועלים ברשלנות ובחוסר אחריות כלפי משפחתם, עובדיהם ושכניהם.

ביטוח עסקים בהתאמה אישית

כיצד לבטח את עצמכם?

מומלץ כי ביטוח לעסק שעיקר פעילותו בישראל ירכש אצל חברת ביטוח הפעילה ומוכרת בישראל ובאמצעות ליווי של סוכן ביטוח בעל רישיון,  המנוסה בליווי עסקים בהליכי רכישה והתאמה של ביטוח עסק.

אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מעמידים לשירותכם סוכני ביטוח בעלי רישיון ואנשי מקצוע נוספים שישמחו ללוות אתכם באפיון צורכיכם ובהתאמת הביטוח הנכון עבורכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת וליהנות מביטוח איכותי שיתאים לכם כמו כפפה ליד.

תוכן עניינים
ביטוח עסק אונליין

ביטוח עסק אונליין – זה עסק משתלם?

בעידן האינטרנט, ובעיקר לאחר שחווינו את משבר הקורונה, התרגלנו שניתן לרכוש הכול בלחיצת כפתור: מצרכים, בגדים, כרטיסים, קורסים וגם ביטוח חובה לרכב. אז למה אי אפשר לקנות ביטוח עסק אונליין?

קרא עוד »
מה זה ביטוח עסק

מה זה ביטוח עסק ובשביל מה צריך אותו?

אחת השאלות הבסיסיות ביותר שכל בעל עסק חדש שואל את עצמו היא מה זה ביטוח עסק ולמה בעצם הוא צריך שיהיה לו כזה. במאמר זה נענה על שאלה זו בהרחבה ונסביר מה הוא מכסה, איך הוא עובד ולמה חשוב לשים לב כשרוכשים אותו.

קרא עוד »
השוואת מחירים ביטוח עסק – איך לעשות את זה נכון?

השוואת מחירים ביטוח עסק – איך לעשות את זה נכון?

אי אפשר לוותר על השוואת מחירים ביטוח עסק, ולא רק כדי לחסוך כסף. השוואה מדויקת ומעמיקה תאפשר לכם לדעת גם מה בדיוק המחיר כולל, שכן הרי כל המטרה היא לקבל תמורה בעד האגרה. אז איך משווים כמו שצריך? קבלו את הטיפים של המומחים שלנו.

קרא עוד »
ביטוח לעצמאים

ביטוח לעצמאים – כל מה שאתם צריכים בשביל השקט הנפשי שלכם

אז ברכות, החלטתם לפתוח עסק! אחרי אינספור התייעצויות, ואולי אפילו הלוואה או שתיים, מצאתם מקום מתאים, בערך. המים בכיור קצת עכורים, הקירות ראו ימים טובים יותר, אז החלטתם לשפץ. אבל אם משהו בדרך יתפוצץ? ואם פתאום היתה סערה או נקלעתם לצרה? בשביל אתם צריכים ביטוח לעצמאים.

קרא עוד »
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לביטוח
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.