ביטוח רכב בחברת כלל – ביטוח שתפור למידותיכם

חברת הביטוח כלל יוצאת במהלך שמאפשר לכל אחד מכם ליהנות מהכיסויים שנדרשים לכל צורך ומטרה ספציפיים שיש לכם. כך תוכלו לקבל מקסימום תמורה עבור כספכם.

אילו מסלולי ביטוח רכב בכלל מציעים לכם?

מעבר לביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' הסטנדרטיים, לחברת כלל ביטוח יש עוד כמה מסלולים שיוכלו להיות שימושיים עבורכם, לדוגמה:

ביטוח רכב כלל מטראז' – אם אתם נוסעים מעט יחסית, ומעוניינים לשלם מעט על הביטוח שלכם, זוהי התוכנית המתאימה בשבילכם. תוכנית זו מבוססת על הרעיון של "לא נסעת, לא שילמת", במטרה לחסוך לכם משמעותית בדמי הביטוח. במסגרת זו פשוט תיהנו מהנחות משמעותיות של עד 12.5% מעלות דמי הביטוח, בהתאם למס' הקילומטרים שהרכב שלכם נוסע במהלך השנה. שימו לב שמסלול זה מיועד לבעלי רכב פרטי או מסחרי, עם ותק נהיגה של לפחות שנתיים ועבר ביטוחי של עד תביעה אחת במהלך 3 השנים האחרונות.

ביטוח רכב כלל VAR – ביטוח רכב זה כולל אפליקציה מתקדמת ומצלמה לתיעוד תאונות. שירות זה נועד להגן עליכם באמצעות תיעוד המתרחש בכביש בזמן אמת לצדדיווח אונליין למוקד שירות שיספק לכם ליווי צמוד במקרה שבו חס וחלילה תהיו מעורבים בתאונת דרכים. המוקד ידאג עבורכם לשירותי הצלה, מונית עד הבית, גרר מהיר וביטול השתתפות עצמית. המסלול מתאים לנהגים בגילאי 21 ומעלה, עם ותק של לפחות שנת נהיגה אחת, ועד תביעה אחת במהלך 3 השנים האחרונות.

כיסוי ביטוחי לנהג זמני – ביטוח זה, כשמו כן הוא, מאפשר להוסיף כיסוי ביטוחי לכל נהג שנוהג ברכבכם, כולל נהגים צעירים. אפשרות זו מתאימה למבוטחי החברה שיש להם רכב פרטי (במשקל של עד 3.5 טון) או למקרים אחרים שבהם יש צורך בביטוח קצר מכל סיבה שהיא. הביטוח מתבצע באופן דיגיטלי, ומאפשר תשלום אונליין עבור כל הימים שבהם רוצים את שהביטוח יהיה תקף. ניתן לרכוש את הביטוח עד 15 פעמים בשנה, ובכל פעם לפרק זמן של בין 3 ימים ועד שבועיים בעלות אטרקטיבית.

כמו כן החברה מציעה ביטוחי רכב לטרקטורים וכלים חקלאיים אחרים.

איך לבחור את המסלול המתאים לכם?

חברת כלל מציעה מגוון רחב של מסלולי ביטוח רכב לבעלי רכבים במחירים אטרקטיביים, שפע שיכול לבלבל ולהקשות את הבחירה. הצעד הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא פשוט לפנות לסוכן ביטוח מקצועי שמכיר היטב את כל המסלולים, ויעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בבחירת המסלול המתאים ביותר בשבילכם.

ביטוח רכב בחברת כלל – ביטוח שתפור למידותיכם
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.