בדיקת ביטוח רכב – למה חשוב לשים לב לפני שחותמים?

בשעה טובה רכשתם רכב וההתרגשות רבה, אך הצעד הבא שעליכם לעשות הוא לצערנו הרבה פחות מרגש ושמח: בדיקת ביטוח רכב וכן התעסקות עם הניירת והבירוקרטיה שלעתים נלווית אליה. עם זאת, מדובר בעניין חשוב ביותר, ואנחנו כאן כדי להקל עליכם לעשות אותו.

קניתם רכב? מזל טוב!

אם עד היום נהגתם רק על הרכב של ההורים או על הרכב שהעבודה הקצתה לכם, והחלטתם לשנות כיוון ולקנות רכב משלכם, מגיע לכם קודם כל מזל טוב. עכשיו ודאי חשב לכם לעשות ביטוח במחיר משתלם במיוחד ולכן הנושא של בדיקת ביטוח רכב כל כך חשוב לכם. אין ספק שאתם לא רק אזרחים שומרי חוק (שהרי מדינת ישראל מחייבת כל נהג שיהיה לו לפחות ביטוח חובה), אלא אתם גם צרכנים נבונים. אם כך, הגעתם למקום הנכון.

לא רק לאחר שקניתם רכב חדש

בכל פעם שצריך לחדש את ביטוח הרכב לא תזיק בדיקת ביטוח רכב. הרבה פרמטרים משפיעים על מחיר הביטוח שתשלמו, כגון: גיל הנהג, עברכם הביטוח, שנת ייצור הרכב, מספר הנהגים שרוצים לבטח, הגיל שלכם ועוד. אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מזינים את כל הנתונים החשובים האלה למחשבון ביטוח רכב מיוחד, המבצע השוואה מעמיקה שלוקחת בחשבון את הנתונים שלכם, המחירים והתנאים בפוליסות של חברות הביטוח המובילות, כדי להתאים לכם ביטוח איכותי ומשתלם בהתאמה אישית.

מה כוללת בדיקת ביטוח רכב?

בדיקת ביטוח רכב היא תהליך הכולל שלושה היבטים עיקריים:

  1. נתוני הנהג והרכב שברצונו לבטח – גיל, ותק על הכביש, עבר ביטוחי, שנת הייצור ודגם הרכב הם רק חלק מהנתונים האישיים והייחודיים שלכם שיכולים להשפיע על המחיר של הפוליסה.

  2. השוואת מחירים – לא משנה איזה ביטוח רכב אתם מעוניינים לרכוש (חובה, מקיף או רק צד ג'), תמיד חשוב להשקיע בהשוואת מחירים. קיימות חברות ביטוח רבות, התחרות ביניהן עזה, והן עושות הכול כדי שיהיו להן כמה שיותר לקוחות. פערי המחיר יכולים להיות משמעותיים מאוד, ולהגיע אפילו לעשרות אחוזים, ולכן תוכלו לחסוך לא מעט כסף אם תערכו השוואה נכונה, שלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים שעלולים לייקר או להוזיל את הפוליסה שבה אתם מעוניינים.

  3. השוואת כיסויים – לחסוך כסף זה חשוב, אבל בהחלט לא הכול. בדיקת ביטוח רכב דורשת גם להשוות בין התנאים ו/או הכיסויים שמציעים לכם במסגרת ביטוחי הרכב השונים. קיבלתם הצעת מחיר לביטוח רכב במחיר שובר שוק? אל תתפתו לסגור כל כך מהר. קראו את האותיות הקטנות, בררו מה היא כוללת בדיוק, מהם דמי ההשתתפות העצמית, מהו מדד השירות של החברה ופרטים נוספים שיכולים להסביר מה עומד מאחורי המחיר הזול, כדי שבמקרה חירום לא תמצאו את עצמכם משלמים ביוקר.

בדיקת ביטוח רכב מ- א' ועד ת'

כשרוצים לרכוש ביטוחי רכב, עדיף לפנות רק למומחים בתחום, כאלה שרואים את התמונה המלאה ויכולים להתאים לכם את הפוליסה האיכותית, המשתלמת והמתאימה ביותר עבורכם. המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עובדים כבר שנים רבות בתחום, חסכו ללקוחותינו מאות ואלפי שקלים ואף התאימו להם פוליסות שמכסות הרבה יותר. אז אם אתם רוצים שקט נפשי, השאירו לנו פרטים ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

בדיקת ביטוח רכב (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ביטוח רכב עושים רק עם המומחים!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.