מתכננים בדיקת כספים אבודים? היזהרו מנוכלים

לצערנו בשנים האחרונות יותר ויותר גופים בלתי מורשים מנסים לפתות אנשים בכך שהם מציעים שירותי בדיקת כספים אבודים, לצד גופים מקצועיים, אמינים ומורשים שמספקים את אותו השירות בדיוק. אז איך תדעו על מי אפשר לסמוך וממי צריך להתרחק?  

כולנו חולמים שמישהו יתקשר אלינו ויודיע לנו שקיבלנו ירושה שבכלל לא ציפינו לקבל או שזכינו בפיס. אבל הסיכוי שזה באמת יקרה הוא אפסי. אבל עדיין יתכן שמגיע לכם סכום כספי משמעותי, שאולי שכחתם ממנו מזמן. תהיו כנים עם עצמכם – האם אתם יודעים היכן נמצאים כל החסכונות והכספים שלכם? כדי ליהנות מכל הכסף שלכם בעתיד, חשוב למפות את כל החסכונות הקיימים ואף לבדוק את מצבם. אבל חשוב לעשות את זה בצורה הנכונה.

בדיקת כספים אבודים: 3 סימנים שצריכים להדליק לכם נורה אדומה

הבדיקה מתבצעת תמורת תשלום ובדגש על תשלום מראש – חשוב לציין שמי שאחראי על איתור כספים אבודים הם אנשי מקצוע בתחום הפיננסי, שאינם גובים על השירות תשלום. ברגע שמישהו מציע לכם לאתר עבורכם כספים ודורש מכם תשלום, זה כבר צריך להעלות תמרור אזהרה.

בוצעה פנייה יזומה אליכם מגוף בלתי מוכר – לעתים גופים מתחזים פונים אליכם ומציעים לכם את השירות תמורת תשלום. אם מדובר באדם שאינכם מזהים בוודאות, ועל אחת כמה וכמה אם הוא דורש מכם תשלום מראש, יתכן ואתם עלולים להיות קורבן להונאה. יגבו מכם כסף, אבל בפועל לא תקבלו שום תמורה.

אתם מרגישים שמנצלים אתכם בגלל גילכם – לצערנו נוכלים מעדיפים לפנות לאנשים מבוגרים, מתוך מחשבה שקל יותר לשכנע אותם לשלוף את כרטיס האשראי ולספק את כל הפרטים האישיים. לעתים קרובות אנחנו שומעים בחדשות על אותם צרכנים תמימים שהעבירו את הכסף עבור השירות לחברה מסוימת, שפשוט לאחר מכן נעלמו עקבותיה, מבלי שסיפקה את השירות שהתחייבה להעניק להם – בדיקת כספים אבודים בבנקים, בחברות הביטוח ובבתי ההשקעות.

בדיקת כספים אבודים עושים רק אצל המומחים!

ישנן לא מעט גופים שמנצלים את המיזם הממשלתי, מטעים את ציבור הצרכנים וגובים תשלום בסדר גודל של מאות ולעתים אף אלפי שקלים, לעתים אפילו ללא כל תמורה. עם זאת, חשוב לזכור, שיש יותר מ- 10 מיליארד שקלים שרק מחכים שמישהו ידרוש איתם.

אנחנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מציעים לכם שירות ללא עלות באיתור קרנות פנסיה, קופות גמל, פוליסות ביטוח וחסכונות פנסיונים אחרים, כאלה שההורים או הסבים פתחו לכם בילדותכם או כאלה שהופקדו לכם במקומות עבודה שהחלפתם לאורך השנים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור לכם לאתר אותה, ללא כל עלות.

בדיקת כספים אבודים
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ההבדלים בין אנשי מקצוע בתחום הפיננסי והפנסיוני

בשנים האחרונים התחום של ניהול הון בתחום הפיננסי, הפנסיוני והביטוחי הולך ותופס תאוצה, וישנם אנשי מקצוע רבים בתחום שיכולים לעזור לכם לנהל יותר טוב את הכסף. אז איך בוחרים מתוך היצע את איש המקצוע המתאים ביותר לצורכיכם? אנחנו כאן כדי לעשות סדר.

קראו עוד »
תנו לנו לעזור לכם לאתר כספים אבודים - חינם!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.