ביטוח דירה כלל

ביטוח דירה נותן לכם שקט נפשי, כי הוא מגן על הנכס והרכוש היקר שלכם בשעת צרה. אבל מעבר לזה – כדאי לזכור שבעלות על דירה או שכירותה גם מטילה עליכם אחריות: הן כלפי בני ביתכם והן כלפי כל מי שמבקר או עובד בה.

מגוון פתרונות ביטוחים בהתאמה אישית

חברת כלל מציעה פתרונות לכל צורך ביטוחי שיש לכם באמצעות ביטוחי מבנה ותכולה לצד ביטוחי נזקי גוף ורכוש של צד שלישי. כל אלה ניתן לרכישה בחבילה מקיפה או לחוד, לפי בחירתכם.

ביטוח דירה מסלול ירוק – מסלול ייחודי זה מציע כיסוי ביטוחי על מבנה הדירה ותכולתה לבעלי דירות. הפוליסה כוללת מגוון רחב של כיסויים במחירים משתלמים ביותר. כמו כן כבעלי פוליסה זו תוכלו להרחיב את החבילה ולרכוש כיסויים נוספים, כגון: סכום ביטוח נוסף, הרחבה לפעילות עסקית ועוד.

ביטוח דירה – "כלל ראשון לבית בטוח" – מדובר בפוליסה מודולרית הכוללת מגוון כיסויים לפי בחירתכם, לצד כיסוי ביטוחי למבנה הדירה ותכולתה וכן כיסוי עבור עובדי משק בית..

ביטוח מבנה דירה משועבד – פוליסה זו מיועדת לכל מי שלקח הלוואה מהבנק לצורך רכישת דירה ומחויב לבטח את מבנה הדירה. הביטוח כולל את כיסויי הפוליסה התקנית לביטוח מבנה הדירה לרבות כיסוי רעידת אדמה וכיסוי נזקי מים ונוזלים אחרים. עם זאת, ניתן בהחלט להרחיב את הביטוח ולשדרג אותו עם כיסוי ביטוח סכום נוסף כנגד סיכון רעידת אדמה וכיסוי אחריות כלפי צד שלישי/

פוליסת מבנה לבעלי משכנתא– זוהי פוליסה שנועדה לבעלי משכנתא שנותנת את המוצר הביטוחי שהבנק דורש. המטרה שלה היא לשמש לבנק כבטוחה למקרה שיארע נזק לנכס שבגינו הוא העניק לכם את ההלוואה.

מגוון הביטוחים ללא ספק עלול להיות מבלבל. על מנת להתאים לכם את הביטוח האידיאלי, אתם מוזמנים עוד היום למומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.