ביטוח כלל למשאיות

החוק במדינת ישראל קובע שכל משאית חייבת להיות מבוטחת בביטוח רכב מקיף. ישנם ביטוחי רכב ייחודיים המיועדים למשאיות ולרכבים גדולים, ובחברת הביטוח כלל מציעים לכם שני מסלולים.

ביטוח כלל למשאיות במשקל של מעל 3.5 טון

בעלי רכב מסחרי ששוקל יותר מ- 3.5 טון, צריכים ביטוח מקיף. לרוב מדובר ברכבים מסחריים גדולים, כגון: משאיות, אוטובוסים, מלגזות וכדומה. מטרת הביטוח היא לכסות נזק שנגרם לרכב שלכם וגם נזק שייגרם לרכב או לרכושו של צד ג', כתוצאה מתאונה.
הביטוח מכסה את הוצאתכם במקרה של התנגשות בין רכבים או התהפכות, גניבת הרכב או כל נזק שנגרם כתוצאה מניסיון גניבה, נזקים שונים הנגרמים עקב נזקי טבע או חבלה ומעשה זדון, הוצאות להגנה משפטית עד לסכום של 6,500 ₪ ונזקי רכוש לצד שלישי.

כלל ON TRACK – מסלול ירוק למשאיות


מסלול זה מיועד לבעלי משאית שמשקלה בין 4 טון ועד 15 טון (כולל) בביטוח המקיף ו-4-7 טון בביטוח צג ג', בגיל 24 ומעלה, עם ותק של לפחות שנה, ועם עבר ביטוחי של עד תביעה אחת ב- 3 השנים האחרונים. כמו כן המסלול מיועד לרכבים שגילם עד 13 שנה מתאריך העלייה לכביש, ושערכם עד 750,000 ₪. הפוליסה במסלול זה מספקת לכם ביטוח מקיף או צד ג' עם כיסויים רחבים במחיר מוזל ומשתלם ביותר.


הפוליסה כוללת: אחריות כלפי צד ג' עד 1,500,000 ₪ במקיף ועד 1,000,000 ₪ בצד ג', הרחבת חבות כלפי צד ג' בגין נזקי גוף שאינם מכוסים בביטוח חובה (עד 250,000 ₪), הוצאות הגנה משפטית בהליך פלילי עד 50,000 ₪ במקיף ועד 20,000 בצד ג', אפשרות לרגוש הרחבה למשאית חלופית בביטוח מקיף, תעריף חובה מוזל לרכבים במסלול זה, הנחה לעד שני נהגים נקובים מעל גיל 30 וחבילת שירותי דרך ושמשות מוזלת.

אגב, כדאי שתדעו שבמסלול זה ניתן לבטח עד 5 משאיות תחת אותו בעל פוליסה. 

איך לבחור את המסלול המתאים לכם? בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח אנחנו מתאימים ללקוחותינו את הביטוחים באופן מושלם לצורכיהם. אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו ונשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.