קופות גמל השוואה באמצעות מגוון דרכים

אחד הצעדים החשובים שצריך לעשות בטרם הצטרפות למוצר פנסיוני כלשהו, היא השוואה בין התנאים שמציעות חברות הביטוח לעמיתים שלה. אם אתם שוקלים למשל לפתוח לעצמכם קופת גמל, תוכלו לבצע השוואה באמצעות גמלנט ומחשבון דמי הניהול. למה כדאי לשים לב ואיך זה עובד?

קופות גמל השוואה עם גמלנט

גמלנט הוא אתר אינטרנט שהושק ב- 2004 על ידי משרד האוצר ורשות שוק ההון ביטוח וחיסכון, על מנת להנגיש את המידע הפיננסי החשוב לקהל הרחב, ובמטרה לסייע לו לערוך השוואת קופות גמל, לרבות השוואת תשואות קופות גמל. באמצעות האתר ניתן לבצע השוואה בין קופות הגמל, ואין זה משנה אם מדובר בקופות ישנות או חדשות או מי מנהל אותן. האתר מאפשר לכל אדם לבצע השוואה נוחה ופשוטה בלחיצת כפתור.

זהו אחד האתרים הראשונים שהוקמו על ידי רשות שוק ההון והחיסכון במשרד האוצר, במטרה להעניק שירות טוב יותר לאזרחי המדינה, שעד כה מידע חיוני בנוגע לקופות הגמל היה נסתר ממנו. כעת המידע נמצא ברשת וכל אחד יכול בלחיצת כפתור לקבל אותו.

בשנת 2007 רשות שוק ההון והחיסכון חקרה את פעילות הגלישה באתר והחליטה לעשות לו מתיחת פנים, כדי להכניס בו אפילו עוד יותר מידע, שיהיה נגיש לכלל הציבור. בין היתר, היא הוסיפה אפשרויות חדשות, מיון וסינון ואפשרות לבצע השוואת קופות גמל באמצעות חתכים שונים בהתאם להגדרות שייתן המשתמש בעת השימוש באתר. כך הגולש יוכל לראות תשואות קופות גמל, היקף נכסים ופרמטרים נוספים המסייעים בהשוואת קופות גמל.

קופות גמל השוואה עם מחשבון דמי הניהול

מחשבון דמי הניהול של משרד האוצר הוא עוד כלי חשוב לצורך השוואה בין קופות גמל שנוצר על ידי  רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון של משרד האוצר. אחד הפרמטרים החשובים שצריך לקחת בחשבון הוא דמי הניהול שתשלמו על קופת הגמל שאליה תצטרפו. הגופים המנהלים את המוצרים הפנסיוניים אינם גובים תשלום אחיד, ולכן המחשבון הוא כלי עוצמתי שמאפשר לציבור לערוך השוואה, גם מבלי ליצור קשר עם כל חברה וחברה. האתר של משרד האוצר מציע ממשק ידידותי למשתמש, ובלחיצת כפתור תוכלו לערוך השוואה, וכך להיות קרובים יותר לקבלת החלטה.

איך משווים נכון וחוסכים המון זמן וכסף?

חשוב להבין שהאתר של משרד האוצר מספקים קצה חוט שמאפשר לקבל כיוון לקראת החלטה היכן לפתוח קופת גמל, אבל קיימים עוד קריוטריונים רבים שחשוב לשקול לפני שבוחרים קופת גמל. לכן, כדאי לפנות לסוכן ביטוח כדי שיעזור לכם לקבל את התמונה המלאה.

אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת שחוסכת לכם זמן וכסף. לא תמיד קל להתנהל מול אתרים ואמצעים דיגיטליים בנוגע לקבלת החלטות חשובות, והרבה פעמים מתעוררות שאלות ותהיות, ורק סוכן אמין ומקצועי יוכל לענות לכם עליהם. אז פנו אלינו עוד היום ואנחנו נדאג להעניק לכם שירות אדיב לטובת העתיד שלכם.

קופות גמל השוואה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מחשבון קופת גמל
מחשבון קופת גמל – כלי חיוני לתכנון החיסכון הפנסיוני

מחשבון קופת גמל הוא כלי חיוני לתכנון החיסכון הפנסיוני, מכיוון שהוא מאפשר להעריך את סכום הצבירה הצפוי בהתאם להפקדות החודשיות של, גיל הפרישה המתוכנן והתשואה הצפויה של הקופה. איך הוא עובד, מהם יתרונותיו, איך לבחור והאם ניתן לסמוך עליו?

קראו עוד »
כיצד חשיפה לחול תעזור לכם לשמור על הפנסיה
כיצד חשיפה לחו"ל יכולה לעזור לכם לשמור על הפנסיה שלכם בעידן הנוכחי?

לאחרונה לקוחות רבים פונים אלינו על מנת לבצע שינויים במסלולי ההשקעה בקופות הגמל, בקרנות הפנסיה ובקרנות ההשתלמות שברשותם על מנת לנייד אותם. העניין הוא שלא בכל בתי ההשקעות יש פתרונות טובים לכך. אז מה כדאי לעשות?

קראו עוד »
קופות גמל פותחים רק עם המומחים!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.