השוואת פוליסת חיסכון – מה חשוב לדעת?

כיום ישנן כמה וכמה חברות ביטוח שמתחרות ביניהם על לבם של החוסכים ומציעות פוליסות חיסכון. כמו בכל מוצר פיננסי גם כאן חשוב לבצע השוואת פוליסת חיסכון, על מנת למקסם את הרווחים וכדי שתוכלו ליהנות מהם כמה שיותר.

מדוע כדאי לערוך השוואות בין הפוליסות?

פוליסת חיסכון היא ללא ספק אחד המוצרים המעניינים בתחום החיסכון הפנסיוני, ולו רק בשל יתרונותיו הרבים. בין היתר המוצר מאפשר מצד אחד להפקיד אותו כל סכום כסף שהוא, ללא מגבלה או סכום מינימלי. כמו כן, תשלום מס הון נדחה רק לזמן המשיכה, וניתן למשוך את הכספים בכל עת כסכום הוני (בניגוד לקצבה).

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מביעים במוצר זה עניין, והמוצר הופך להיות לאחד המוצרים המבוקשים ביותר. לכן אין זה מפליא שיש לא מעט חברות ביטוח שהחליטו להיכנס לשוק את המוצר ולהציע אותו לקהל הרחב, לצד מוצרים אחרים המאפשרים חיסכון לטווח הקצר, הבינוני והארוך. בין המתחרות הבולטות בתחום תמצאו את הפוליסות של הראל מגוון השקעות אישי, אקסלנס אינווסט של הפניקס, טופ פיננס של מנורה ואת מגדל קשת לפרט. מגוון המוצרים והמסלולים יוצרים צורך לבצע השוואת פוליסת חיסכון כדי לאתר את המוצר האידיאלי מבין שפע האפשרויות.

איך לבצע השוואת פוליסת חיסכון?

חברות הביטוח יצרו מגוון רחב של אפשרויות השקעות במכשיר אפקטיבי ונוח המאפשר לכל לקוח למצוא את מה שמתאים לו. לכן יש מספר פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון לצורך השוואת פוליסת חיסכון:

  • תשואות –תוכלו לראות מהן התשואות של פוליסות החיסכון לשנת 2020 וב- 3 השנים האחרונות במסלול הכללי והמנייתי, ולראות מי היא החברה שהשיגה את התשואה השנתית הטובה ביותר והמצטברת הטובה ביותר לשלושת השנים האחרונות. חשוב תמיד לבחון את התשואות לאורך זמן ממושך.
  • דמי ניהול – תמיד חשוב לבחון כמה דמי ניהול אתם משלמים על כל מוצר חיסכון שיש לכם. אבל גם אם חברה אחרת מציעה דמי ניהול נמוכים מאלה שאתם משלמים לחברה שלכם, אל תמהרו לעבור, כי ייתכן ומדובר בפתיון לעבור לחברה שהתשואות שלה פחות מוצלחות.
  • מסלולים ורמות סיכון – בפוליסות חיסכון ישנם לא מעט מסלולים המאפשרים לכם לעבור ביניהם בקלות ומבלי שתאלצו לשלם קנס או עמלה כלשהי. חלק מחברות הביטוח מציעות אפילו 10 מסלולים שונים, שלכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו. חשוב לזכור שככל שצעירים יותר, כדאי לשקול לעבור למסלול מנייתי, וככל שמתבגרים עדיף לשמור על מסלול סולידי יותר.
  • שירות ומוניטין – חשוב לבחור בחברה שקיבלה ציון גבוה במדד השירות, שמצליחה להשיג תשואות נאות לאורך זמן ושהיא זמינה וקשובה לצורכי לקוחותיה.

השוואת פוליסת חיסכון עושים רק עם המומחים!

קיימים קריטריונים נוספים שכדאי לקחת בחשבון, אך היריעה קצרה מלהכיל. קל להבין רק מהרשימה הקצרה הזו שקיימים מספר שיקולים שחשוב לעשות לפני שבוחרים פוליסת חיסכון או שמחליטים לעבור לחברה אחרת. אנחנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עומדים לשירותכם על מנת להכיר אתכם ואת צורכיכם ולהתאים לכם את פוליסת החיסכון האידיאלית עבורכם. השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

השוואת פוליסת חיסכון
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
להצטרפות לפוליסת חיסכון
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.