השוואת מחירי ביטוח עסק

השוואת מחירי ביטוח עסק היא צעד חשוב שבהחלט כדאי לעשות בטרם מחליטים על רכישת ביטוח עסק או על חידושו. למה צריך לשים לב ואיך ניתן לצמצם את העלויות?

לפני הכול תזכורת: מה זה ביטוח עסק?

ביטוח לעסקים הוא ביטוח שנועד להגן על בעלי עסקים מפני נזקים כלכליים שעלולים להיגרם להם כתוצאה מאירוע ביטוחי שקרה להם. מדובר בביטוח מסוג שיפוי, כלומר במידה וקורה אירוע ביטוחי, פונים אל חברת הביטוח, מציגים את הנזקים שנגרמו, והיא מכסה אתכם בהתאם לתנאי הפוליסה. המטרה בביטוח זה היא למעשה להחזיר את העסק במהרה לשגרה, ולמזער למינימום את הנזק שנגרם לו או לאדם אחר.

מה צריך לקחת בחשבון בעת השוואת מחיר ביטוח עסק?

ביטוח עסק מחולק לשכבת בסיס הכוללת מספר כיסויים שרלבנטיים לרוב בעלי העסקים ומהרחבות שלמעשה מכסות שלל מצבים ייחודיים, כך שניתן להתאים לכל בעל עסק את הכיסויים הנדרשים לו, בהתאם לאופי עבודתו, העדפותיו והתקציב העומד לרשותו. לצורך השוואת מחירי ביטוח עסק, חשוב לקחת בחשבון את שלל ההרחבות הנדרשות עבורכם, על מנת לערוך השוואה איכותית.

שכבת היסוד, כוללת בדרך כלל את כיסויי היסוד הבאים:

ביטוח מבנה – כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם למבנה העסק, לרבות הצפה, שריפה, רעידת אדמה ועוד.

ביטוח תכולה – כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם לציוד, לתכולה ולסחורה של העסק, לרבות נזקים למחשבים, למכשור מיוחד ואפילו לניירת. כיסוי רלבנטי גם במקרים של גניבה, אובדן או ונדליזם.

ביטוחי חבויות – כיסוי כולל הן ביטוח צד שלישי והן חבות מעסיקים כלפי עובדים. ביטוחים אלה נועדו לכסות כל נזק פיזי לגוף או לרכוש שנגרם באופן ישיר או עקיף לאדם כתוצאה מפעילותו של העסק.

ביטוח אובדן הכנסות – אם העסק נפגע וכעת עליו להיסגר זמנית לצורך שיקומו, חברת הביטוח תכסה את ההכנסות שהיה יכול לקבל לו היה ממשיך לפעול כרגיל.

כמה עולה ביטוח עסק?

מחיר ביטוח עסק נע בטווח רחב למדי, מאחר והוא מותאם אישית לכל בעל עסק, בהתאם לצורכו, לרצונותיו, לאופי פעילותו ולתקציבו. התחרות על כל מבוטח פוטנציאלי היא עזה ולכן ישנן חברות שמציעות מחירים מאוד מפתים. עם זאת, לא תמיד המחיר משתלם. כדאי לקרוא תמיד את האותיות הקטנות ולערוך השוואת מחירי ביטוח עסק וכמובן גם השוואה בין התנאים והכיסויים הכלולים. חשוב  להבין מה בדיוק הביטוח כולל, כי לפעמים הוא יכלול את שכבת הבסיס בלבד.

איפה תשיגו את הביטוח הטוב ביותר?

כיום רוב חברות הביטוח מציעות פוליסת ביטוח לעסקים. עם זאת, כל חברה מציעה כיסויים קצת אחרים, בתנאים שונים וכמובן גם במחירים שונים. לכן חשוב תמיד לבצע השוואת מחירי ביטוח עסק. מאחר וישנם פרמטרים רבים שצריך לקחת בחשבון, חשוב מאוד לפנות לסוכן ביטוח שמתמחה בענף העסקי, שיוכל גם לערוך השוואה מעמיקה ויסודית וגם להתאים לכם את גובה הכיסוי וגבולות האחריות, בהתאם לאופיו הייחודי של העסק. וכאן המומחים של פתרונות עדיפים נכנסים לתמונה. צרו קשר עוד היום ותיהנו משירות המבוסס על למעלה מ- 20 שנות ניסיון ומוניטין וקשר עם חברות הביטוח המובילות בארץ. 

השוואת מחירי ביטוח לעסק
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.