השוואת ביטוחים לחו"ל: לפני שטסים – משווים!

השוואת ביטוחים לחול היא לפעמים משימה מאתגרת, מאחר וקיים כל כך הרבה מידע באינטרנט. הבחירה מאתגרת אפילו יותר כשרוצים ביטוח מורחב. למרות האתגר, אסור לוותר על ביטוח נסיעות וללא ספק צעד חשוב שיש לעשות. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה!

בשביל מה צריך השוואת ביטוחים לחול?

ההתרגשות לקראת הטיסה הבאה שלכם כבר מתחילה להיות מורגשת, כבר ארזתם מזוודה, הכנתם את כל הציוד שאתם צריכים, בדקתם שהדרכון שלכם בתוקף, ונשאר לכם רק לעשות ביטוח מתאים. כן, גם אם בדיקות הדם האחרונות שעשיתם מעידות שאתם בריאים כמו שור, מומלץ לא לוותר על ביטוח, כי גם אם תכננתם הכול לפרטי פרטים, הטיול שלכם עלול לקבל טוויסט מפתיע, ולא בקטע טוב.

ממש כמו שאתם משווים מחירי חבילות נופש, טיסות ובתי מלון כדי לחסוך בעלויות הטיול, כדאי מאוד להשוות בין חברות הביטוח שמציעות ביטוח נסיעות לחו"ל, כדי לקבל את הביטוח המקיף והאיכותי ביותר בעלות המשתלמת ביותר.

שימו לב: חשוב מאוד לבדוק מה כל חברת ביטוח מציעה במסגרת ביטוח הנסיעות שלה, ולא להתפתות בהכרח לזו שמציעה את הביטוח הזול ביותר, כי הזול עלול לעלות לכם בסופו של דבר ביוקר! אם אתם מתכננים פעילות ספורטיבית או אם אתם מתמודדים עם מצב רפואי מורכב וחלילה תזדקקו בחו"ל עקב החמרה במצב או פציעה, אתם עלולים לשלם סכומי עתק שיכולים להגיע אפילו למאות אלפי דולרים ואפילו למיליוני דולרים.

ביטוח נסיעות לחו"ל – השוואת מחירים

כאשר עורכים השוואת ביטוחים לחול, אחד הגורמים שלכאורה קל להשוות הוא מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל. בפועל מדובר במשימה מורכבת הרבה יותר ממה שנדמה לכם, מאחר וישנם כמה פרמטרים שעשויים להשפיע על המחיר, ומסתבר שיש הבדל של עשרות אחוזים בביטוח הנסיעות בין החברות השונות.

הנה כמה מהקריטריונים שעלולים לייקר את הפוליסה שלכם:

גיל –ככל שגילכם מבוגר יותר, יש סיכוי סביר יותר שתתבעו את חברת הביטוח על הוצאות רפואיות.

מצבכם הבריאותי הנוכחי – אם אתם מתמודדים עם מצב בריאותי כלשהי כבר לפני הנסיעה, קיימת סבירות להחמרה במצבכם, ולכן הביטוח מתייקר בהתאם.

משך הנסיעה – ככל שאתם מתכננים לטוס לתקופה ממושכת יותר, ככה עולה הסיכוי שתשתמשו בפוליסה שלכם.

יעד הנסיעה – אם אתם נוסעים למקומות שבהם קיימת גישה מוגבלת לקבלת סיוע או טיפול רפואי במצב חירום, ככה עולה הסיכוי שתזדקקו להטסה או לפינוי מיוחד.

רמת הכיסוי – ביטוח עם הרחבות יעלה יותר בהשוואה לביטוח בסיסי. ככל שתרצו לכסות יותר מקרים ביטוחיים, הסכום יטפח.

תחביבים – מתכננים פעילויות אקסטרים? תצטרכו הרחבה של ביטוח אקסטרים, ולכן תשלמו יותר על הפוליסה שלכם.

עוד דברים שחשוב לבדוק בהשוואת ביטוחים לחול

אחד הדברים הקריטיים שאתם צריכים לבדוק בעת השוואת ביטוחים לחול הוא הנושא של מימוש הפוליסה. נושא זה חשוב במיוחד, כי הוא יאפשר לכם להבין עד כמה יהיה לכם קל בזמן חירום לממש אותה, ומה זה בעצם דורש מכם.

אלה הדברים שכדאי מאוד לבדוק בעניין מימוש עתידי של הפוליסה, בעת הצורך:

 • קבלת סיוע במקרה אמת – בדקו מהי רמת הזמינות של חברת הביטוח, אילו אמצעים היא מציעה כדי ליצור עמה קשר בעת הצורך (האם קיימת אפליקציה שמאפשרת לכם לקבל מידע וסיוע, או רק מוקד טלפוני), האם בזמן אמת יהיה לכם עם מי לדבר ובמי להיעזר?
 • גובה הכיסוי וגובה השתתפות עצמית – מהו גובה הפיצוי המקסימלי שתקבלו, במקרה של תביעה ביטוחית. כמו כן במקרים מסוימים חברת הביטוח מחזירה רק חלק מההוצאות. חשוב שתהיו מודעים לנושא ותבדקו כמה עליכם יהיה לשלם במקרה של השתתפות עצמית.
 • החרגות ותנאים מיוחדים – חשוב לקרוא את האותיות הקטנות בדברים שהם חשובים עבורכם. לצערנו קיימים הבדלים משמעותיים באופן שבו חברות הביטוח מנסחות סעיפים מסוימים בפוליסה.
 • קבלת החזר במקרה של הוצאות – חלק מהחברות מספקות תשלום ישירות ללא כל תשלום מצד המבוטח, חלקן מעבירות את הכסף תוך כמה שעות וחלקן דורשות מהמבוטח לשלם ומספקות לו החזר רק לאחר הגשת תביעה בצירוף קבלה.

הרחבות ביטוח נסיעות – מה צריך ועל מה לוותר?

לפי השוואת ביטוחים לחול, חשוב קודם כל להבין מאיזה סיטואציות אתם חוששים, וכך להבין מה חשוב לכם ולהגדיר איזה כיסויים חיוניים מבחינתכם. יכול להיות שתגלו שאתם מעוניינים בכל הכיסויים, ויכול להיות שתחליטו על חלקם לוותר. לאחר מכן תוכלו לפנות אלינו ולקבל הצעות מחברות הביטוח המובילות.

לצורך השוואת ביטוחים לחול הנה כמה דברים שאתם צריכים לוודא שאתם מקבלים, כדי לדעת שאתם מכוסים לשביעות רצונכם. לחלופין, חשוב לדעת, שחלק מהכיסויים ניתנים להסרה מהביטוח, ובכך לחסוך לכם לא מעט כסף:

 • ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה שהיא – הכי מבאס בעולם זה לבטל נסיעה לחו"ל עקב בלת"ם או חלילה מחלה, ועוד שיחייבו אתכם בתשלום על כך. מצד שני, אם אתם מתכננים לטוס בזול, לתקופה קצרה ואתם טסים בעוד יומיים-שלושה, אפשר בהחלט לוותר על הכיסוי הזה ולחסוך כסף.
 • כיסוי לשירותי איתור, חילוץ והצלה – אם אתם טסים למדינה מפותחת ומתקדמת, רוב הסיכויים שלא תזדקקו לביטוח כזה, אך אם אתם מתכננים טיול תרמילאים במזרח הרחוק או בדרום אמריקה עם טרקים ופעילויות אקסטרים, שווה שתהיו מכוסים.
 • ביטוח אקסטרים וספורט חורף – אם אתם טסים לחופשת סקי, מתכננים סנובורד, צלילה עם כרישים, גלישה על אופנוע ים או אפילו טיול אופניים על ההרים, כדאי שיהיה לכם כיסוי מתאים למקרה של תאונה או פציעה
 • כיסוי לשינויים בתוכניות הנסיעה –  אם תצטרכו לשנות את הנסיעה שלכם בעקבות מצב חירום, אירוע משפחתי או עניין אחר, הכיסוי הזה יוכל להעניק לכם החזר חלקי או מלא על ההוצאות הנדרשות בעקבות זאת.
 • ביטוח כבודה, ציוד, מטען וחפצים –ביטוח כבודה נועד לשימוש במקרה של אובדן או נזק שנגרם למזוודה שלכם. כמו כן שביטוח זה נועד לתת לכם מענה במידה ואיבדתם חפצים יקרים כמו מחשב נייד, טלפון סלולר, מצלמה וכדומה. הביטוח הזה גם מכסה מקרים של גניבות או נזק שנגרם לציוד שלכם. מומלץ ביותר למי שטס לנסיעת עסקים.
 • ביטוח חבות כלפי צד ג' – מכסה מקרים שבהם גרמתם בטעות נזקי גוף או רכוש במהלך שהייתכם בחו"ל כלפי צד שלישי.

למה לקנות דווקא דרכנו ביטוח נסיעות לחו"ל?

 • בגלל טכנולוגיה מתקדמת להשוואת ביטוחים לחול – אנחנו משתמשים בסימולטורים חכמים המאפשרים השוואת מחירים וכיסויים חכמה, מהירה, מדויקת ובזמן אמת.
 • בגלל שאנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בתחום – אנחנו עובדים כבר שנים רבות עם חברות הביטוח המובילות ביותר בארץ על מנת לספק לכם את המענה האיכותי ביותר.
 • בגלל השירות המקצועי והמוניטין שלנו – אנחנו עומדים לרשותכם בכל שלב: החל משלב בחירת הפוליסה, דרך רכישתה ולאורך כל תקופת הביטוח אצלנו תוכלו להתלבט ולהתייעץ עם סוכנים שמתמחים בביטוחי נסיעות שישמחו לייעץ לכם באשר לכיסויים ולהתאים לכם את הפוליסה כמו כפפה ליד, ותהיו הכי שלמים איתה ותרגישו בטוחים לטוס בראש שקט.
 • בגלל שכל מה שאתם צריכים לדעת נמצא באתר שלנו – ריכזנו עבורכם במקום אחד את כל המידע שרציתם לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל ולצורך השוואת ביטוחים לחול. תוכלו לקרוא אצלנו מה מציעה כל אחת מחברות הביטוח, ואפילו לערות השוואה בין ביטוחי נסיעות לחו"ל בתקופת הקורונה.

אז תשאירו פרטים בטופס המצורף או דברו איתנו בצ'אט ונשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם את ביטוח הנסיעות המושלם.

השוואת ביטוחים לחו"ל
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.