ביטוח קבלנים ועבודות קבלניות – כיסוי סיכונים לבונה ולמשפץ

ביטוח קבלנים נועד לספק לכם מענה מקיף ואיכותי בביצוע עבודות בנייה ושיפוצים. למה הוא חשוב, מה הוא כולל בדיוק ועוד – כל זאת במאמר שלפניכם.

ביטוח קבלנים, שמוכר גם בשם פוליסת עבודות קבלניות, נועד לתת מענה בעיקר ליזמים, לקבלנים ולקבלני המשנה כדי להעניק הגנה גם מפני סיכונים ייחודיים שאופייניים לתחום הבנייה והשיפוצים, כגון נזקים למבנה, לעובדים או לצד שלישי.

כמו כן הפוליסה מספקת הגנה כלכלית גם לבעלי דירות ובתים שמעוניינים בהגנה מפני נזקים שונים העלולים להתרחש במהלך השיפוצים. לכן אתם זקוקים לפוליסה שתספק לכם מענה ביטוחי של 360 מעלות, החל מתחילת הפרויקט ועד לסיומו.

למה ביטוח קבלנים כה חשוב? 

בתור קבלנים, אתם נמצאים תחת מכבש לחצים: עליכם לבצע חישובים מורכבים, לעמוד בלוחות זמנים, למצוא כוח אדם מיומן, פיקוח צמוד מצד המזמין וכמובן סיכונים פיננסיים הרי גורל, שעלולים להביא חלילה לפשיטת רגל. וכל זה באתר בנייה דינמי, שבו הכול יכול לקרות. לצד כל אלה מוטלת עליכם אחריות נזיקית ופלילית וסיכונים הן בזמן הבנייה והן אחריה. לכן כל כך חשוב שיהיה לכם ביטוח שמכסה אותם גם בעת ביצוע עבודות בנייה, גם בביצוע עבודות הקמה ופיתוח תשתיות וגם בביצוע עבודות שיפוצים.

מה הוא כולל?

מדובר בביטוח שכולל בתוכו 3 כיסויים עיקריים, כולל:
• ביטוח רכוש –  מכסה נזקים שנגרמו באתר העבודה למבנה ו/או לציוד הבנייה, ופריטי רכוש וציוד נוספים הנדרשים לצורך ביצוע העבודות הקבלניות. הביטוח מכסה את כל חומרי הבנייה, שווי הבנייה, שכר העבודה של הפועלים וכו'.
 נזק לצד שלישי – אירוע תאונתי, פתאומי ובלתי צפוי מראש, אשר נגרם כתוצאה ישירה  מביצוע עבודות הפרויקט המבוטח באתר העבודה המבוטח או באתרים הסמוכים לו וגרם נזק לצד שלישי: מוות, פגיעה גופנית, ליקוי גופני או מחלה ונזק פיזי לרכושו של הצד השלישי  פגיעה כלשהיא בכל אדם שאינו עובד באתר ובסביבתו, ומכל סיבה שהיא.
• ביטוח חבות מעבידים – מכסה מפני נזק לעובדים: כל נזק גופני או מוות כתוצאה ממחלה או מתאונה שיכול להיגרם לעובדי המבוטח בין אם לקבלן או לעובדים של קבלני משנה תוך כדי ועקב עבודתם בפרויקט המבוטח בפוליסה.

אילו כיסויים מעניק לכם ביטוח קבלנים?

הביטוח נועד לספק לכם מענה במגוון מקרים שעלולים להביא לאסון ממשי הן בגוף והן ברכוש. בין היתר הוא מכסה את המקרים הבאים:
•    סיכוני אש
•    סיכוני פריצה
•    נזקי טבע
•    רעידת אדמה
•    נזק בזדון
•    נזק עצמי בתום לב – נזק שיכול להיגרם לרכוש במהלך העבודה כתוצאה מאירוע תאונתי באתר עבודה
•    נזק לרכוש הסמוך לאתר ואו לרכוש עליו מתבצעת העבודה
•    נזק ישיר ונזק עקיף מעבודה לקויה או חומרים לקויים או מתכנון לקוי
•    נזק שנגרם לציוד מכני הנדסי

כמו כן, חשוב לדעת שהביטוח מעניק לכם כיסוי עבור פינוי הריסות

ביטוח עם כיסוי מושלם 

הביטוח מכסה בשבילכם את כל מה שצריך לתת לכם חופש מדאגות: ביטוח צד שלישי, ביטוח עובדים וגם ביטוח קבלנים וקבלני המשנה. עם הידע שלנו בעולם הביטוח, ושיתוף הפעולה שלנו עם חברות הביטוח המובילות בתחום, תוכלו לבנות חכם ובטוח ולדעת שאתם יכולים להיות רגועים. כמו כן תוכלו להוסיף מגוון הרחבות לביטוח כדי להתאים אותו אל כל צורך ייחודי שיש לכם. נשמח לייעץ לכם בבחירת הביטוח המתאים.    

ביטוח קבלנים שתוכלו לבנות עליו!

כדאי לדעת שביטוח קבלנים הוא מוצר מודולרי, כלומר ניתן להתאים אותו באופן אישי אליכם, בהתאם לצורכיכם הייחודיים. המומחים שלנו עומדים לשירותכם כדי שתוכלו לבנות בטוח ובלב שקט. אנו משתמשים בידע ובניסיון הרחב שלנו כדי להתאים לכם את הביטוחים החזקים והמובילים ביותר בתחום, ולא פחות חשוב מכך – שעונים על כל צורך שיש לכם.

אז אל תתפשרו על איכות השירות והכיסויים שאתם מקבלים. אתם מוזמנים לפנות אל המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח שפועלת ברישיון משרד האוצר ומתמחה כבר שנים בהתאמת ביטוחים לעסקים ולאנשים פרטיים. 

ביטוח קבלנים
תרצו לחזור לנושא מסוים?
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
אישור קיום ביטוחים – כמה זה עולה?

אישור קיום ביטוחים הוא מסמך הנדרש לעתים קרובות לבעלי מקצוע שעובדים מול חברות גדולות או בינוניות, רשויות מקומיות עיריות וגופים מוסדיים שונים. מדוע יש צורך במסמך זה, מהי מטרתו והכי חשוב- עלות השירות

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.