עלות ביטוח אחריות מקצועית לאדריכל – ואיך לחסוך אלפי שקלים בשנה?

ביטוח אחריות מקצועית הוא אחד הביטוח החשובים ביותר עבור כל בעל מקצוע חופשי, ועבור אדריכלים בפרט. בזכותו אפשר לישון בשקט בלילה ולעבוד ביום עם לב נקי מדאגות. מהי עלות ביטוח אחריות מקצועית לאדריכל ולמה לשים לב? כל הפרטים במאמר.

למה צריך ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים?

ביטוח אחריות מקצועית הפך בשנים האחרונות למאוד פופלרי בקרב בעלי מקצועות חופשיים באשר הם. המשותף לכולם שהם מספקים שירותים ללקוחות, שעלולים לגרום לנזקים משמעותיים בגוף וברכוש, במקרה של טעות אנוש, רשלנות וחוסר תשומת לב, ולכן הם חשופים לתביעות.

ביטוח זה נועד על מנת להגן על אדריכלים מפני מקרים אלו ולהעניק להם כיסוי כספי על מנת לאפשר להם להמשיך במלאכתם ולשמור על רמת חייהם, מבלי שיאלצו להתמודד עם ההשלכות הכלכליות הנובעות עקב ניהול מאבק משפטי ממושך ויקר.

מהי עלות ביטוח אחריות מקצועית לאדריכל?

עלות ביטוח אחריות מקצועית לאדריכל עלולה להיות יקרה למדי, אך לא כדאי לוותר על ביטוח זה מאחר והעלויות הכלכליות הכרוכות בניהול משפטי צפויות להיות יקרות יותר משמעותית, ולהגיע גם לסכומים של מיליוני שקלים.

צפו בסרטון וקבלו כמה טיפים להוזלת עלות ביטוח אחריות מקצועית לאדריכל:

השוואת מחירים נכונה תחסוך לכם הרבה כסף!

באמצעות השוואת מחירים ניתן להוזיל עלויות דרמטית ולחסוך מדי שנה מאות ואפילו אלפי שקלים על דמי הפרמיה שחברות הביטוח גובות מכם. עם זאת, כדי להשוות מהי עלות ביטוח אחריות מקצועית לאדריכל, חשוב לקחת בחשבון היבטים רבים, למשל:

  • מחיר בסיס לכל גבול אחריות בפוליסה
  • תחום העיסוק הספציפי שלכם בתור אדריכלים
  • מחזור המכירות שלכם
  • כמות העובדים שאתם מעסיקים
  • גובה ההשתתפות העצמית
  • היסטוריה של תביעות קודמות
  • אפשרות לכיסוי רטרואקטיבי
  • הרחבות למיניהן שתרצו להוסיף
  • ועוד

איך לפשט את התהליך ולהוזיל עלויות בקלות?

השוואת מחירים היא תהליך ממושך ומורכב למדי עבור בעלי עסקים. תנו למומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח לעשות את העבודה בשבילכם. אנחנו מתמחים בתחום של ביטוח אחריות מקצועית ועוסקים בו כבר למעלה מ- 20 שנים. ליווינו מאות משרדי אדריכלים והתאמנו להם פוליסה משתלמת במיוחד, של חברות הביטוח המובילות בארץ.

מניסיוננו, בפעמים רבות אנשים מופתעים לקבל הצעת מחיר יקרה מחברות הביטוח, אך העניין נובע מהתייחסות לא נכונה למילוי הטפסים, משלל סיבות. לנהל עבורכם מו"מ מול חברות הביטוח ולהתאים לכם פוליסה איכותית ואטרקטיבית. השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

עלות ביטוח אחריות מקצועית לאדריכל
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
חסכו אלפי שקלים על ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.