עלות ביטוח אחריות מקצועית למהנדס והדרך לחסוך אלפי שקלים בשנה

כל מי שעוסק במקצוע חופשי חייב שיהיה לנו ביטוח אחריות מקצועית, ועל אחת כמה וכמה אם מדובר במהנדס. מספיק טעות אחת קטנה על מנת למצוא את עצמכם מתמודדים עם תביעות יקרות וממושכות, ואילו ביטוח זה יגן עליכם מפני קריסה כלכלית. אז מהי עלות ביטוח אחריות מקצועית למהנדס ומה לקחת בחשבון לפני שרוכשים פוליסה?

מדוע כדאי שיהיה לך ביטוח אחריות מקצועית למהנדס?

בעידן שבו כמות התביעות המוגשת נגד בעלי מקצועות חופשיים רק הולכת וגדלה, כדאי מאוד שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית המעניק לכם מקסימום הגנה מפני תביעות בגין רשלנות ושלל טעויות שבוצעו בתום לב. כיום יותר מתמיד, אנשים רבים פונים לבתי המשפט על מנת לקבל פיצויים על נזקים שנגרמו להם ומספיק טעות אחת שתגרור אתכם לתביעה שתעלה לכם מליונים. כיום אף מהנדס לא יכול להרשות לעצמו לעבוד ללא ביטוח שיעניק לו כיסוי במקרה של תביעה. הוא פשוט יגיע למצב של סגירת העסק, ואפילו גרוע מכך – פשיטת רגל.

עלות ביטוח אחריות מקצועית למהנדס לעומת עלות תביעה

עם יד הלב, עלות ביטוח אחריות מקצועית למהנדס אינה זולה, ונעה בין כמה אלפים לעשרות אלפי שקלים. ועם זאת זהו אינו ביטוח שנחשב למותרות, וממש לא כדאי לך לוותר עליו. הסיכון שתיטול על עצמך פשוט לא שווה את זה. אל תחשוב לרגע שזה לא יקרה לך. גם אם יש לך ותק, מוניטין ושם מכובד בתחום שלך, בסופו של דבר אתה בן אדם. מספיק רגע אחד של חוסר תשומת לב, טעות קטנה של עובד, וכל מה שבנית עלול להיהרס ברגע.

הרבה אנשים מופתעים לגלות שעלות ביטוח אחריות מקצועית למהנדס היא יקרה למדי, אך עם זאת כדאי לזכור שבהחלט ניתן לחסוך בעלויות. איך למשל? צפו בסרטון שצילמנו עבורכם כדי לקבל טיפ חשוב להוזלת עלות ביטוח אחריות מקצועית למהנדס:

איך לחסוך עוד?

השוואת מחירים מאפשרת להוזיל מאוד את מחיר עלות ביטוח אחריות למהנדס, ולחסוך סכומים שנעים בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים מדי שנה. לשם כך צריך לקחת בחשבון כמה רכיבים:

  • ציינו כמה שנים אתם עוסקים בתחומכם
  • בדקו מהו מחיר בסיס לכל גבול אחריות בפוליסה
  • הגדירו את תחום העיסוק הספציפי שלכם בתור מהנדסים
  • ציינו מחזור המכירות שלכם ריאלי
  • ציינו כמה העובדים שאתם מעסיקים
  • החליטו אם אתם רוצים שגובה ההשתתפות העצמית יהיה גבוה או נמוך במקרה של תביעה
  • השיגו אישור על כמות התביעות שהוגשו נגדכם בעבר (אם עברכם נקי – הרווחתם!)
  • חשוב אם אתם מעוניינים באפשרות לכיסוי רטרואקטיבי
  • שקלו אילו הרחבות להוסיף
  • ועוד

בחרו סוכנות ביטוח שמתמחה בביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים הוא תחום מאוד ספציפי, ולא כל סוכן ביטוח מסוגל לספק לכם מענה איכותי המותאם לצורכיכם הייחודיים ועלול למכור לכם ביטוח שאינו מכסה את כל הדברים החיוניים בתחום עיסוקכם. תחום זה דורש ידע מעניק, ניסיון עשיר, שיתוף פעולה פורה עם החברות המבטחות ועוד.

אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עוסקים בתחום האחריות המקצועית כבר עשרות שנים, ויודעים לאפיין את הצרכים שלכם כדי להתאים לכם ביטוח משתלם ואטרקטיבי. לאורך השנים ליווינו במקצועיות מאות מהנדסים ואדריכלים, הערכנו את הסיכונים והדרישות שלהם, וסיפקנו להם מענה על הצד הטוב ביותר. השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם לאורך כל הדרך: לערוך עבורכם השוואת מחירים ותנאים, להתנהל בשמכם מול חברות הביטוח ולהתאים לכם פוליסה מעולה ובמחיר משתלם.

עלות ביטוח אחריות מקצועית למהנדס (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
חסכו אלפי שקלים על ביטוח אחריות מקצועית
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.