סדר בתיק הביטוח יחסוך לכם מאות ואלפי שקלים מדי שנה!

משלמים יותר מדי על ביטוחים מיותרים או כפולים?

רוצים להוזיל את העלויות?

צרו קשר ואנחנו נעשה לכם סדר בתיק הביטוחי חינם  >>>

הגיע הזמן לעשות סדר בתיק הביטוח שלכם ולהפסיק לזרוק כספים. 

מדי שנה אנשים משלמים סכומים שנעים בין מאות לאלפי שקלים על תוכניות הביטוח והחיסכון שלהם, רק כי הם לא מודעים או נמנעים מלעשות סדר בתיק הביטוח שברשותם. אחד המקרים הנפוצים הוא שאנשים משלמים על שתי פוליסות ביטוח דומות, למשל גם במסגרת ביטוח בריאות פרטי וגם על ביטוח בריאות קולקטיבי במסגרת העבודה. בפועל, אם חלילה יזדקקו לביטוח, יוכלו לנצל רק את אחד הביטוחים שברשותם.

טעות שכיחה נוספת היא שאנשים עושים היא לנהל חיסכון, מבלי באמת לדעת כמה הם משלמים על דמי הניהול, והאם בהשוואה לתשואה שחברת ההשקעות עושה זה באמת משתלם עבורם להמשיך לנהל את החיסכון שלהם בחברה הזו. 

אז איך להימנע מטעויות קריטיות כאלה ולחסוך מאות ואלפי שקלים?

ריכזנו עבורכם 5 טיפים חשובים שיחסכו לכם הון על תוכניות הביטוח והחיסכון שלכם:

1. בצעו בדיקה אחת ל- 3 שנים על כל תוכניות החיסכון הפנסיוני ופוליסות הביטוח שיש לכם. כך תוכלו "להישאר עם האצבע על הדופק" ולדעת בדיוק כמה חסכתם, מהי קצבת הפנסיה החודשית שתקבלו בגיל פרישה, כמה מהכספים שלכם ניתן כבר עכשיו למשוך, ומה מצפה לכם בהמשך כדי להתכונן טוב יותר לעתיד שלכם (וכמובן גם של משפחתכם).

2. בדקו האם אתם מוגנים כמו שצריך. הרבה אנשים נמצאים בחסר ביטוחי או בעודף ביטוחים. למשל, במקום לשלם על אותו ביטוח פעמיים, כדאי לבטח אתכם בביטוח אחר שאין לכם בכלל, על מנת לספק הגנה כלכלית רחבה יותר במקרה של אסון חלילה. כמו כן אפשר לבצע השוואת מחירים בין ביטוחים שונים ולבדוק אם תוכלו לקבל כיסויים רחבים יותר בחברה אחרת תמורת תשלום דומה.

3. בדקו מהו סדר העדיפויות שלכם. מה שהתאים לכם בגיל 25, לאו דווקא מתאים לגם בגיל 45. לדוגמה, ביטוח חיים אינו רלבנטי עבור רווקים, אבל עבור הורים לילדים הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר שמומלץ לעשות.

4. השוו מחירים (וגם כיסויים ותשואות). ענפי הביטוח והחיסכון נחשבים לתחרותיים ביותר, ובכל אחד מהם יש כמה וכמה חברות שמציעות שירותים דומים. לכן מומלץ קודם כל לברר מהו גובה דמי הניהול שאתם משלמים ואם ניתן להוזיל אותו (למשל באמצעות קרן פנסיה ברירת מחדל) וכדאי מאוד לבדוק את התשואות שאתם מקבלים. יתכן ותגלו שכדאי לכם לשלם מעט יותר דמי ניהול, כדי לקבל תשואה טובה יותר. כמו כן כדאי לבדוק שהפרמיות שאתם משלמים על הביטוח אטרקטיבי ונותן לכם כמה שיותר כיסויים. 

5. השוו חוות דעת. בדקו שאתם נמצאים בחברות הביטוח ובבתי ההשקעות הטובים ביותר. כמו כל נותן שירות, גם כאן לכל חברת ביטוח ולכל בית השקעות יש מוניטין של שירות. כדאי לעשות תחקיר ולבדוק חוות דעת על כל אחד מהגופים ולברר מי מהם נותן שירות טוב יותר ללקוחות שלו, כדי שתדעו שבזמן אמת, יהיה לכם על מי לסמוך בעיניים עצומות.

רוצים לחסוך גם כסף וגם זמן יקר? עשו סדר בתיק הביטוח שלכם!

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח נבצע עבורכם בדיקה מקיפה, מקצועית ויסודית שתסייע לכם לשפר גם את הביטוח וגם את החיסכון שלכם. נשמע טוב? אתם מוזמנים לפנות אלינו לפרטים נוספים, ללא עלות וללא כל התחייבות מצדכם.

סדר בתיק הביטוח
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
בדיקת תיק ביטוח
בדיקת תיק ביטוח – למה זה חשוב, מה זה כולל ולמי זה מתאים?

ביטוחים הם חלק בלתי נפרד מהחיים המודרניים. אנחנו משלמים עליהם מדי חודש כדי להגן על עצמנו ומשפחתנו במקרה של אירוע בלתי צפוי. עם זאת, לא תמיד אנחנו בטוחים שהביטוחים שלנו אכן מספקים לנו את הכיסוי שאנחנו צריכים. בדיקת תיק ביטוח מקצועית יכולה לעזור לנו להבטיח שהביטוח שלנו מותאם למצבנו האישי, משפחתי וכלכלי.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.