ביטוח סייבר לעסק – כך תמנעו נזק כלכלי ותדמיתי

חברת הביטוח שירביט נפלה קורבן לטרור של האקרים, וכעת מידע רגיש וחשוב נמצא בידיים של טרוריסטים שעלולים לעשות בו שימוש לרעה. האם אתם כבעלי עסקים יכולים להימנע ממצב דומה? התשובה היא כן, באמצעות ביטוח סייבר לעסק.

דמיינו לכם שאתם קמים יום אחד בבוקר, ניגשים למחשב ומגלים שהגישה שלכם נעולה. שלא ניתן לשחזר אותה. מולכם קופצת הודעה מפחידה שמכריזה שהאקרים פרצו לכם למחשב, ושאם לא תשלמו להם כופר של סכום מופרך כלשהו, הכול יימחק או שקבצים רגישים יופצו באינטרנט.

אתם חושבים שמישהו מתבדח ושדברים כאלה קורים רק בסרטים, אבל זה לא ככה….

כל המידע האישי והעסקי שלכם פשוט לא נגיש. כל הזמן שהשקעתם בעבודה – פשוט ברגע אחד ירד לטמיון! אתם מנסים לגשת לענן שבו גיביתם מידע – וגם לשם אתם לא מצליחים להיכנס. מנסים לגלוש מהסמארטפון שלכם לפייסבוק כדי להתייעץ – ומגלים שאפילו את חשבון הפייסבוק שלכם נעלו.

פתאום חברים או בני משפחה מסמסים לכם ואתם מבינים שמשהו לא כשורה. אפילו במבזק החדשות מדברים על העסק שלכם, ואז נופל לכם האסימון: אתם מסתכלים בהודעה ששלחו לכם ההאקרים ומבינים שאתם לגמרי בידיים שלהם, ושאתם חייבים לגייס איכשהו סכום הזוי, כדי לקבל את כל המידע חזרה, ושיש לכם רק 24 שעות לפני שהסכום הזה יוכפל או ישולש…. מזל שיש לכם ביטוח סייבר לעסק.

הסיפור הזה יכול לקרות לכל אדם ולכל עסק. אפילו חברת הביטוח הוותיקה שירביט נחשפה למתקפת סייבר שבה קבוצת האקרים ביקשה כופר של מיליון דולר, שיוכפל בכל יום שעובר, אם לא ישלמו להם אותו תוך 24 שעות.

מה זה ביטוח סייבר לעסק?

ביטוח סייבר לעסק מאפשר לכם לקבל סיוע בשעת משבר. מתקפת סייבר עלולה לגרום לנזק עם השלכות משמעותיות גם בפן הכלכלי וגם בפן התדמיתי..  אם הותקפתם עליכם פשוט לפנות לחברת הביטוח, והיא תדאג לשלוח לכם צוותים מיוחדים שילחמו ושינהלו את המשבר בשבילכם. הצוות מיד יגיעו אליכם וישתלטו על המצב. אם לא ניתן לפתור את המשבר תוך 72 שעות, חברת הביטוח אפילו תכסה את ההוצאות שיגרמו לכם, במידת הצורך. היא תשלם עבורכם את הכופר, את עלויות שחזור המידע ואפילו את אובדן ההכנסות.

מה מכסה ביטוח סייבר?

   

   • ייעוץ וניהול המשבר ע"י צוות מומחים בתחומי אבטחת מידע וסייבר

   • חבות בגין הפרת פרטיות ודליפת מידע

   • טיפול במתן הודעה ותגובה

   • הוצאות חקירת רשויות רגולטוריות וקנסות (ככל שאלו מותרים לביטוח)

   • כיסוי לדרישת כופר

   • אובדן הכנסות

   • הוצאות למניעת אובדן הכנסות

   • חבות מדיה אלקטרונית – דיבה, השמצה, הפרת זכויות יוצרים וכד'

   • הגנה על מוניטין

   • ועוד

  ביטוח סייבר לעסק – השקט הנפשי שלכם מפני האקרים

  כ- 60% מהעסקים חשופים לתקיפות סייבר של האקרים, שיכולים לגרום לנזקים משמעותיים לעסק שלכם, במגוון דרכים – באמצעות תוכנת כופר, הטמעת וירוסים ותוכנות זדוניות ועוד, סחיטה, הונאה ועוד. כמעט 50% מהעסקים נפגעו ממתקפות סייבר בשנים האחרונות. אם אתם רוצים לקבל כיסוי איכותי, ולישון בשקט בלילות, זה הזמן לדאוג לעתיד העסק שלכם. פנו עוד היום אל המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח ותיהנו משקט נפשי.

  ביטוח סייבר לעסק
  תוכן עניינים
  מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
  צרו קשר
  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

  / 5.