ביטוח סייבר

ביטוח סייבר הוא המפתח לשקט נפשי בכל ארגון שמחובר לרשתות מחשוב בכלל, ולאינטרנט בפרט. 

אירוע סייבר בארגון

ביטוח עסק מעניק פתרון במקרה נזק לרכוש או נזק שנגרם באחריותינו לצד שלישי במהלך הפעילות העסקית, אך אין זה מספיק כדי לאפשר לכם ליהנות מראש נקי מדאגות. כיום רוב הפעילות העסקית הן של עסקים קטנים ובינוניים ובמיוחד של עסקים גדולים מתבססת על פלטפורמות טכנולוגיות הנשענות על תוכנות מחשב. בעקבות התלות העסקית שלנו בתוכנות לניהול התקין של העסק ראוי שנתייחס בכובד ראש לסיכונים הרבים הקיימים במרחבי רשת האינטרנט שעלולים לחשוף אותנו כבעלי עסקים למשבר כתוצאה מאירוע סייבר. 

אירוע סייבר בארגון נובע בדרך כלל מאירועים זדוניים אך עלול גם להתרחש מתקלות ו/או מטעויות אנוש. כתוצאה מהתגברות משמעותית בנזקים לארגונים רבים בארץ ובעולם כתוצאה מפריצות סייבר מרבית חברות הביטוח ערוכות באמצעות מתן רשת של תוכניות ביטוח שמטרתם להוות הגנה מפני נזק שיגרם לפעילות העסקית כתוצאה מפעילות סייבר. כיוון שעסקים רבים מותקפים על בסיס יומיומי הצורך הביטוחי להגנה הוא הכרחי.

אילו פתרונות והגנות מאפשר ביטוח סייבר לארגון?

פוליסת סייבר מאפשר פתרון הן לנזק הנגרם  לעסק עצמו והן לנזק הנגרם לצד שלישי וזאת באמצעות אספקת שירותי ניהול האירוע ללא תלות במיקומו הגיאוגרפי של העסק. ניתן לחלק את ההגנה ל-2:

  1. כיסוי לנזקים שנגרמו לעסק עצמו – אובדן הכנסות כתוצאה ממניעת גישה למערכות המחשב ומניעת שירות, פגיעה במוניטין, נזק למערכות המחשב עצמן ותשלום כופר במקרי סחיטה.
     
  2. כיסוי נזקי צד ג' – נזק פיננסי טהור כתוצאה מאירועי סייבר שגרם לדליפת מידע של צדדים שלישיים, פגיעות אישיות בצדדים שלישיים (השמצה, הוצאת דיבה, פגיעה במוניטין, הפרת זכויות יוצרים) והחדרת וירוסים למחשבי צד ג'. במקרה זה חברת הביטוח תצטרף גם לפצות לקוחות וצדדים אחרים שנפגעו כתוצאה ממתקפת הסייבר לרבות תשלום ההוצאות המשפטיות ותשלום קנסות בגין הפרה של הוראות הדין השונות הקשורות להגנה על מידע של לקוחות וספקים של הארגון.

מהם השירותים הנוספים שמאפשר הביטוח?

שירותי ניהול אירוע – במסגרת הפוליסה ניתן להינות מתגובה מהירה של אנשי מקצוע החיונית באירוע סייבר על מנת לזהות את מוקדי החדירה, להילחם בהם ולחסום אותם מכניסה נוספת למחשבי הארגון. בנוסף, חברת הביטוח תממן את מרבית עלויות שכר הטרחה ליועצים ומומחים ותשלם בגין שיחזור המידע ותיקון המערכות השונות.

מדובר במוצר מודולרי, אנו מבצעים התאמה לצרכי בית העסק לרכישה בהתאם לאפשרויות הבאות:

פוליסת סייבר כחלק מפרק צד ג' בפוליסת בית העסק – למקרי סייבר וזאת בעלות אטרקטיבית תוך שאנו נמנעים מתהלים איפיון ארוך ומורכב הנדרש בביטוח העומד בפני עצמו. 
 

במקרים מסוימים ניתן גם לרכוש פוליסת סייבר כחלק מביטוח האחריות המקצועית של העסק. 


פוליסת סייבר העומד בפני עצמו מיועד לחברות בהן נדרש פתרון התפור לצרכים הייחודיים של בית העסק. 

לסיכום, ביטוח הסייבר מהווה מסגרת הגנה כוללת לעסק. הקשר של בית העסק עם חברת הביטוח מסתכם לא רק בפיצויים כספיים בדומה לביטוחים שונים אחרים שברשותו אלא בכך שחברת הביטוח מאפשרת הענקת ליווי מקצועי מלא וסיוע מקיף ויסודי בהתמודדות הישירה והעקיפה עם הנזקים שנגרמו כתוצאה ממתקפת הסייבר על הארגון.

צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.

לקבלת הצעה לביטוח או לחיסכון עוד היום
במחיר המשתלם ביותר מכל חברות הביטוח בישראל
השאירו פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ