ניהול תיק השקעות דיגיטלי

אתם עובדים כבר במשך שנים ואפילו הצלחתם לחסוך קצת בצד והצטבר סכום נאה בחשבון שלכם. הבעיה היא שכאשר הכסף שלכם עומד סטטי בחשבון, הוא לא רק שלא נותן לכם תשואה, אלא אפילו הערך שלו נשחק עם הזמן. הפתרון הוא ניהול תיק השקעות. החדשות הטובות הם שאם בעבר היה צריך סכום של כמה מאות שקלים כדי לפתוח תיק, היום ישנם בתי השקעות שמאפשרים לפתוח תיק גם עם סכומים צנועים יותר: החל מ- 20,000 ₪.

יש לכם כסף פנוי? תנו לו לעבוד בשבילכם

אם אתם מחזיקים סכומים של כמה עשרות שקלים בבנק, בפיקדונות או בעו"ש, זה חבל. הריבית שאתם מקבלים על הכסף הזה, נמוכה מאוד ושואפת לאפס. את אותו סכום אתם יכולים להפקיד בתיק השקעות דיגיטלי סולידי, שיכול לעזור לכם למנף את הכסף שברשותכם וליצור עבורכם ריבית הרבה

יותר אטרקטיבית ומשתלמת.

היתרונות בניהול תיק השקעות דיגיטלי

•    זמינות – ניהול תיק השקעות אונליין מאפשר לכם לבדוק בכל רגע נתון את מצב התיק
•    שקיפות מלאה – תקבלו דיווחים תקופתיים המפרטים את מבנה התיק והתשואות שהניב
•    נזילות – הכסף ניתן למשיכה בכל עת, ישירות לחשבונכם
    התאמה אישית – התיק נתפר עבורכם בהתאמה אישית למידותיכם, בהתאם למטרותיכם
•    ניהול מקצועי – מנהלי השקעות מורשים בעלי ידע וניסיון עשיר בשטח מנהלים עבורכם את כספכם
•    עלות אטרקטיבית – ללא עלות עבור שירות ניהול התיק, או עמלות קנייה ומכירה של ניירות ערך.

הדור הבא של ניהול תיקי השקעות פותח לכם חלון הזדמנויות

ניהול תיקי השקעות דיגיטלי מאפשר היום להרבה יותר אנשים להצטרף, לעקוב אחר תיק ההשקעות שלהם בקלות, ולממש את השקעתם בכל זמן שירצו. כל זאת באמצעות סכום כניסה התחלתי של כ- 20,000 ₪ בלבד, שינוהל באופן מקצועי על ידי מנהלי השקעות מנוסים ומקצועיים. אם יש לכם סכום כזה בעו"ש או בפק"מ – שווה לברר אצל סוכן ביטוח אם כדאי לפנות למסלול השקעה וחיסכון זה או אולי יש אופציה אחת משתלמת יותר עבורכם. סוכן ביטוח מקצועי שמכיר את התחום לעומק, יעזור לכם להרוויח הרבה יותר ולעשות את ההחלטה הנכונה.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.