ניהול תיק השקעות דיגיטלי

אתם עובדים כבר במשך שנים ואפילו הצלחתם לחסוך קצת בצד והצטבר סכום נאה בחשבון שלכם. הבעיה היא שכאשר הכסף שלכם עומד סטטי בחשבון, הוא לא רק שלא נותן לכם תשואה, אלא אפילו הערך שלו נשחק עם הזמן. הפתרון הוא ניהול תיק השקעות. החדשות הטובות הם שאם בעבר היה צריך סכום של כמה מאות שקלים כדי לפתוח תיק, היום ישנם בתי השקעות שמאפשרים לפתוח תיק גם עם סכומים צנועים יותר: החל מ- 20,000 ₪.

יש לכם כסף פנוי? תנו לו לעבוד בשבילכם

אם אתם מחזיקים סכומים של כמה עשרות שקלים בבנק, בפיקדונות או בעו"ש, זה חבל. הריבית שאתם מקבלים על הכסף הזה, נמוכה מאוד ושואפת לאפס. את אותו סכום אתם יכולים להפקיד בתיק השקעות דיגיטלי סולידי, שיכול לעזור לכם למנף את הכסף שברשותכם וליצור עבורכם ריבית הרבה

יותר אטרקטיבית ומשתלמת.

היתרונות בניהול תיק השקעות דיגיטלי

•    זמינות – ניהול תיק השקעות אונליין מאפשר לכם לבדוק בכל רגע נתון את מצב התיק
•    שקיפות מלאה – תקבלו דיווחים תקופתיים המפרטים את מבנה התיק והתשואות שהניב
•    נזילות – הכסף ניתן למשיכה בכל עת, ישירות לחשבונכם
    התאמה אישית – התיק נתפר עבורכם בהתאמה אישית למידותיכם, בהתאם למטרותיכם
•    ניהול מקצועי – מנהלי השקעות מורשים בעלי ידע וניסיון עשיר בשטח מנהלים עבורכם את כספכם
•    עלות אטרקטיבית – ללא עלות עבור שירות ניהול התיק, או עמלות קנייה ומכירה של ניירות ערך.

הדור הבא של ניהול תיקי השקעות פותח לכם חלון הזדמנויות

ניהול תיקי השקעות דיגיטלי מאפשר היום להרבה יותר אנשים להצטרף, לעקוב אחר תיק ההשקעות שלהם בקלות, ולממש את השקעתם בכל זמן שירצו. כל זאת באמצעות סכום כניסה התחלתי של כ- 20,000 ₪ בלבד, שינוהל באופן מקצועי על ידי מנהלי השקעות מנוסים ומקצועיים. אם יש לכם סכום כזה בעו"ש או בפק"מ – שווה לברר אצל סוכן ביטוח אם כדאי לפנות למסלול השקעה וחיסכון זה או אולי יש אופציה אחת משתלמת יותר עבורכם. סוכן ביטוח מקצועי שמכיר את התחום לעומק, יעזור לכם להרוויח הרבה יותר ולעשות את ההחלטה הנכונה.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
חיסכון פיננסי לעתיד

חיסכון פיננסי לעתיד הוא למעשה פוליסת חיסכון המשווקת ע"י חברת כלל. מהי פוליסת חיסכון, מהם היתרונות שהיא מציעה לחוסכים ומה חשוב לדעת לפני שמצטרפים?

קראו עוד »
קופת גמל להשקעה מומלצת
איזה קופת גמל להשקעה מומלצת?

אם אתם מחפשים קופת גמל להשקעה מומלצת הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לבדוק איפה תוכלו למקסם את החסכונות הכספיים שלהם. אז איך עושים את זה נכון ואיך לדעת שקיבלתם המלצתם אמינה? מוזמנים לקרוא ולגלות

קראו עוד »
איך לפתוח קופת גמל להשקעה
איך לפתוח קופת גמל להשקעה?

קופת גמל להשקעה היא אפיק חיסכון משתלם שמתאים לכל אזרח בכל גיל. בין יתרונותיה שילוב בין חיסכון נזיל שניתן למשוך בכל רגע לבין חיסכון ארוך טווח שמאפשר לקבלת קצבה לאחר גיל פרישה בפטור ממס ועוד. אז איך לפתוח קופת גמל להשקעה כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מכל היתרונות?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.