7 דרכים להוזיל את ביטוח הרכב שלכם

אם אתם רוצים להוזיל את ההוצאות שלכם על ביטוח הרכב, דעו שזה בהחלט אפשרי. אז מאיפה מתחילים? קודם כל קוראים את המאמר הזה כדי ללמוד שהוזלת ביטוח רכב היא אפשרית, ואפילו בקלות וביעילות.

איך מוזילים את ביטוח הרכב?

כולנו אוהבים לשלם פחות, אבל תכלס? כולנו מכירים מישהו שתמיד יודע לספר לנו איך הוא חותך בעמלות ובתשלומים כמו איזה נינג'ה. יש לו אפילו טקטיקה קבועה: כל כמה חודשים הוא מתיישב על הטלפון, מדבר עם כל מוקדי השירות, ומאיים על כולם להתנתק מהם. אבל תכלס לצורך הוזלת ביטוח רכב לא צריך כזה מאמץ ודבקות במטרה, לא צריך לאיים אל אף אחד ולא צריך לשבור את הראש. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להוזיל את העלויות בקלי קלות.

7 טיפים להוזלת ביטוח רכב

  1. עשו פגישה עם סוכן ביטוח כדי לראות ולהבין על מה אתם משלמים. בפגישה עם הסוכנות שלנו בפתרונות עדיפים מבצעים קודם כל בדיקת כפל ביטוחים. בבדיקה זו קודם אפשר לקבל בקלות את התמונה המהירה ולראות על מה אתם משלמים, למי ומאילו תנאים אתם נהנים. כמו כן אפשר לראות אם אתם נמצאים במצב של כפל ביטוחי, משלמים על ביטוחים מיותרים או חוסר ביטוחי. עצם הבדיקה במקרים רבים חוסכת כמה מאות ואלפי שקלים בשנה. באמצעות כלים מתקדמים הסוכנים שלנו משווים בין הפוליסות של כל חברות הביטוח המובילות בשוק, כדי לאתר לכם את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם, הן מבחינת המחיר והן מבחינת הכיסויים שתקבלו.
  2. בררו על הנחות לאוכלוסיות ספציפיות. חשוב שהסוכן יכיר אתכם כמה שיותר לעומק, כדי לאתר עבורכם את המסלול המתאים ביותר עבורכם. סטודנטים, משתייכים למועדוני צרכנות מסוימים או יש לכם ותק כזה או אחר על הכביש?יש רכב נוסף בבית שתצטרכו לבטח, הרכב נוסע לעתים נדירות? חשוב שתציינו זאת במעמד הפגישה. ההבדל בין מסלול בהתאמה אישית לבין מסלול כללי יכול לחסוך לכם לא מעט כסף.
  3. קנו פוליסה שמתאימה לצרכים הייחודיים שלכם. הפוליסות מורכבות ממודלים של כיסויים והרחבות שניתנים להוספה ולהסרה כדי להתאים אותם ספציפית לכל מבוטח. כל כיסוי והרחבה שאתם לא צריכים מייקרים לכם את הפוליסה, ולכן חשוב לשקול את הנחיצות והכדאיות של כל אחד מהשירותים המוצעים לכם במסגרת הפוליסה.
  4. התאימו את סעיף ההשתתפות העצמית ליכולותיכם. ניתן לקבוע השתתפות עצמית גבוהה יותר כדי ליהנות ממחיר אטרקטיבי יותר של הפוליסה. כלומר אם אתם נהגים זהירים או משתתפים ברכב בתדירות נמוכה, תוכלו לבחור אם לקחת את הסיכון שתצטרכו לשלם קצת יותר במקרה של תביעה נדירה.
  5. ודאו שחברת הביטוח מעודכנת בגילכם (או בגיל הנהגים הכלולים בביטוח). מגיל מסוים לא צריך לשלם אקסטרה על נהג שמבחינת הפוליסה נחשב לנהג צעיר. כמו כן ביטוח החובה מוזל ככל שאתם עולים בגיל וצוברים ותק נהיגה על הכביש.
  6. השתמשו באפשרות לרכוש כיסוי זמני לנהג צעיר, במידת הצורך. במקום להוסיף ביטוח נהג צעיר לכל אורך תקופת הפוליסה, השתמשו בכיסוי זמני כדי לאפשר לנהג צעיר לנהוג על רכבכם באופן נקודתי, למשך אם מדובר בחייל שמגיע הביתה רק בסופ"שים או בילד שטס לחו"ל לתקופה ממושכת בזמן תקופת הפוליסה וכו'.
  7. בחנו את היתרונות מול החסרונות. זכרו שמדובר בתחום רווי ותחרותי ביותר. יתכן ובמקרים מסוימים שתערכו השוואת מחירים לביטוח רכב, תמצאו מחירים אטרקטיביים של חברות ביטוח ישירות, בהשוואת לחברות ביטוח שעובדות עם סוכני ביטוח. יש לכך אמנם יתרון אך גם לא מעט חסרונות ולכן חשוב להכיר את הנושא לעומק. תוכלו לקרוא על כך במאמר שפרסמנו כאן.

רוצים להוזיל את ביטוח הרכב?

אנחנו עומדים לשירותכם. נשמח להיפגש או לשוחח אתכם, לאפיין את הצרכים שלכם, לבדוק עבורכם את התיק הביטוחי ולערוך עבורכם השוואה חכמה בין שלל הפוליסות המוצעות בשוק כדי לאתר עבורכם את האופציה הנכונה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם, ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

הוזלת ביטוח רכב
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.