ביטוח סייבר למשפחה – ההגנה המושלמת נגד בריונות רשת ליקירכם

אם לחברות הכי גדולות זה קורה, זה יכול לקרות גם לכם: האקר משתלט לכם על המחשב, ויכול לסחוט אתכם ואת יקירכם, לגנוב את הזהות ופרטי האשראי שלכם, לדרוש כופר על המידע שאתם מאחסנים ועוד. אז מה עושים? ביטוח סייבר למשפחה.

לאחרונה עלה לכותרות הנושא של ביטוח סייבר

האקרים הצליחו לפרוץ למחשבים ולמאגרי המידע של חברה הביטוח שירביט, וכעת הם דורשים כופר מהחברה. ההאקרים אוחזים במסמכים רגישים ופרטים אישיים של מאות מבוטחים, ומאיימים למכור את המידע לארגוני טרור איראנים ולגורמים אחרים, במידה וחברה הביטוח לא תיענה לדרישותיהם.

חשיבות של ביטוח סייבר למשפחה

דמיינו לכם תרחיש דומה לזה שתיארנו למעלה קורה לכם. עם כל הטוב שמביאה איתה הטכנולוגיה, היא גם טומנת בחבה סכנות רבות, ובעיקר בתחום האינטרנט והסייבר.רק השנה תועדו למעלה מ- 108 מליארד תקיפות סייבר ברחבי העולם. ככל שהזמן חולף, האקרים מסוכנים ממציאים שיטות מתוחכמות יותר על מנת לפרוץ מאגרי מידע במטרה לסחוט או לפגוע בכל מי שהם רק יכולים: מאנשים פרטיים ועד לגופים ענקיים. אף אחד לא באמת חסין.

אחת הסכנות הגדולות ביותר היא גניבת זהות: הפצחנים יכולים בקלות לגלות עליכם הכול: סיסמאות, מס' תעודת זהות, כתובת מגורים, פרטי אשראי או כל דבר אחר. כאשר המידע הרגיש הזה מגיע לידיים הלא נכונות, ההשלכות עלולות להיות ממש הרסניות. הסכנה היא כפולה כאשר משתמשים במחשב ילדים צעירים או אנשים מבוגרים, שנחשבים לאוכלוסייה פגיעה במיוחד, שמנדבת פרטים אישיים בקלות, שעלולים להפוך את עבודת הפריצה של הפצחנים לקלה אפילו יותר. לכן חשוב שיהיה לכם ביטוח סייבר למשפחה.

מה מכסה ביטוח סייבר משפחתי

  • "פישינג" – כיסוי במקרה של הונאה להוצאת כספים במרמה ברשת, כולל החזר כספי עבור נזק כספי שנגרם לכם על עסקה ששוכנעתם לבצע במרמה, כיסוי במקרה שבו נפלתם קורבן של למתחזה בפשע דיוג ("פישינג") באמצעים דיגיטליים (דוא"ל /הודעת וואטסאפ או SMS), באמצעות כרטיס תשלום, תשלום מקוון בארנק דיגיטלי, הרשאה לחיוב חשבון או הוראת קבע או באמצעות העברה בנקאית מחשבון הבנק המקוון.

  • גניבת זהות – כיסוי כספי עבור הוצאות שנגרמו לכם עקב גניבת זהות מקוונת על ידי צד שלישי, כולל החזר הוצאות בגין ייעוץ עם מומחי סייבר לתיקון רשומות רשמיות וכן החזר הוצאות ייעוץ משפטי או ייעוץ פסיכולוגי/פסיכיאטרי.

  • בריונות ברשת  – כיסוי פעולת הסרה וניקוי תוכן פוגעני שפורסם באמצעים דיגיטליים (סרטונים, תמונות וטקסטים) ע"י מומחי סייבר, ייעוץ משפטי, רפואי ופסיכולוגי כתוצאה משיימינג והטרדות, פיצוי בגין תשלומי כופר כתוצאה מאיומים, בריונות והשמצות ברשת.

  • דרישות כופר ושחזור נתונים – כיסוי הוצאות בגין אובדן מידע מקוון אישי (כגון תמונות, סרטי וידאו או מסמכים), כולל מחיקת המידע או נעילתו כתוצאה מדרישת כופר, וירוס (תוכנה זדונית), מתקפת סייבר או פעולה מקוונת בלתי מורשית של צד שלישי; כיסוי הוצאות שחזור המידע ע"י מומחי סייבר והחזר כספי בגין תשלום כופר (בתנאי שלא ניתן לשחזר את המידע באמצעים אחרים)
  • גניבת כספים – החזר כספי עבור גניבת כספים מחשבון בנק מקוון או ארנק דיגיטלי, באמצעות כרטיסי אשראי בשימוש מקוון, חשבונות מקוונים ברשת, ארנקים דיגיטליים ואפליקציות כמו PAYPAL, BIT, PAYBOX, PAY וכו'.

אל תשאירו את יקיריכם חשופים

מעוניינים לרכוש ביטוח סייבר משפחתי? אתם מוזמנים לפנות לאחד המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח ולהגן על משפחתכם מפני כל סכנות הרשת. צרו איתנו קשר עוד היום, למען השקט הנפש שלכם.

ביטוח סייבר למשפחה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.