ביטוח בריאות פרטי – הגנה רפואית למשפחה

ביטוח בריאות פרטי נועד להשלים את מה שביטוח הבריאות הממלכתי אינו יכול לספק – הביטוח המשלים. הכירו את האפשרויות להגנה רפואית בהתאמה אישית

מתי רוכשים ביטוח בריאות פרטי?

לפי סטטיסטיקה עולמית מוכרת, רכישה של ביטוחי בריאות פרטיים מתבצעת בדרך כלל כאשר אדם מקים תא משפחתי, או כאשר התא המשפחתי מתרחב. כלומר, רכישת ביטוח בריאות מבטאת אחריות למשפחה – לבן/בת הזוג ולילדים.

בישראל, בה קיים ביטוח בריאות ממלכתי ברמה גבוהה, היה צפוי, לכאורה, כי תופעה עולמית זו תהיה ברמה פחותה, שכן ממילא כל אזרח ישראלי נהנה מביטוח בריאות איכותי במסגרת הממלכתית, וזה כולל גם את בני המשפחה.

אבל מסתבר כי גם בישראל ניתן לזהות מגמה של רכישות של ביטוחי בריאות פרטיים לקראת הקמת משפחה או הרחבתה. ההסבר לכך הוא פשוט: הרצון להבטיח לאנשים היקרים לנו את הטיפול המיטבי ואת מירב הסיכויים לריפוי בעת הצורך.

ברור לכל כי ככל שביטוח הבריאות הממלכתי הוא טוב, הוא אינו יכול לספק את כל הצרכים לכל המצבים. הדוגמא הבולטת, שכולנו מכירים מהתקשורת, היא סל התרופות. אחת לתקופה, כאשר סל התרופות המלכתי מתעדכן, אנו נחשפים למגבלות שיש לביטוח הבריאות הממלכתי.

המשמעות היא שכדי להבטיח לעצמנו וליקירינו את התרופות הנחוצות, את הטיפולים החדשניים ואת הבדיקות המתקדמות ביותר – יש צורך גם בביטוח בריאות פרטי, אותו משווקות חברות הביטוח השונות.
במילים אחרות: זהו הביטוח המשלים. ברגע האמת הוא יכול לעשות את ההבדל.

ביטוח בריאות פרטי – מאיפה מתחילים ואיך מתקדמים?

ביטוחי הבריאות הפרטיים מציעים שורה של כיסויים המשלמים את הכיסוי של הביטוח הממלכתי. כיסוי הבסיס בכל פוליסה פרטית הוא ביטוח לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל. מכאן מתחילים.
על כיסוי הבסיס ניתן להוסיף כיסויים נוספים בהתאם לצורך וליכולת. אגב, לא חייבים הכל בבת אחת – אפשר להתקדם צעד צעד בהתאם ליכולות.

כל האפשרויות בביטוח בריאות פרטי

 • ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל (כיסוי הבסיס)
  • ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו"ל
  • השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל
  • תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי
  • תרופות מותאמות אישית ובדיקות גנטיות
  • בדיקות ואבחונים מתקדמים (אמבולטורי)
  • רפואה משלימה (טיפולים אלטרנטיביים)
 • ביטוח לגילוי מחלות קשות
 • ביטוח לגילוי סרטן

אנחנו כאן למענכם

סל האפשרויות בביטוח בריאות פרטי מאפשר לכל אחד ואחת להרכיב עבור משפחתו מערך הגנה רפואי מושלם המותאם לצרכי המשפחה וליכולת הכלכלית. סוכנות פתרונות עדיפים מעניקה ללקוחותיה ייעוץ מקצועי מקיף לבניית מערך ביטוח בריאות מותאם אישית, ומספקת את הפתרונות הטובים ביותר של חברות הביטוח המובילות.
 

ביטוח בריאות פרטי – הגנה רפואית למשפחה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.