ביטוח הפניקס מרפא סרטן

ביטוח הפניקס מרפא סרטן

מסלול זה מעניק לכם פיצוי במידה שמאבחנים אתכם כחולי סרטן. מסלול זה עודכן לאחרונה בחודש פברואר 2020, וכעת מציע סל רחב היקף שכולל:
•    פיצוי כספי בהתאם לבחירתכם ביום הצטרפותכם – בגובה 50,000 ועד 600,000 ₪, המשולם בעת גילוי מחלת הסרטן. הפיצוי מסייע באופן משמעותי לכיסוי ההוצאות הרפואיות והוצאות המחייה השוטפות, שעלולות לצוץ עם גילוי המחלה. תוכלו להשתמש בכסף בכל דרך שתבחרו.
•    100% פיצוי כספי נוסף במקרה של גילוי סרטן חוזר – בהתאם לתנאי התוכנית: חייבים לעבור 60 חודשים לאחר סיום הטיפול בגין המקרה הראשון כדי להיות זכאים לפיצוי זה.
•    פיצוי כספי בגין סרטן מקומי מסוג סרטן השד או סרטן ערמונית – הביטוח מעניק לכם פיצוי כספי בגובה של 15% מסכום הביטוח ועד 50,000 ₪ בגילוי סרטן שד מקומי או בעת צורך בניתוח להסרת סרטן ערמונית מקומי.
•    החזר כספי על הוצאות רפואיות בחו"ל – ההחזר כולל: הטסה רפואית, הוצאות שהייה בחו"ל עבורכם ועבור מלווה (או שניים אם מדובר בילד) ועוד. ההחזרה עומד על סכום של עד 25% למקרה ראשון ועד 12.5% במקרה השני.
•    החזר כספי על טיפול פסיכולוגי – תוכלו לקבל החזר על מפגשים עם פסיכולוג על מנת להתמודד בפן הרגשי עם מחלת הסרטן. גובה ההחזרה עומד על סכום של עד 200 ₪ לטיפול, למשל 10 מפגשים.

הנחה על סקר גילוי סרטן

לא משנה איזה פוליסת ביטוח מחלות קשות של הפניקס תבחרו (הפניקס מרפא או הפניקס מרפא סרטן), תקבלו הנחה לבדיקות לגילוי ולאבחון מוקדם של מחלת הסרטן. האבחון כולל 22 בדיקות מקיפות המאפשרות איתור מוקדם של 11 סוגי הסרטן הנפוצים ביותר באוכלוסיה, במרכז המשולב לאבחון ומניעת סרטן של בית חולים איכילוב.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.