ביטוח סייבר בהפניקס

פוליסת סייבר מבית הפניקס מעניקה לכם את כל הפתרונות הנדרשים לשקט הנפשי שלכם בעידן הטכנולוגיה של המאה 21. 

היום כמעט כל עסק משתמש באמצעים טכנולוגיים על מנת להנגיש את שירותיו ומוצריו לקהל הרחב. הטכנולוגיה יכולה למנף את העסק שלכם ולאפשר לכם להגיע ליותר לקוחות פוטנציאליים וליצור קשרים עסקיים, אבל במקביל – הטכנולוגיה עלולות לחשוץ אתכם לסכנות, שחשוב שתתנו עליהם את הדעת.

אילו כיסויים כוללת הפוליסה של הפניקס?

•    הפרת פרטיות (לרבות הפרת פרטיותו של העובד)
•    כיסוי ניהול משברים ועלויות תגובה לפרצת אבטחה 
•    פרצת אבטחה וכיסוי נזקים והוצאות משפט
•    אחריות מולטימדיה
•    תשלומי סחיטה / כופר סייבר והוצאות נלוות
•    אובדן הכנסות מעסק  ושיחזור מסד נתונים עקב שינוי, הרס, נזק או אובדן נכסים דיגיטליים
•    הערכת תקן אבטחת מידע של תעשיית כרטיסי אשראי (PCI DSS)
•    כיסוי תביעות רגולטוריות בנושא הפרת פרטיות

מתקפות סייבר ובקשות כופר הפכו לעניין נפוץ

לפי הנתונים המדאיגים שמראים לנו בתקשורת, אין זה עניין נדיר שהאקרים מצליחים לפרוץ לאתרים הכי גדולים בעולם: הם מצליחים למשוך את פרטיהם של מאות אלפי משתמשים, לפגוע בנכסים הדיגיטליים ואף לדרוש כופר.


חלק מהפצחנים פוגעים באתרים ובנכסים הדיגיטליים כחלק מאג'נדת טרור כלשהי. אחרים מקבלים תשלום מהמתחרים שלכם לצורך ריגול תעשייתי. אבל לא משנה מה עומד מאחורי הפעולה של אותה האקר – התוצאה תמיד נשארת זהה: נזק משמעותי לעסק. 


במקרים מסוימים מדובר ביצירת צוואר בקבוק, כך שהעובדים שלכם יושבתו ולא יוכלו לעבוד. במקרים אחרים תקבלו תביעות בגין פגיעה בפרטיות של המשתמשים. לפעמים יהיה לכם גיבוי לכל העבודה הקשה שלכם ובמקרים אחרים – גם ההאקרים יפגעו גם בו.

הפתרון הוא פוליסת סייבר

ביטוח סייבר הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח לכם לחזור כמה שיותר מהר לשגרת עבודה. חברת הפניקס מספקת לכם את הכיסויים הנדרשים כדי למנוע מכם להגיע למצב של חלילה פשיטת רגל, ייאוש ותסכול. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להקדים תרופה למכה.

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מתאימים לכם כבר שנים את כל הפתרונות הנדרשים על מנת להעניק לכם ראש נקי מדאגות. הסוכנים המיומנים והמקצועיים שלנו עומדים לשירותכם כדי להתאים את הפוליסה האידיאלית לכל צורך שיש לכם. אז פנו אלינו עוד היום ונחזור אליכם במהרה עם כל הפרטים.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.