הלמן אלדובי פנסיה

הלמן אלדובי הינה חברה ותיקה והיא נבחרה על ידי משרד האוצר לאחת מארבע קרנות ברירת מחדל בגין התנאים הנוחים אותן היא מציעה למצטרפים החדשים. קרנות פנסיה ברירת מחדל אלו ארבע קרנות פנסיה שזכו במכרז של המדינה ומשרד האוצר למוצר עם תנאים טובים ודמי הניהול הנמוכים ביותר מבין יתר החברות. 

נעים להכיר – הלמן אלדובי פנסיה

מסלולי הפנסיה אותן מציעה הלמן אלדובי נבחרו על מנת לשפר את תנאי קרנות הפנסיה של המבוטחים וכן להפחית את דמי הניהול. דמי ניהול הוא מרכיב חשוב ועיקרי בכל חיסכון פנסיוני, כך שדמי ניהול נמוכים עשויים להגדיל את קרן הפנסיה וגובה הגמלאות בעת הפרישה.

דמי הניהול אותם חברת הלמן אלדובי גובה הינם 0.05% מצבירה ו – 1.49% מההפקדות החודשיות. דמי ניהול אלה הם מהנמוכים הקיימים בשוק עבור מצטרפים למסלולי קרנות הפנסיה השונים של הלמן אדובי. התנאים נשארים קבועים למשך 10 שנים מיום ההצטרפות.

קרנות פנסיה ברירת מחדל

קרנות פנסיה ברירת מחדל אלו הן ארבע קרנות אשר נבחרו על ידי משרד האוצר לקרנות הפנסיונות בעלות התנאים ודמי הניהול הטובים ביותר מבין כלל החברות בשוק. קרנות פנסיה ברירת המחדל נבחרו במכרז על מנת להטיב עם המועסקים והעצמאיים כאחד ולשפר את התנאים וגובה דמי הניהול עבור המבוטחים. 


עד היום בדרך כלל מעסיקים היו מצרפים את עובדיהם באופן אוטומטי לקרנות פנסיה מטעמם, במקרים בהם עובד אינו ביקש להשתייך לקרן פנסיה מסויימת. בחירה זו היא לא תמיד נכונה עבור המועסק, כאשר דמי הניהול בקרן הינם גבוהים לדוגמה. קרנות ברירת המחדל מהוות אלטרנטיבה מצויינת עבור מועסקים רבים, כמו גם עבור עצמאיים. 

מדוע חשוב לדאוג לקרן פנסיה?

כבר מגיל צעיר כדאי להתחיל לדאוג לחיסכון הפנסיוני עבור התקופה שלאחר הפרישה לגמלאות. חיסכון זה הוא חשוב עבור כל עובד שכיר או עצמאי והוא החלטה כלכלית משמעותית עבור הטווח הארוך בחייו של כל אדם. אנשים רבים דוחים את ההתעסקות עם בדיקות והשוואות בין הקרנות השונות ובחירת קרן הפנסיה המשתלמת ביותר. 


בפועל, החיסכון לפנסיה הוא תהליך מאוד פשוט, כאשר מפרישים כל חודש סכום כסף והקרן מנוהלת על פי מסלולים קבועים מראש. ניתן ואף מומלץ לבחון את הקרנות השונות, התנאים במסלולי ההשקעות השונים וגובה דמי הניהול בכל קרן. פעולות פשוטות אלה יכולות להניב כסף רב יותר עד הרגע בו יוצאים לפנסיה והקצבה החודשית נהפכת להכנסה העיקרית.

מהי קרן פנסיה הלמן אלדובי?

חברת הלמן אדובי נבחרה לאחת מארבעת קרנות ברירת המחדל, בהוזלת דמי הניהול ושיפור תנאי הפוליסה עבור המבוטחים המצטרפים. קרן הפנסיה היא חיסכון עבור היציאה לגמלאות, המאפשר למבוטחים לקבל קצבה חודשית מרגע היציאה לפנסיה. כמו כן, קרן הפנסיה של הלמן אדובי כוללת כיסויים ביטוחיים חשובים נוספים הנוגעים בנושאי קצבת שארים וקצבה עבור אובדן כושר עבודה.

קרן הפנסיה של הלמן אדובי מיועדת עבור מבוטחים שכירים ועצמאיים כאחד. עובד שכיר רשאי לבחור את קרן הפנסיה אליה מעוניין יהיה להפקיד את כספי הגמלאות ואליה יפריש גם המעביד.


המוצרים הפנסיוניים אותם מציעה חברת הלמן אלדובי 

1.    קרן פנסיה מקיפה – בקרן זו מנוהלים ארבעה מסלולי השקעות על פי מודל גילאי המבוטחים.
2.    קרן פנסיה כללית – קרן הפנסיה הכלל¬¬ית היא למעשה קופת גמל עבור קצבה ללא מרכיב ביטוחי נוסף. מסלול זה נועד למטרות חיסכון עבור קצבה בלבד בעת פרישה.
3.    מגן קרן פנסיה ותיקה – מבוטחים חדשים אינם יכולים עוד להצטרף למסלול זה.
4.    קרן גמלאות של עורכי הדין בישראל.
 

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
להצטרפות לקרן פנסיה הלמן אלדובי
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.