ביטוח מחלות קשות מענקית סרטן של הראל

חברת הביטוח הראל מאפשרת ללקוחותיה לבחור שני מסלולים בביטוח מחלות קשות. ביטוח מחלות קשות מענקית סרטן של הראל כשמו כן הוא: מסלול ביטוח ייחודי המיועד לחולי סרטן. 

מה היתרונות של מענקית סרטן?

במסגרת ביטוח מחלות קשות מענקית סרטן של הראל, עם גילוי מחלת הסרטן, תוכלו לקבל פיצוי חד פעמי מכובד הנע בין 50,000 ₪ ועד 500,000 ₪ (בהתאם לסכום הכיסוי שבחרתם ביום הצטרפותכם). סכום משמעותי זה יוכל לסייע לכם בהתמודדות הן עם מצבכם הבריאותי והן עם ההוצאות הגבוהות הנדרשות כחלק בלתי נפרד מהטיפול במחלה, על מנת להגדיל את סיכויי ההחלמה.

כדאי לדעת

 תוכלו להרחיב את הפוליסה, כדי לקבל גם כיסוי מסוים במקרה של סרטן שד מקומי או לביצוע ניתוח לטיפול בסרטן הערמונית. כמו כן, הפוליסה מעניקה לכם גם פיצוי בגין מקרה שני של מחלת הסרטן, לאחר 5 שנים.

מי יכול להצטרף?

למסלול מענקית זהב אפשר להצטרף מגיל 0 ועד לגיל 64, כשתקופת הביטוח הינה עד גיל 75. שימו לב שתקופה האכשרה עומדת על 90 יום. למקרה ביטוח שני תהיה תקופת אכשרה מיוחדת של 365 יום, שתחל מיום קרות מקרה הביטוח הראשון. 

מה כדאי מענקית זהב או ביטוח מחלות קשות מענקית סרטן של הראל?

כאמור חברת הראל מציעה לכם שני מסלולים בתחום המחלות הקשות: מסלול המכסה 39 מחלות שנקרא מענקית זהב ומסלול מענקית סרטן שהוא מתמקד בתחום זה. אם אתם מתלבטים בין השניים, ורוצים להבין לעומק את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, כדאי מאוד שתפנו לסוכן ביטוח מקצועי ומנוסה. רק הוא, בתור מי שמכיר את כל הביטוחים לעומקם, יוכל להתאים לכם את הביטוח שבאמת מתאים לכם.
 

ביטוח מחלות קשות מענקית סרטן של הראל
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.