ביטוח מחלות קשות הראל – מענקית זהב

אם אתם רוצים להבטיח את עתידם הכלכלי של יקירכם, במידה ויגלו אצלכם חלילה מחלה קשה, דעו שזה בהחלט אפשרי. בתשלום סמלי מדי חודש, תוכלו לרכוש את ביטוח מענקית זהב מבית הראל, ביטוח מחלות קשות המציע כיסוי הולם שיאפשר לכם ולמשפחתכם לשמור על איכות חיים טובה לצד קבלת טיפול רפואי מתקדם.

האופציות לביטוח מחלות קשות בהראל

להראל יש שני מסלולים לביטוחי מחלות קשות: האופציה הראשונה היא מענקית זהב לכיסוי מגוון מחלות קשות. האופציה השנייה מענקית סרטן המיועדת ספציפית לטפל במקרים של גילוי סרטן. 

מענקית זהב לשקט הנפשי שלכם

גילוי מחלה קשה הוא אתגר בריאותי ונפשי עבור המטופל, ולרוב הוא כרוך בהוצאות כלכליות רבות לצד אובדן ימי עבודה. על מנת לאפשר לכם לשמור על רמת חיים נאותה, מענקית זהב מעניקה לכם פיצוי כספי חד-פעמי במקרה של גילוי מחלה קשה מתוך רשימה של 39 מחלות. 

עם גילוי המחלה תקבלו פיצוי כספי בסך של עד 700,000 ₪, ללא תלות בעלויות הטיפולים, ללא תלות ההוצאות האחרות שיש לכם וגם ללא תלות בהכנסות מפוליסות אחרות.

חשוב לציין כי ביום ההצטרפות אתם בוחרים את סכום המענק שיינתן לכם, במידת הצורך, בהתאם לפרמיה שתבחרו לשלם. הסכומים נעים מ- 50,000 ₪ ועד ל- 700,000 ₪ לכל היותר. כמו כן חשוב לדעת שבמקרה ביטוח ראשון, הפוליסה תמשיך להיות בתוקף ותהיה מבוטח בסכום ביטוח נוסף בהתאם לתנאי הזכאות.

אילו מחלות מכסה ביטוח מחלות קשות הראל?

מענקית זהב מכסה 39 מחלות המחולקות ל- 4 קבוצות:

 • קבוצה ראשונה – אי-ספיקת כבד פולימננטית, מחלת כבד סופנית (שחמת), השתלת איברים, עמילואידוזיס ראשונית, תרדמת (COMA), מחלת ריאות חסימתית סופנית, מצב רפואי חמור ובלתי הפיך, כריתת ריאה
 • קבוצה שנייה – אוטם חריף בשריר הלב, ניתוח מעקפי לב, ניתוח לב פתוח להחלפה או לתיקון מסתמי לב, ניתוח באבי העורקים, קרדיומיופטיה, שבץ מוחי, דום לב עם השתלה של דפיברילטור
 • קבוצה שלישית – סרטן, אנמיה אפלסטית חמורה, גידול שפיר של המוח / יותרת המוח / קרומי המוח, השתלת מח עצמות
 • קבוצה רביעית – שיתוק, שיתוק ילדים (פוליו), איבוד גפיים, עיוורון, כוויות קשות, אובדן דיבור, חירשות, טרשת נפוצה, ניוון שרירים, דלקת מח, דלקת קרום המח (חיידקית), פרקינסון,  אי-ספיקת כליות סופנית, פגיעה מוחית מתאונה, יתר לחץ דם ריאתי ראשוני, סוכרת נעורים עד גיל 20, תשישות נפש, סיסטיק פיברוזיס, טיפול במפרצת מוחית, הוצאת גלגל העין

כמו כן כדאי לדעת:
במקרה של גילוי סרטן שד מקומי או בעת ביצוע ניתוח סרטן הערמונית, באפשרותך לקבל פיצוי נוסף בגובה 20% מסכום הביטוח. במקרה של גילוי גידולים ממאירים בצוואר הרחם, באפשרותך לקבל פיצוי נוסף בגובה 10% מסכום הביטוח.

מי יכול להצטרף לביטוח מחלות קשות הראל?

ניתן להצטרף לביטוח החל מגיל 0 ועד לגיל 64. תקופת הביטוח היא עד גיל 75. תקופת האכשרה מרגע ההצטרפות היא 90 יום, ולמקרה נוסף – 180 יום. 

חדש מהראל – מענקית זהב פרימיום

לאחרונה, באפריל 2021, חברת הראל השיקה ביטוח מחלות קשות חדש שנקר מענקית זהב פרימיום. במסגרת הפוליסה נכללים מרכז מקצועי לסיוע והכוונה למבוטח למשך תקופת המחלה, ללא תוספת כספית. כעת, מעבר למתן פיצוי כספי, בעת גילוי מחלה קשה, החברה תעניק למבוטח מעטפת תמיכה הכוללת בין היתר:

 • הכוונה לגורמים רפואיים
 • סיוע בקביעת תורים ותיאום בדיקות וטיפולים רפואיים
 • סיוע סוציאלי
 • סיוע בהפחתת עלויות הטיפול הרפואי, בהתאם להסכמים הרפואיים של הראל בארץ ובעולם
 • מתן פיצוי נוסף (בגובה 10% מסכום הביטוח) במקרה של ביצוע צינתור
 • הרחבת הכיסוי למקרים נוספים של סרטן מקומי (בגובה 10% מסכום הביטוח)
 • החזר הוצאות נלוות לטיפול ניסיוני בחו"ל למחלת הסרטן

עד השקת מסלול זה הראל סייעה למבוטחיה רק בתשלום הפיצוי הכספי. כעת, החברה מסייעת למבוטחיה בכל נושא הארגון וההכוונה להתמודדות עם המחלה הקשה. כמו כן, התכנית החדשה של הראל תכלול הרחבות של הכיסוי הביטוחי), כפי שפורט לעיל. כל זאת, ללא שינוי בגובה הפרמיה.

האם זה המסלול המתאים לי?

כאמור, חברת הראל מציעה שני מסלולי ביטוח ומענקית זהב הוא רק אחד מהם. כדי לבחור את המסלול הנכון, כדאי מאוד לקבוע פגישת ייעוץ עם סוכן ביטוח מקצועי שמכיר היטב את הפוליסות השונות ויוכל לייעץ לכם לאיזו מהן כדאי שתצטרפו.

ביטוח מחלות קשות הראל – מענקית זהב
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
הצטרפו והבטיחו את חסינות המשפחה
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.