ביטוח דירה הראל

סביר להניח שהנכס היקר ביותר שלכם הוא ביתכם, ולכן מאוד חשוב שתגנו עליו באמצעות ביטוח דירה. לרוב מדובר בביטוח הכולל 3 היבטים חשובים: מבנה, תכולה ורכוש, וביטוח נזקי גוף ורכוש של צד ג'. ניתן לרכוש את כולם ביחד או כל אחד מהם בנפרד, בהתאם לצורכיכם הייחודיים.

בהראל קיימות מגוון פוליסות ביטוח דירה, המיועדות להתאמה אישית מושלמת: אדירה זהב – ביטוח כל הסיכונים לדירה, אדירה כסף ואדירה ארד שמבטחות את הדירה ותכולתה וביטוח בית משותף שנקרא עד הגג.

אדירה זהב 

מדובר בפוליסת ביטוח דירה ותכולה, שמספקת הגנה מקיפה למבנה ו/או לתכולת הדירה שלכם. היא מגנה עליכם מפני כל הסיכונים, לרבות רעידת אדמה, וגם כוללת כיסוי לתכשיטים ולדברי ערך, אפילו אם הם נמצאים מחוץ לדירה. מעבר לזה תוכלו ליהנות משירותים נלווים במסגרתה, למשל: תיקוני צנרת באמצעות כל שרברב ונזקי איטום. הפוליסה גם מציעה ביטוח חבות מעבידים לעובדי משק הבית וגם ביטוח אחריות כלפי צד שלישי.

אדירה כסף – ביטוח דירה ותכולתה

זוהי פוליסת ביטוח דירה  שנועדה לספק הגנה על מבנה דירתכם ו/או את תכולתה מפני סיכוני גניבה, פריצה, שריפה, נזקי מים, פגעי טבע, רעידת אדמה ועוד. הפוליסה גם מבטחת חבות מעסיקים לעובדקי משק בית ואחריות כלפי צד שלישי. יתרונה בכך שהיא מאפשרת לכם להתאים את הכיסוי הביטוחי לצורכיכם, ומצעה גם שירות לצורך טיפול בנזקי צנרת באמצעות כל שרברב. כמו כן קיימת אפשרות לכיסוי הוצאות בגין שכ"ד או אובדן הכנסה משכ"ד עד ל- 12 חודשי שכ"ד.

אדירה ארד – ביטוח דירה ותכולתה

בפוליסה זו תוכלו לבטח את מבנה את הדירה ותכולתה מפני גניבות, פריצות, שריפות, נזקי מים וצנרת, פגעי טבע ורעידת אדמה. כמו כן הפוליסה מעניקה לכם ביטוח אחריות כלפי צד ג'. יתרונה המשמעותי הוא בכך שהיא מאפשרת לכם גמישות מלאה בהתאמת הכיסוי הביטוחי, לצד טיפול בנזקי מים.

עד הגג – ביטוח בית משותף

בפוליסה ייחודית זו תוכלו לבטח את החלקים המשותפים של מבנה הבית המשותף שלכם, לדוגמה: חדר מדרגות, מעליות, שערים, חדרי הסקה וכו'. כך תיהנו מכיבוי ביטוחים כנגד סיכוני אש, גניבה, התפוצצות, דליפה במערכת החימום המרכזית, שיטפון ורעידת אדמה. כמו כן תוכלו לשדרג את הביטוח וכל הדירות יקבלו ביטוח אחריות כלפי צד שלישי, ביטוח שבר מכני למתקני הבית, ביטוח לכספי ועד הבית וביטוח אחריות מעסיקים לעובדי הגינון הוניקיון.

כדי ליהנות מביטוחי הדירה של חברת הראל ולהתאים אותם במדויק לצורכיכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.