ביטוח חיים הראל – רשת ביטחון כלכלי למשפחה

חשבתם פעם מה יקרה למשפחתכם אם חלילה תאבדו את יכולתכם להתפרנס עקב תאונה, נכות, מחלה או חלילה מוות? נכון שזה לא נעים לחשוב על זה, אבל זו סיטואציה שבהחלט יכולה לקרות. כדי לדאוג לעתיד משפחתכם. חשוב שיהיה לכם ביטוח חיים הראל.

מה נותן לכם ביטוח חיים הראל?

אם אתם מפרנסים את משפחתכן, חשוב שתהיו אחראים מספיק כדי להבטיח להם רשת ביטחון כלכלית. ביטוח חיים הראל מעניק לכם שקט נפשי, ואת הידיעה שבמקרה של מוות חלילה, משפתכם תוכל לקבל סכום כסף  שידאג להמשך קיומה ולעתידה הכלכלי וכן שישמור על רמת חייה כפי שהורגלה אליה.

בחברת הראל קיים דגש רב על תחום ביטוחי החיים והמוטו שלהם הוא "טוב לסדר את המשפחה לכל החיים, למקרה שהחיים לא יסתדרו כפי שרצית". החברה מציעה מגוון רחב של מסלולי ביטוח, כולל: ביטוח חיים קבוצתי, ביטוח חיים משולב עם חיסכון וגם ביטוח חיים למשכנתא.

למה כדאי לעשות ביטוח דרך הראל?

ביטוח חיים הראל כדאי מאחר ומדובר בחברה ותיקה בתחום הביטוח והפיננסים, ומספקת מענה רחב היקף בתחומים אלה ללקוחות רבים בשלל תחומים ביניהם: ביטוחי בריאות למיניהם, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ניהול השקעות, ניהול קרנות פנסיה וקופות גמל, ביטוח רכב, ביטוחה דירה ועוד. בזכות המוניטין והחדשנות ללא ספק מדובר באחת החברות הטובות בארץ לעשות דרכה ביטוח חיים.

מעבר לזה במסגרת ביטוח חיים הראל תיהנו מהיתרונות הבאים:

  • קבלת תשלום כהכנסה חודשית או כתשלום חד פעמי
  • הטבות ייחודיות לרוכשים פוליסת ביטוח חיים זוגית
  • סכום הביטוח צמוד למדד
  • 80 שנות ניסיון וחוסן פיננסי

מה ההבדל בין הפוליסות השונות?

ביטוח חיים הראל למעשה כולל בתוכו מספר פוליסות, המתייחסות למקרי מוות ולמצבים קשים אחרים הנובעים עקב נכות, מחלות קשות וסיטואציות אחרות שהובילו למצב של אובדן כושר עבודה. כך למשל, פוליסת ביטוח חיים למשכנתא הראל יעניק למוטבים שלכם תשלום חד פעמי במקרה מוות על מנת לכסות את סכום ההלוואה. התשלום מתבצע ישירות מול הבנק, והמשכנתא נפרעת לחלוטין.

ביטוח חיים הראל למקרה מוות מכל סיבה נותנת למוטבים את האפשרות לקבל סכום פיצוי שהוא למעשה סכום כסף משמעותי וחד פעמי שסכומו נקבע ביום הצטרפותכם לפוליסה. בביטוח מסוג זה, הפרמיה משתנה בהתאים למאפייניו של הלקוח באופן תקופתי. לעומת זאת, בביטוח חיים הראל מסוג ריסק, השארים שלכם יקבלו קצבה חודשית במקום תשלום חד פעמי, שמאפשר להם למעשה לקבל תמיכה מתמשכת לאחר מות המבוטח.

מוצרי הדגל של ביטוח חיים הראל הם:

  • ביטוח חיים הכנסה למשפחה – פוליסת חיים זו נועדה לספק פיצוי בצורת תשלום חודשי קבוע למוטבים שלכם במקרה פטירה. התשלום ניתן לתקופה מוגדרת, בהתאם למה שתקבעו במועד הצטרפותכם לפוליסה. מטרתה של פוליסת הכנסה למשפחה היא להעניק הגנה ביטוחית לצורך כיסוי ההוצאות השוטפות של משפחתכם במקרה פטירה, חלילה.

  • ביטוח מגן למקרה מוות – תחת קטגוריה זו ישנן פוליסות שמספקות כיסוי במקרה מוות והגנה ביטוחית בשני מסלולים המוצעים לבחירתכם, ובסכום ביטוח שמתאים לצורכיכם וליכולותיכם. במקרה של פטירה חלילה, סכום הביטוח יועבר למוטבים שלכם, כדי שתוכלו להעניק להם ביטחון כלכלי ולהיות בטוחים ששום דבר לא יחסר להם.

שימו לב – במסגרת ביטוח חיים הראל באפשרותכם להגדיל את גובה הכיסוי הביטוחי ולהוסיף כיסויים נוספים שאינם כלולים במסגרת הפוליסה הבסיסית (הרחבות).

איך מצטרפים?

אם אתם מעוניינים לרכוש לעצמכם ביטוח חיים הראל או לברר על פתרונות ביטוח עבורכם ועבור יקירכם, ניתן לפנות למומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. אנחנו עובדים איתה ועם חברות הביטוח המובילות בארץ כבר עשרות שנים. נשמח להתאים לכם פוליסה איכותית ומקיפה, שתעניק לכם שקט נפשי אמיתי. השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
עלות ביטוח חיים
עלות ביטוח חיים – איך אפשר לשלם פחות ועדיין לדאוג למשפחתכם?

עלות ביטוח חיים אינה זולה, ועם עליית יוקר המחייה, כשהוצאות המשפחה הולכות וגדלות, כולנו מחפשים מצד אחד איך לחסוך, ומצד שני קיימת ההבנה כי לצד הוצאות המשפחה הולכות וגדלות, חייבים לדאוג לרשת ביטחון כלכלית למשפחה, כי במקרה של מות המפרנס, המשפחה עלולה להיתקל בקשיים כלכליים משמעותיים. במאמר זה נסביר מה אפשר לעשות.

קראו עוד »
ביטוחים בזמן חירום
ביטוחים בזמן חירום – כל מה שחשוב לדעת

המציאות הישראלית מחייבת אותנו להיות מוכנים לכל מצב, גם לזמני חירום ומלחמה. במצבים אלו, הצורך להיות מבוטחים כראוי עולה אף יותר, כדי להגן על עצמנו ועל יקירינו ורואים את הסכנה לנגד עינינו. אבל פעולה מתוך פחד, עלולה לגרום גם לטעויות. אז איך לעשות זאת נכון?

קראו עוד »
רפורמת ביטוחי חיים
רפורמת ביטוחי חיים הובילה לירידה של עשרות אחוזים בעלויות

בשנת 2019, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, אישרה את רפורמת ביטוחי חיים. הרפורמה, שנכנסה לתוקף בחודש פברואר, הביאה להוזלה משמעותית של תעריפי הביטוח, בשיעור של כ-30% בממוצע. האם גם אתם יכולים להוזיל את העלויות שלכם בעשרות אחוזים?

קראו עוד »
ביטוח חיים משלים
ביטוח חיים משלים – חשוב או מיותר?

לרוב האנשים קיימת פוליסת ביטוח חיים בסיסית במסגרת הביטוח הפנסיוני שלהם, המכונה ביטוח שארים. אך האם היא אכן מספקת או ששווה לשקול לרכוש ביטוח חיים משלים, כדי שאם חלילה הנורא מכל יקרה, עתיד המשפחה יהיה מובטח?

קראו עוד »
ביטוח חיים עושים עם המומחים!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.