הראל ביטוח מקיף

במסגרת פוליסת הראל ביטוח מקיף לרכב, שנועדה לבטח רכבים פרטיים ומסחריים במשקל של עד 3.5. טון, תקבלו כיסוי לנזק או לאובדן גמור שייגרם לרכבכם וכיסוי עבור אחריותכם בשל נזק שייגרם לרכוש של צד שלישי כתוצאה משימוש ברכב.


הכיסויים הכלולים בפוליסת הראל ביטוח מקיף

פוליסת הביטוח נותנת לכם מגוון כיסויים שיעניקו לכם שקט נפשי, כולל: כיסוי למקרי נזק או אובדן גמור של רכבכם כתוצאה ממגוון אסונות טבע, התפוצצות, התלקחות וכדומה. כמו כן תקבלו כיסוי במקרים של גניבה, ניסיון לגניבה ומעשי זדון וכן במקרים של התהפכות, התנגשות או מעורבות בתאונה כלשהי. בנוסף לכך יינתן כיסוי לנזקים שיגרמו לרכוש של צד שלישי, ותקבלו לכיסוי הוצאות משפט.

תוכלו לקבל שיפוי בגין הפסדים מוכחים בשל תשלום השתתפות עצמית ואובדן הנחת היעדר תביעות וכן הוצאות לצורך שמירת הרכב והעברתו למקום הקרוב ביותר שניתן לתקן אותו, וכן הוצאות הגעתו של צד ג' למחוז חפצו לאחר התאונה. לחלופין, תוכלו לרכוש פוליסה מצומצמת, שכוללת רק ביטוח אחריות חוקית כלפי צד ג' בעקבות נזקי רכוש.

כיסויים נוספים, הרחבות וכתבי שירות

ביטוח מקיף הראל מאפשר לכם לקבל גם כיסויים נוספים: כיסוי נגד נזקים כתוצאה ממהומות ושביתות, רעידות אדמה, הגנה משפטית כשמוגש כתב אישום מטעם המדינה, שבר שמשות, פנסים ומראות צד, כיסוי לסיוע לצורך הכוונה והכנת תביעה משפטית כנגד צד ג' וכן ביטוח למתקנים חשמליים ברכב כגון רדיו-דיסק.


כמו כן תוכלו להוסיף לביטוח שלכם גם את ההרחבות הבאות: תוספת שווי רכב (חדש תמורת ישן) עד % 10, אחריות שלוחית נהיגת אקראי, פנסים ומראות וכתבי שרות שניתן לרכוש במסגרת הפוליסה.


כתבי השירות כוללים: שירותי דרך וגרירה, קבלת רכב חלופי במקרה תאונה או גניבה, שירות מורחב במקרה תאונת דרכים (כגון: הסעת המבוטח ממקום התאונה), חבילת שירותי דרך מורחבת (כגון שירות החלפת גלגל, שירות הספקת דלק) והחלפת שמשות עם שבר בשמשה חליפית, החלפת שמשות עם שבר בשמשה מקורית.

מי יכול להצטרף לפוליסת הביטוח הזו?

הראל ביטוח מקיף מיועד לבעלי רכבים ומסחריים בלבד שרכביהם לא עולים על 3.5 טון, שרוצים לבטח את רכביהם מפני נזקים שונים, ולקבל מענה לאחריותם החוקית כלפי צד ג' במקרה של נזקי רכוש. 

רוצים לרכוש ביטוח מקיף לרכב בהראל או בחברה אחרת? בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מתאימים לכם את הביטוח האידיאלי עבורכם. אז פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.