ביטוח תאונות אישיות הראל

ביטוח תאונות אישיות הראל מגן על המשפחה מפני אסון כלכלי כתוצאה מתאונה.

לפעמים זוהי תאונה קלה ושולית, אך באותה המידה זוהי יכולה להיות תאונה המשנה את כל חייו של אדם מן הקצה אל הקצה. אדם שלפני רגע אחד היה בריא ובעל יכולת לעבוד, להתפרנס ולדאוג למשפחתו, עשוי למצוא את עצמו מאושפז ובעל נכות זמנית, או צמיתה, וחוסר יכולת לעבוד. במקרים אחרים התאונה עלולה לגרום למוות.

ביטוח תאונות אישיות הראל מעניק לכם פתרון מיידי להוצאות הכבדות במקרה של תאונה.

חשוב שתדאגו לעתידך ולעתיד משפחתכם. רכישת פוליסת ביטוח תאונות אישיות של הראל יכולה לעשות את ההבדל במידה ותתרחש תאונה מצערת. זה מה שיעניק לכם שקט נפשי. 

מסלולי ביטוח תאונות אישיות הראל

חברת הביטוח הראל מציעה לכם שלושה מסלולים לפוליסת ביטוח תאונות אישיות. לכל מסלול ישנן את ההרחבות שלו אשר מוסיפות ערך לפוליסת הביטוח ועשויות לתת מענה לצרכים המיוחדים שלכם. אלה מסלולי הביטוח שהחברה מציעה:
 

1.    ביטוח תאונות אישיות ”אמצע החיים למשפחה“ – פוליסה זו מיועדת להעניק למבוטחים כיסוי ופיצוי במקרה של פגיעה בגוף או בנפש כתוצאה מתאונה. הפוליסה נועדה לכסות את ההוצאות הבלתי צפויות כתוצאה מאשפוז, אבדן ימי עבודה והוצאות אחרות הנגרמות כתוצאה מהתאונה.

הפוליסה מעניקה פיצוי למקרה של מוות או תאונה. היא כוללת כיסוי לאשפוז בבית חולים (החל מהיום השלישי ועד 26 שבועות); כיסוי לאמבולנס; פיצוי למי שנזקק לניתוחים אורתופדיים וגם השתתפות בהוצאות של ניתוחים פלסטיים כתוצאה מהתאונה. כמובן שקיימות גם הרחבות למסלול זה: פיצוי חודשי בגין נכות תעסוקתית; כיסוי למקרה של תאונה ברכב דו גלגלי/טרקטורון וכיסוי לתאונה כתוצאה מפעילות ספורט אתגרי. 

2.    מסלול נכות תעסוקתית – נכות תעסוקתית היא אחת הדאגות המרכזיות במקרה של תאונה. מסלול זה מעניק מענה של פיצוי כספי יומי לצד פיצוי כספי חד פעמי למקרה של תאונה או מוות. סכום הפיצוי נתון לבחירתכם והוא משפיע על עלות הפוליסה. לפוליסה זו תקופת פיצוי מקסימלית (עבור פיצוי כספי יומי) של שנה עד שלוש שנים בהתאם לחתך הגילאים. ניתן לרכוש הרחבות לפוליסה לצורך כיסוי עבור נהיגה ברכב דו גלגלי/טרקטורון וכיסוי עבור פעילות ספורט אתגרי. 

3.    ביטוח למקרה מוות – זהו מסלול ביטוח תאונות אישות המעניק לכם מסלול של ביטוח חיים. מסלול זה מיועד למי שרוצה לתת למשפחתו רשת ביטחון אשר תקל על משפחתו במקרה של מוות. מסלול זה אינו כולל שום סוג של קצבה חודשית או יומית אלא אך ורק פיצוי כספי חד פעמי למוטב שהוגדר בפוליסה במקרה של מוות. סכום הפיצוי הוא קבוע וצמוד למדד והוא פטור ממס. גם מחירי הביטוח קבועים וידועים מראש. סכום הפוליסה אינו מושפע מכיסויים ביטוחיים או פיצויים אחרים. 

נותנים לכם רשת ביטחון כלכלית

כל מקרה של תאונה המביאה לפציעה או מוות הוא מקרה קשה ומצער. אך לצד הכאב הנפשי עלינו לדאוג לעצמינו לרשת ביטחון על מנת שהתאונה לא תגרור איתה קריסה כלכלית. ביטוח תאונות אישיות הוא תחום ההתמחות שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. לצורך קבלת ייעוץ לגבי המסלולים השונים אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנו נסייע לכם לתפור את חבילת הכיסוי הביטוחי המתאימה לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. 

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.