ביטוח רכב הראל סוויץ' משנה את התפיסה על ביטוחי רכב

ביטוח רכב חכם, הוא כזה שתמיד מתאים את עצמו אלייך. וזה בדיוק מה שמציעה חברת הראלה בתוכנית הביטוח של הראל סוויץ'.

מה יוצא לכם מזה?

  • לחסוך כסף – התשלום הוא על הקילומטרים שנסעתם באותו החודש. אם תסעו פחות – תשלמו פחות. קיימת גם אפשרות לצפות בכל הנסיעות שבוצעו.
  • למנוע דאגות – הביטוח כולל רכיב חכם שמותקן ברכב, שמאפשר במקרה חירום ליווי טלפוני צמוד של נציג שירות
  • להחזיר את השליטה לידיים שלכם – שולטים בחיוב החודשי, מוסיפים נהגים, מנהלים את הפוליסה ומקבלים שירותי דרך ארנק מסמכים דיגיטלי. כמו כן נהנהים משירות איפה הרכב שלי?

במשך שנים רבות ביטוח רכב נמכר כמוצר מדף בעל מחיר יחסית גבוה וקבוע, מתוך ראייה של רמת הסיכון המקסימלי שבו הרכב נמצא. אלא שלא לכל מי שיש רכב יש נסיעות ארוכות על בסיס יומיומי ולא חוצים את ה- 10,000 ק"מ בשנה. 

למעשה, לא מעט אנשים משתמשים ברכב שלהם רק כדי לנסוע לעבודה ולחזור הביתה, ולעתים מדובר בנסיעה ממש קצרה. על אותו עיקרון יש חיילים עם רכב משלהם, שמשתמשים בו בעיקר רק בסופ"שים. כמובן שיש עוד אינספור דוגמאות נוספות. גם בימי הקורונה השימוש ברכב הולך ופוחת במשפחות מסוימות. לכן נשאלת השאלה למה שתשלמו את אותו המחיר שמשלם אדם ש"מבלה" במשך שעות ברכב שלו?

חברת הראל החליטה לספק מענה לשאלה זו. כך נולד לו רעיון שיאפשר לכם לרכוש ביטוח מקיף וביטוח חובה לרכב בתוכנית מקיפה אחת, שגם כוללת את רוב הכיסויים הנרחבים שיש בביטוחי הרכב. כפי שתוכלו לראות בהמשך, התמחור של פתרון זה מבוסס על נתוני הצריכה של הרכב בפועל, לפי כמות הק"מ שהרכב צלח.

איך מחשבים את התשלום על הביטוח?

תשלום הביטוח מבוסס על כמה פרמטרים, חלקם קבועים וחלקם משתנים:
•    נתוני הרכב – דגם, יצרן, שנתון, שווי וכדומה. ניתן לעשות את הביטוח על רכב פרטי או מסחרי עד 3.5 טון שערכו לא יותר מ- 200,000 ₪ 
•    נתוני הנהג – גיל (מגיל 24 ומעלה), מגדר, היסטוריית תביעות (רקע נקי בשלושת השנים האחרונות), ותק נהיגה של שנה לפחות
•    מצב צריכה בפועל עם תמחור קבוע פר קילומטר 
•    רף מקסימלי לחיוב המאפשר שליטה ובקרה מלאות על ההוצאות

חשוב לדעת שבמסגרת הפוליסה מקבלים כיסויים נרחבים

בלא מעט פוליסות רכב, אתם נדרשים לשלם תוספת תשלום על כיסויים נוספים, כגון: שירותי דרך וגרירה, ניפוץ שמשות ופנסים, הגנה משפטית, פיצוי בגין ירידת ערך וביטול השתתפות עצמית. במסגרת הפוליסה של הראל סוויץ' כיסויים אלה נכללים בפוליסה.

פריצת דרך חדשנית בעולם ביטוחי הרכב

כדי ליישם את התוכנית שלה, הראל משלבת כוחות עם חברת איתוראן שעומדת מאחורי פיתוח טכנולוגי מתקדם: רכיב ייעודי המבצע מדידה קבועה ומדויקת לנסיעות של הרכב, ושידור המידע לחברת הראל. במקביל, באמצעות אפליקציה שתתקינו במכשירכם, תוכלו לבצע מעקב אחר נתוני הנסיעה שלכם ברכב, ולקבל מידע אודות החיובים הצפויים לכם בכל רגע נתון. כמו כן תוכלו דרך האפליקציה להגיש תביעות ולעקוב אחריהן, להעלות מסמכים, ליצור קשר וכו'.
 

תעשו סוויץ' ותשכחו מכל מה שהכרתם על ביטוחי רכב 

חברת הראל מאפשרת לכם ליהנות מביטוח רכב איכותי, יעיל, הוגן ונוח שמאפשר לכם לחסוך המון כסף מדי חודש. כחברה מובילה בתחום ביטוחי הרכב, תוכלו ליהנות מתוכניות ביטוחי רכב בהתאמה אישית לצד מערך שירות מהיר, טיפול מהיר ויעיל בתביעות ואפשרות ליהנות מפתרונות דיגיטליים בכל זמן ומקום שתבחרו.

צרו קשר עם סוכן ביטוח כדי לקבל ייעוץ נוסף להתאמת הביטוח האידיאלי עבורכם.

ביטוח רכב הראל סוויץ' משנה את התפיסה על ביטוחי רכב
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.