הראל פנסיה – דואגים לעתיד כבר מהיום!

אחד הדברים החשובים שכדאי לעשות הוא לדאוג לקרן הפנסיה העתידית. לא נעים להגיד, אבל זוהי האמת – קצבאות הביטוח הלאומי אינן מספיקות בשביל לחיות בכבוד בעת הפרישה מהעבודה. אחת האפשרויות היא להפקיד בקרן הראל פנסיה.

קרן פנסיה הראל – נעים להכיר

מגיע לכל אדם לחיות ולהתקיים בכבוד, ללא מצוקה כלכלית וללא מחסור, בעת היציאה לגמלאות. על מנת להבטיח זאת מומלץ לדאוג לפנסיה יציבה, זוהי הבחירה הנכונה למען העתיד הלא כל כך רחוק. ולא רק על קצבת זקנה כדאי לחשוב, אלא גם על מצבי נכות ואבדן כושר עבודה, לכן חשוב לחפש קרן פנסיה מקיפה הכוללת כיסויים ביטוחיים שונים. וכאשר מדובר על קרנות פנסיה, ככל שמקדימים להצטרף, כך ניתן להבטיח עתיד כלכלי טוב יותר. ישנן אפשרויות שונות בתחום הפנסיה והכיסוי הביטוחי. 

חברת הביטוח הראל היא אחת האפשרויות אשר עומדות בפני מבוטחים בעת בחירת קרן פנסיה. קבוצת הראל היא אחת מחברות הביטוח והפיננסים הגדולות בישראל. בתחום קרנות הפנסיה לחברה נתח שוק של כ – 19.7% משוק קרנות הפנסיה בישראל. החברה מביאה עמה 80 שנות ניסיון וגב כלכלי חזק ויציב. 

מה הראל מציעה?

חברת הביטוח הראל מציעה לציבור קרן פנסיה מקיפה הכוללת קצבת זקנה; קצבת נכות למקרה של אבדן כושר עבודה ופנסיית שארים. קרן פנסיה זו נותנת מענה לכל הצרכים וניתן לבחור מסלולי השקעה שונים.


קרן הראל פנסיה מעניקה אפיקי השקעה ברמות סיכון שונות ובהתאם לגיל החוסך. כמו כן ישנם מסלולי ביטוח שונים בהתאמה אישית. מסלולי הביטוח מעניקים את הכיסוי הביטוחי למקרה של אבדן כושר עבודה או פטירה. מסלולים אלו כוללים תמהילים שונים של ביטוח נכות וקצבת שארים, כמו כן ניתן לבחור את תום תקופת הביטוח מבין הגילאים: 60, 62, 64 ו 67 (למעט מסלולי פנסיה המיועדים לפרישה בגיל 60). כל מבוטח בוחר את התכנית המתאימה למצבו המשפחתי ורצונותיו – עם או בלי ילדים, עם או בלי בן/בת זוג.

שימו לב כי הכיסוי הביטוחי הוא חלק מובנה מקרן פנסיה מקיפה ולא ניתן לוותר על כיסוי ביטוחי. קיימת אפשרות לשנות את המסלול הביטוחי גם לאחר ההצטרפות (בכפוף לתקופת האכשרה). 

מסלולי השקעה 

 • הראל פנסיה מניות – במסלול השקעה זה הכספים בקרן מושקים במניות בארץ ובחו“ל. שיעור ההשקעה במניות לא יפחת מ – 75% ולא יעלה על 120% מנכסי האפיק. היתר מושקע באגרות חוב מסוג ערד. 
   
 • הראל פנסיה הלכה – מסלול השקעות הכפוף לכללי ההלכה היהודית. המסלול נתון לפיקוח מטעם בד“ץ הועדה החרדית בירושלים ובעל אישור של ועד הפיקוח ההלכתי להשקעות ופיננסים. הרכב הנכסים כולל השקעה באג“ח ממשלתי, נכסים חסרי סיכון מניות בארץ ובחו“ל.
   
 • הראל פנסיה שקלי לטווח קצר – ערוץ השקעה סולידי המשקיע בנכסים שאינם צמודים (שמשך חייהם הממוצע אינו עולה על שנה) ובשיעור שלא יפחת מ – 75% ולא יעלה על 120% מנכסי האפיק. 
   
 • הראל פנסיה אג“ח ללא מניות – גם זה אפיק השקעה המתאים למשקיעים סולידיים. באפיק זה הכספים מושקעים באג“ח ולא במניות. זה כולל אג“ח ממשלתי ואג“ח קונצרני בארץ ובחו“ל. 
   
 • מסלולי השקעות תלויי גיל – להראל פנסיה 3 מסלולי השקעה תלויי גיל המשמשים כברירת מחדל: מתחת לגיל 50; 50 עד 60 ומעל 60. מסלולים אלו כוללים תמהיל של מניות חו“ל ומניות ישראליות; אג“ח ממשלתי ונכסים חסרי סיכון; אג“ח קונצרני ועוד. 

הערה:  ישנם גם אפיקים נוספים, אך הם סגורים למצטרפים חדשים.
 לסיכום, לכל אחד יש קרן פנסיה וכיסוי ביטוי המתאימים לצרכיו ומצבו האישי-משפחתי. פנסיה היא דבר חשוב מאוד, גם לעצמאיים וגם לשכירים, והראל פנסיה היא אחת האפשרויות שכדאי לשקול. 
 

הראל פנסיה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מה זה קרן פנסיה משלימה
מה זה קרן פנסיה משלימה?

הרבה אנשים מנסים להבין מה זה קרן פנסיה משלימה, ואנחנו כאן כדי לענות על שאלה זו ועל שאלות נוספות כמו במה היא שונה מקרן רגילה או מקופת גמל, למה היא חשובה ועוד.

קראו עוד »
קופת פנסיה מומלצת
קופת פנסיה מומלצת – הטיפים שאתם חייבים להכיר

קופת פנסיה מומלצת היא משאת לבו של כל חוסך באשר הוא. כיום, כשהמודעות לתחום החיסכון הפנסיוני גבוהה מתמיד והמידע נגיש יותר מאי פעם, על פניו עולים הסיכויים שנוכל לבחור קופה מעולה, אבל עדיין יש כמה נושאים שחשוב לשים אליהם לב ובמאמר זה נרחיב על כך את הדיבור.

קראו עוד »
להצטרפות לקרן הראל פנסיה
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.