ביטוח בריאות לתיירים

כאשר טסים, אנחנו דואגים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, על מנת לקבל כיסוי במקרה שיצוצו הוצאות בלתי צפויות. גם מי שמגיע לביקור בארץ, צריכים לרכוש ביטוח בריאות לתיירים, כדי שלא יצטרך לשלם סכומים גבוהים בגין הוצאות רפואיות בארץ. קבלו את המדריך המלא בנושא חשוב זה.

ביטוח למי שרוצה שקט נפשי

דמיינו לכם סיטואציה שלקוחות חשובים או קרובי משפחה מגיעים לבקר אתכם. דמיינו לכם שהם חלילה זקוקים לטיפול רפואי מורכב עקב מעורבות בתאונה, מקרי פשיעה או מעשי טרור. במקרים כאלה, הם מהר מאוד יגלו שהטיפולים הניתנים בישראל אינם זולים כלל וכלל. לכן, ממש כמו שאנחנו רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל לפני שאנחנו טסים למדינה זרה, עליהם לרכוש ביטוח בריאות לתיירים, או שכדאי שאתם תרכשו עבורם.

האם חוק בריאות ממלכתי תקף כלפי תיירים?

אמנם קיימת מערכת בריאות ציבורית בארץ, שתפקיד לטפל בכל דורש, ולספק לו שירותי בריאות. עם זאת, במידה ומדובר בתיירים שאינם מבוטחים, יוטל עליהם תשלום של מלוא הסכום, והם לא יוכלו לקבל החזר הוצאות עליו – לא חלקי ובטח שלא מלא.

טיפולים רפואיים יכולים להסתכם בהוצאה של כמה מאות שקלים בלבד במידה ומטופל בבעיה רפואית קטנה, אך ככל שהבעיה מורכבת יותר, הסכום יכול להגיע לעשרות ואפילו למאות אלפי שקלים, לדוגמה אם יש צורך בניתוח או באשפוז חלילה.

חשוב להבהיר חד משמעית: חוק בריאות ממלכתי אינו תקף בכל הנוגע לתיירים. הפתרון היחידי שיכול למנוע מהם הוצאות בגין שירותי בריאות בארץ הוא ביטוח בריאות לתיירים. אם הם ירכשו פוליסה בסמוך למועד הגעתם לארץ או עם הגעתם לישראל, ויזדקקו חלילה לטיפולים, הם יוכלו לתבוע את חברת הביטוח, ולקבל החזר מסוים על הוצאותיהם הרפואיות, בכפוף לתנאי הפוליסה.

תחתית הטופס

מה מכסה ביטוח בריאות לתיירים?

ראשית, חשוב להבדיל בין פוליסות המתאימות לביקורים קצרים לעומת כאלה שמתאימות לשהות ממושכת בישראל. זהו הפרמטר הראשון שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים ביטוח בריאות לתיירים.

שנית, חשוב לדעת שיש מספר חברות ביטוח שמציעות פוליסות, וקיימים ביניהן הבדלים מבחינת הכיסוי על השירותים שהן מציעות. הפוליסות הבסיסיות מציעות בדרך, בין היתר, כיסוי לקבלת שירות ממוקדי חירום, מיון ואשפוז, בדיקות מעבדה וביקור בקופות החולים.

ביטוח תיירים מורחב יכול לכלול את השירותים הבאים:

  • צילומי רנטגן והדמיה
  • בדיקות מעבדה
  • כיסוי עלות של תרופות
  • טיפולי שיניים בעת חירום
  • העברת אדם נפטר למדינת המוצא

בפוליסות רחבות יותר, תוכלו למצוא אפילו כיסוי על עלויות של כרטיסי טיסה חדשים, במקרה של שהות בלתי צפויה בעקבות קבלת טיפולי רפואה בארץ, לרבות טיפולי שיניים. כמו כן יש פוליסות שמכסות תיירים שמתכננים לבצע פעילויות הכרוכות בסיכון מסוים, כגון פעילויות אקסטרים (צלילה, סקי, רכיבה וכדומה).

חשוב שנציין שפוליסות מתאימות לתיירים לפי טווחי גילאים, והתשלום בהתאם. כמו כן יש פוליסות בריאות ייחודיות המתאימות לקבוצת בני הגיל השלישי (65 ומעלה).

האם הביטוח מתאים רק לתיירים?

ביטוח בריאות לתיירים למעשה מתאים לא רק לתיירים שמגיעים לנפוש בארץ, אלא גם לסטודנטים שמגיעים ללמוד פה, אנשים שמעוניינים לעבוד בישראל (קיימים ביטוחים שמתאימים לעובדים זרים), אנשים שמגיעים לצורך עסקים, אנשים שמגיעים להתחרות בתחרויות ספורטיביים, אנשים שמגיעים לצורכי פונדקאות, משלחות של דיפלומטים ועוד.

מעוניינים בפרטים נוספים? 

 ביטוח בריאות לתיירים כולל רכיבים רבים ומתאים לאנשים המעוניינים לשהות בארץ בנסיבות שונות מאוד. חשוב להכיר לעומק את כלל הצרכים של כל אוכלוסיה כזו, כדי להתאים לה את הביטוח האידיאלי. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עוד היום כדי שנשיג עבורכם את הכיסוי המתאים ביותר ובמחיר משתלם. מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

ביטוח בריאות לתיירים
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.