ביטוח בריאות פרטי מומלץ לכולם – מה צריך לבדוק?

הרבה אנשים מחפשים ביטוח בריאות פרטי מומלץ, אבל העניין הוא שחשוב לדעת שמדובר בעניין מאוד אישי, ולא ניתן באמת לקבל המלצה חמה מחברים, בני משפחה, קולגות או אפילו מחוכמת ההמונים באינטרנט על ביטוח פרטי כזה או אחר. אז איך בכל זאת בוחרים ביטוח? הנה כמה נקודות למחשבה.

"מי מכיר ביטוח בריאות פרטי מומלץ?"

הרבה פעמים אפשר לראות ברשתות החברתיות בקשות של אנשים שמחפשים המלצות על רופאים, מסעדות, שיפוצניקים ואפילו על ביטוחים. אף אחד לא אוהב לצאת פראייר, אך מצד שני לא לכל אחד יש את הרצון, הזמן והחשק כדי לחפש את הביטוח המושלם בשבילו, ואם אפשר להיעזר בחוות דעת של אנשים שכבר התנסו בשירות או במוצר שבו אנחנו מעוניינים, מה טוב. אך כאמור, ביטוח הוא עניין מאוד אישי, ומה שטוב לאחד לאו דווקא יהיה טוב עבור אדם אחר.

ביטוח בריאות פרטי מומלץ לכל אחד ואחת!

אין זה חדש שבפני מערכת הבריאות הציבורית במדינת ישראל מתמודדת עם אתגרים לא פשוטים, והנפגעים העיקריים הם לצערנו המטופלים. לכן מומלץ מאוד שלכל אדם יהיה ביטוח פרטי כדי שיקבל את הטיפול המיטבי שיאפשר לו להתמודד עם כל מצב רפואי שהוא כמה שיותר בקלות.

איזה ביטוח בריאות פרטי מומלץ לעשות?

נתחיל עם עצם זה שביטוח בריאות פרטי מומלץ הוא למעשה פוליסה שמאפשרת לכם ליהנות מכמה שיותר שירותים וטיפולים מתקדמים, איכותיים ויעילים במחיר משתלם ביותר. בעקבות הרפורמה בביטוחי הבריאות, כעת כל פוליסה למעשה מחויבת להיבנות באופן מודולרי, כך שכל אחד יכול לבחור את הכיסויים המתאימים לו. ניתן להוסיף רובד של ניתוחים, השתלות, תרופות, טיפולים חלופיים, התייעצות עם מומחים ועוד. לכן הפרמטרים העיקריים שכדאי לקחת בחשבון הם המחיר שתשלמו (הפרמיה) והשירות שתקבלו מהחברה, אבל כמובן לוודא שהכיסוי מקיף.

הרפורמה למעשה יצרה על פניו מעין אחידות בתכולה של הפוליסות, במטרה להפוך את הבחירה לפשוטה יותר, כי בין מחירים זה קל ופשוט להשוות, ואת הנושא של השירות ניתן להשוות באמצעות ממד השירות המופיע במחשבון ביטוח בריאות שיצרה רשות ההון, ביטוח וחיסכון.

בפועל הדברים קצת יותר מורכבים ממה שנראה…

עולם הרפואה מתחדש ללא הרף בזכות האצת הטכנולוגיות. שנת 2020 הוכיחה זאת מעבר לכל ספק, בעקבות התפרצות נגיף קוביד 19 (הקורונה). כמו כן גם אנחנו משתנים, וכך גם מצב בריאותינו. כדי לוודא אתם באמת מכוסים היטב, ושהפוליסה שלכם מתעדכנת בכל החידושים והשינויים, חשוב אחת לשנתיים לבחון אותה לעומק ואם יש צורך לשפר את הכיסויים.

וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח. אנחנו משווים עבורכם בין כל ביטוחי הבריאות של חברות הביטוח המובילות, בכל ההבטים: שירות, פרמיה וכמובן הכיסויים. לאחר מכן אנחנו מאפיינים את הצרכים שלכם, ולסיום מתאימים עבורכם את הביטוח המומלץ ביותר עבורכם. אז אם אתם מחפשים ביטוח בריאות שתפור למידותיכם, השאירו פרטים ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.