כמה עולה פגישה עם סוכן ביטוח?

ברכות! החלטתם שאתם חייבים לעשות אחת ולתמיד סדר בתיק הביטוחי שלכם ולהבין איזה כיסויים בדיוק יש לכם ועל מה אתם משלמים. אם מיד לאחר מכן הזדחלה לראשכם השאלה כמה עולה סוכן ביטוח בכלל, אתם לא לבד. אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר.

כמה עולה סוכן ביטוח?

סוכן ביטוח הוא איש מקצוע לכל דבר: הוא עוזר לנו, דואג לנו ואפילו לפעמים נלחם בשבילנו. הוא מטפל בנושאים שהם ככל הנראה בין הרגישים, העדינות והחשובים ביותר כשגולת הכותרת היא למצוא לנו פתרון שימנע מאיתנו פגיעה כלכלית פוטנציאלית בעתיד. אם תרימו טלפונים כדי לתאם פגישה עם סוכן ביטוח אמין, כדי להשוות מחירים, ייתכן מאוד שתופתעו לגלות שעם סוכנים מסוימים תוכלו להיפגש, לשוחח ולהתייעץ חינם. כן, ממש ללא עלות. אז הנה, חסכנו לכם את הזמן היקר. גם אנחנו לא גובים מחיר ואפילו מעניקים לכם מתנה – בדיקה חינמית של תיק הביטוח.

מי משלם לסוכני ביטוח?

סוכני ביטוח עובדים עם חברות הביטוח, שמשלמים להם למעשה עמלות מכירה. כלומר, אם אתם רוצים לרכוש ביטוח, אתם מתייעצים עם סוכן. בהנחה ומדובר בסוכן ביטוח מקצועי הוא יתשאל אתכם כדי להבין לעומק את הצרכים שלכם, יציע לכם מספר אופציות שיכולות להתאים תוך הצגת יתרונות וחסרונות של כל אחד מה, ואם אתם מעוניינים – אתם רוכשים דרכו את הביטוח וכשזה קורה, הוא יקבל עמלה מחברת הביטוח.

לעתים יש סוכני ביטוח שעובדים רק אם חברה אחת ואז יש להם רק אופציות מצומצמות להציע לכם. למעשה לרוב מדובר למעשה בין משווקי ביטוח של חברה מסוימת, במילים אחרות – הוא יקבל עמלה רק אם ימכור את הביטוח הספציפי של החברה שבה הוא עובד, גם אם הוא חושב שיש בשוק ביטוח טוב יותר עבורכם, הוא לא באמת יוכל להמליץ לכם עליו בלב שלם.

סוכן ביטוח איכותי יערוך עבורכם השוואת מחירים, כיסויים ותנאים בין כמה וכמה חברות ביטוח, כדי להציע לכם את האופציה הכדאית ביותר עבורכם. אלה סוכנים שפועלים לטובת האינטרסים שלכם. סוכן שיכול להציע לכם מבחר אופציות, למעשה לא מחויב לחברה מסוימת, אך יקבל עמלה מעצם מכירת הביטוח.

מחיר פגישה עם סוכן ביטוח

אף אחד לא משלם על עצם רכישת הביטוחים, כי חברות הביטוח משלמות לסוכנים פר מכירה. העמלה כמובן מגולמת, סופו של דבר, בפרמיה שאנשים משלמים על הביטוחים. עם זאת, חשוב להבהיר שיש סוכנויות ביטוח שגובות מחיר לצורך פגישות ייעוץ ואפילו עבור בדיקת תיק ביטוח. למעשה מדובר בתחום פרוץ יחסית, ולמעשה כל סוכן יכול לתמחר את שירותיו כראות עיניו, והמחירים יכולים להגיע לכמה מאות שקלים עבור שעת פגישה או ייעוץ.

חשוב לשים לב: אנשים רבים מאמינים שמה שיקר ביותר, בהכרח שווה יותר, אבל אם סוכן מסוים גובה כמה מאות שקלים על פגישה, וסוכן אחר מחליט להעניק אותה מתנה, זה לא אומר שאם תשלמו תקבלו ערך מקצועי וטוב יותר בהכרח. כדאי לבחון לעומק את היקף הידע והניסיון שיש לסוכן כדי להחליט עם מי כדאי לכם באמת להיפגש.

לסיכום, אז כמה עולה סוכן ביטוח?

עצם רכישת ביטוחים מסוכני ביטוח היא חינמית תמיד, אבל יש שירותים מסוימים שעליהם תצטרכו לשלם במקומות מסוימים. אנחנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח החלטנו לספק לכם שירות מקיף ומקצועי, ששם את הצרכים שלכם במרכז. שירותינו כוללים בדיקת תיק ביטוחי ופיננסי ללא כל עלות והתחייבות מצדכם, ייעוץ מסוכני ביטוח ותיקים ומורשים וליווי צמוד בהתנהלות מול חברות הביטוח המובילות בארץ. השאירו פרטים בטופס ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה בחינם!

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ההבדלים בין אנשי מקצוע בתחום הפיננסי והפנסיוני

בשנים האחרונים התחום של ניהול הון בתחום הפיננסי, הפנסיוני והביטוחי הולך ותופס תאוצה, וישנם אנשי מקצוע רבים בתחום שיכולים לעזור לכם לנהל יותר טוב את הכסף. אז איך בוחרים מתוך היצע את איש המקצוע המתאים ביותר לצורכיכם? אנחנו כאן כדי לעשות סדר.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.